Jump to content

απορία


gdoup

Recommended Posts

Είναι δυνατόν το sbubφόρουμ Φοιτητικές Παρατάξεις - Συνδικαλιστικά

να περιέχει μόνο το ερώτημα για το σχέδιο του Ντίνου;

Σιγά την καινοτομία δηλαδή...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το υποφόρουμ της Θεσσαλονίκης είναι ακόμα στο ξεκίνημά του, ουσιαστικά τώρα θα αρχίσει να λειτουργεί. Ας περιμένουμε και θα γεμίσει σιγά σιγά..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 9 months later...

Γενικά οι φοιτητές της Θεσσαλονίκης δεν ασχολούνται και πολύ. Οι περισσότεροι έχουν σημαντικά πράγματα να κάνουν (π.χ. να πάνε σε καμιά καφετέρια ή να δούνε το mundial).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεγονός, αλλά τι να κάμουμε (που λέει και ο Β.Ι.Λένιν)...

...δεν μπορείς να αλλάξεις εύκολα τη νοοτροπία του κόσμου. Άλλωστε η συμμετοχή είναι μικρή όλο το χρόνο, οπότε δεν φταίει το μουντιάλ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεγονός, αλλά τι να κάμουμε (που λέει και ο Β.Ι.Λένιν)...

Πάντως το κάγκελο (ράδιο αρβύλα) πάει σύννεφο. Πήρα τηλέφωνο μία συμφοιτήτρια πριν μερικές ημέρες για να την πω ότι θα έχουμε συνέλευση αύριο. Ύστερα από 6 ώρες έντρομοι μερικοί με ρωτούσαν ποιό μάθημα γράφουμε την Παρασκευή!!!!!!![/u] :splats::splats::splats:

Φταίει μήπως η εμπιστοσύνη των φοιτητών στην ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ενημέρωση ή οι ζέστες μας ζαλίσανε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην εσωτερική ενημέρωση...

...γενικά πηγαίνουμε εδώ επάνω σαν τα κοπάδια ("α-ου-το-τάδε-μάθημα-επιλογής-είναι-καλό-μου-είπε-ένας-εκτοετής-να-κάνω-τα-χαρτιά-μου-στο-κυλικείο-για-να-με-πάρουν-στο-τάδε-ερευνητικό"), αλλά δεν πειράζει, θα μάθουμε και εμείς κάποτε τα γκαβά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα (29/06) πήγα λίγο στη σχολή να δω τι παίζει με τη συνέλευση. 2 η ώρα είχε πάει και ήταν το πολύ 70 άτομα. Πού είναι το ενδιαφέρον των φοιτητών για την εξεταστική τους?

Τελικά το πρόβλημα είναι το ενδιαφέρον ή η ενημέρωση;

Έχω πραγματική απορρία..... emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.