Jump to content

Καλό καλοκαίρι


Winmx

Recommended Posts

Αλλοι εχουν ηδη τελειωσει τις εξετασεις.....αλλοι τελειωνουν αυτη τη βδομαδα....αλλοι εχουν ηδη ξεκινησει τις διακοπες τους και αλλοι ετοιμαζουν βαλιτσες και σακ-βουαγαζ B)

Οι ξενιτεμενοι (μαζι κι εγω) θα αρχισουμε να μαζευομαστε σιγα-σιγα στα σπιτια μας κ οι ντοπιοι δε βλεπουν την ωρα να την κανουν απο το σπιτι τους :lol::P

Νησια,χωρια,παραλιες......ολο και κατι θα τιμησουμε :)

Σε λιγες μερες την κανω κι εγω B) Βρηκα επιτελους εισιτηριο....βασικα φαρμακι βρηκα μ'αυτα που πληρωνω emcensoredemranting

Εγω δε ειμαι εξοπλισμενη σα τους αντμινιστραδες που εφυγαν μερικες μερες και πηραν μαζι τους ολη την τεχνολογια :lol:

ΔΙΑΚΟΠΕΣ σε ολα emrockon

Move topic,merge topic,move post,delete post,report .......Win εδω.....Winny εκει..... emwhistling Αν θελετε κατι αμεσα σε αλλο μοδερατο/η ......εγω κλεινω το μαγαζι και θα περναω που κ που απ'τα μερη :splaaaats: Αν παλι δε βιαζεστε.....στειλτε κανα pm emhehe

Μερικους απο εσας θα σας δω emgreece τιποτα μαργαριτες,καμια βολτα σε βιβλιοπωλειο με τις ωρες,θερινο σινεμαδακι :) ,παγωτο στη Δωδωνη emicecream , emkafes ,Ηρωδειο να δουμε καμια φιλη :rolleyes: ,σπιτακι μου αν μαλιστα εχω κανα γλυκακι emcolgate , embeer και φυσικα emfoodemexcl

Καλο καλοκαιρι φορουμ embounce8.

Καλα να περασετε οπου και να πατε!!!

embye embye embye

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχμμμμμμμμμ λίγο νωρίς δεν το άνοιξες το τοπικ καλόμ? Πέμπτη δεν έρχεσαι? :rolleyes:emdevil

Άντε καλή επάνοδο και θα τα πούμε emgreece

emkissemroseemstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα είπαμε και σε πμ...καλά να περάσεις, να ξεσκάσεις όσο είσαι Ελλάδα και μην ανησυχείς δε θα τα κάνουμε όλα μπάχαλο...:P:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχμμμμμμμμμ λίγο νωρίς δεν το άνοιξες το τοπικ καλόμ? Πέμπτη δεν έρχεσαι? :rolleyes:emdevil

Άντε καλή επάνοδο και θα τα πούμε emgreece

emkissemroseemstar

Ρωτας αν θα εχω χρονο αυτη τη βδομαδα;Τελευταιο μαθημα,ψωνια διαφορα,Τριτη και Τεταρτη ηδη κλεισμενο το βραδυ B)

Πεμπτη ερχομαι αλλα θα τρεχω αυτες τις μερες :)

ΝΜ25 καντα ολα μπαχαλο!!!!Θα καθαριζουν οι αλλοι μοδερατοι :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εύχομαι να περάσεις τρελά αυτό το καλοκαίρι. Άντε κ να μας στείλεις φωτογραφικ΄ουλικό!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.