Jump to content

Ταχύτητες 24 Μbps μέσω ADSL2+......και στην Ελλάδα


Recommended Posts

logo_vivodi.gif

Μόλις είδα ένα δελτίο τύπου της εταιρείας Vivodi, που έλεγε τα εξής:

Ταχύτητες 24 Μbps μέσω ADSL2+ Μέσα από το ιδιόκτητο δίκτυό της, η εταιρεία πρωτοπορεί ξεκινώντας την πιλοτική διάθεση της υπηρεσίας

Η Vivodi Telecom, η εταιρεία που πρώτη διέθεσε στην Ελληνική αγορά υπηρεσίες DSL, πρωτοπορώντας για άλλη μια φορά, προχωρά στην πιλοτική διάθεση υπηρεσιών ADSL 2+, πριν την έναρξη εμπορικής τους διάθεσης, το 1ο τρίμηνο του 2006.......

Λέτε να δούμε επιτέλους φως και εδώ στην ψαροκώστενα!? :blink:

Το πλήρες δελτίο τύπου μπορείτε να το διαβάσετε εδώ: http://www.vivodi.gr/site/content.php?artid=323

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

logo_vivodi.gif

Μόλις είδα ένα δελτίο τύπου της εταιρείας Vivodi, που έλεγε τα εξής:

Λέτε να δούμε επιτέλους φως και εδώ στην ψαροκώστενα!?  :blink:

Το πλήρες δελτίο τύπου μπορείτε να το διαβάσετε εδώ:  http://www.vivodi.gr/site/content.php?artid=323

έχει βγάλει και ένα ανάλογο "οικονομικό" πρόγραμμα ADSL για φοιτητές η οτενετ, δε θέλω να την προωθήσω, ούτε έχω κανει συγκρίσεις με αυτό που αναφέρεις, απλά νομίζω θα πρέπει ο λογαριασμός του τηλεφώνου να είναι στο όνομα φοιτητή.άκουσα ότι είναι αρκετά καλό.Δυστυχώς είμαστε πολύ πίσω ακόμα σε ταχύτητες όσο και σε τιμές, αλλά ας ελπίσουμε ότι ο ανταγωνισμός των εταιριών θα αρχίσει να μας φέρνει τα πρώτα καλά αποτελέσματα !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόνο που αυτό που λες radaboy είναι άσχετο με την είδηση που γράφω.Το ένα είναι κάτι εντελώς νέο για τα ελληνικά δεδομένα, αφού μέχρι τώρα έχουμε ADSL μέχρι 2ΜΒ max (πανάκριβα και για πολύ πολύ λίγους), ενώ τώρα είναι να έχουμε ταχύτητες μέχρι 24, ενώ αυτό που λες είναι πακέτο βοηθείας που ανακοίνωσε η κυβέρνηση ως επιβράβευση για τους αριστούχους και βοήθειας για τους φοιτητές.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.