Jump to content

Διακοπές 2005...


Που που που μωρό μου που... :P  

36 members have voted

  1. 1. Που που που μωρό μου που... :P

    • Σαντορίνη :) χιχιχι...
      6
    • Μύκονο
      1
    • Πάρο
      2
    • Νάξο
      2
    • Κεφαλλονιά
      0
    • Κρήτη
      2
    • Κέρκυρα
      0
    • Μήλο
      0
    • Λευκάδα
      6
    • Παξοί
      0
    • Ρόδο
      2
    • Σκιάθο
      1
    • Ίο
      2
    • Σκόπελο
      2
    • Κώς
      2
    • Ζάκυνθο
      1
    • Όχι σε νησί ρε φίλε...καπου στην υπόλοιπη Ελλάδα!!!
      4
    • Εξωτερικό (που?)
      3


Recommended Posts

όχι άλλα νησιά ρε Winmx!

Είναι ήδη αρκετά!!!

Σαντορίνη λοιπόν φέτος.Αλλά υποστηρίζουμε και τη Νάξο αφού είναι η πατρίδα μας ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"κοινη λογικη" χμμμμ εξαρταται πως το βλεπεις!Στο πολλ μπορουμε να βαλουμε 20 επιλογες.....εκανα μια απλη προταση.

Αααα εγω δε θα παω σε κανενα απ'αυτα.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το "πες άλλα 3 νησιά να βάλω" δεν είναι πρόταση....

Τεσπά.Εγώ τα βλέπω υπεραρκετά τα μέρη.

Ας πει και η Mariza που το άνοιξε το τόπικ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πες αλλα 3 νησια να βαλω.....πχ να βαλω Σιφνο;

Nομίζω οτι είναι αρκετά... ;)

Εντάξει δε μπορούμε να τα βάλουμε και όλα αλλά ο καθένας μπορεί να γράψει πόστ με το νησί που προτιμάει!!!

Την Κύπρο ξεχάσαμε να βάλουμε (Goldie emhugemblush ) αλλά νομίζω οτι κολλάει στο Εξωτερικό!!! :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το "πες άλλα 3 νησιά να βάλω" δεν είναι πρόταση....

Τεσπά.Εγώ τα βλέπω υπεραρκετά τα μέρη.

Ας πει και η Mariza που το άνοιξε το τόπικ.

Βρε Σπαιντερ δε καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα σου;Στην Μαριζα μιλησα κ απο τη Μαριζα περιμενα μια απαντηση.Μου την εδωσε και τελειωσε.Τελος παντων δε βλεπω που ειναι το κακο σ'αυτο που εγραψα και δε καταλαβαινω γιατι πρεπει να το αναλυσουμε.

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην ψάχνεις για προβλήματα.

Απλά επειδή είχα συμμετοχή στην ιδέα, νομίζω ότι έχω δικ/μα να μιλήσω, εκτός αν απαγορεύεται και αυτό.

:antegeia::antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ψαχνω για προβληματα;;;;Ρε δε παμε καλα εδω μεσα νομιζω.Το οτι ειχες συμμετοχη στην ιδεα πως μπορω εγω να το ξερω;Ή μηπως επρεπε να το φανταστω;Μην ειμαστε πια υπεβολικοι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα αυτό που λέω είναι ότι ακόμα και να μην ήξερες ποιος είχε την ιδέα,αυτό δεν σημαίνει ότι οποιοσδήποτε άλλος δεν εχει δικαιώμα να πει την άποψή του...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε χαλαρώστε και πηγαίνετε για κανα μπανάκι.... :cool11:

Εγώ δε θα ψηφίσω γιατί ακόμα όλα είναι ανοιχτά (και ελπίζω να παίξει εξωτερικό) :wub:

(άσε που στάνταρ μας χώσανε πάλι Ιούλιο-Αύγουστο στα Ηρώδεια...πάλι με 3μερα στην Αιδηψό για σπα θα τη βγάλω) emarright αλλά την έρευνα αγοράς στο Μιλάνο δεν τη γλιτώνω, είτε στο ρεπό του Ιούλη είτε στην άδεια του Σεπτέμβρη B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η Σαντορίνη μόνο που δεν έχει παραλίες καλές...λένε για μαύρες παραλίες!

Αυτό θυμάμαι και εγώ όταν είχα πρωτοπάει στο νησί σε ηλικία 12-13 ετών.

Για να δούμε τι θα δούμε... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και τι σχέση έχει το χρωμα καλέ με την πχιότητα? :P Μαύρες είναι λόγω ηφαιστείου, αλλά δεν έχω ακούσει κανέναν να παραπονιέται :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η Σαντορίνη μόνο που δεν έχει παραλίες καλές...λένε για μαύρες παραλίες!

Αυτό θυμάμαι και εγώ όταν είχα πρωτοπάει στο νησί σε ηλικία 12-13 ετών.

Για να δούμε τι θα δούμε... ;)

μαμακίες...Σαντορίνη rules! έχει απίστευτα τοπία, μοναδικά για φωτογραφία :D:D:D άμα θέτε να σας δείξω.... emphoto

να πω επίσης ότι το λατρεύω το νησί αν και θα έπρεπε να το μισώ.. έχω πάει δύο φορές και τις δύο φορές έχω χωρίσει στο νησί :P:P:P παρόλα ταύτα δε μασάμε :D

Franco bar! Θεϊκό μοναδικό! emypoklinomai Κλασσική μουσική με θέα την καμένη! emypoklinomai Προτείνω να δείτε πότε έχει πανσέληνο ή γενικά μεγάλο φεγγάρι! δεν έχω δει τίποτα πιο όμορφο.. να κάθεσαι να πίνεις την μπύρα σου σε μια ξαπλώστρα.. ακριβώς μπροστά σου γκρεμός και στο βάθος η νέα καμένη (το ηφαίστειο δλδ, έχει και εκδρομή με καραβάκι αλλά να πάρετε αντηλιακό με 49 δείκτη για όλο το σώμα και καπέεελααα και νερααα ακούστε με!) και ανάμεσά τους το φεγγάρι να καθρεφτίζεται... ακόμα το θυμάμαι... και ήμουν και μόνος μου... :rolleyes:

Όσο για παραλίες... χμ... στην κόκκινη το μόνο πρόβλημα είναι ότι καινε οι πέτρες.. αλλά υπάρχουν από την πίσω πλευρά και παραλίες με άμμο.. κοντά στο αεροδρόμιο.. σε εκείνη την πλευρά... με θεϊκές ταβερνούλες.. να κάτσετε μέρες και να πάρετε αυτοκίνητο... emthumbsup

την πρώτη φορά είχα μείνει στο κέντρο κέντρο.. καλά ήταν... την επόμενη στην οία... ξύπναγα στις 8 το πρωι και έκανα το μπάνιο μου στην πισίνα μόνος μου.. ααα από την πισίνα έβλεπα ηλιοβασίλεμα.. γενικά πιστεύω ότι αν είχα μείνει μόνος μου σε άλλο νησί θα είχα φρικάρει... εκεί ηρέμησα και πέρασα τέλεια!

σπιντεράκο emhugemelaela μη φρικάρεις my friend :D γυναίκες. κάνε πως δεν καταλαβαίνεις και είσαι χαζός.. είναι η καλύτερη λύση... επίσης ΥΠΟΜΟΝΗ

sandouko ασε το παιδί στον πόνο του και σαφώς και έπρεπε να το φανταστείς ότι ήταν αμοιβαίο το ποστ! "χωριό που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει" emwhistlingemwhistling --> παροιμία που λέγεται στα μέρη μου.

emsecret όσο για εμένα.. προς το παρόν αράζω την κοιλάρα μου στο Γιαννισκάρι... αυτές τις μέρες θα αρχίσω άγιο billy που είναι κοντά στο uni και θα πετάγομαι από library για μια βουτιά... emcool μετά την εξεταστική δεν έχω ιδέα... παντού και πουθενά.. έχω όρεξη! αυτό είναι το μόνο σίγουρο!

θέλω μήλο όμως να πάρω και ένα τσιπ emlmfao να γυρίσω οοολλοο το νησί κλασσικά :rolleyes: Σαντορίνη πέρναγα να πω ένα γεια... το ιόνιο επίσης κάτι μου κάνει και μπορεί να πεταχτώ και μέχρι το edinburgh να πω ένα γεια.. αν πάω θα πάω και μια 4 ή 7ήμερη εκδρομή στα islands of sky είναι στα higjhlands και μένεις σε ξενοδοχεία-κάστρα emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλοκαιρινές διακοπές.

Πληροφορίες για πολλούς προορισμούς στην Ελλάδα έχει συγκεντρώσει στο δικό του site ένας ταξιδιώτης, προσφέροντας προσωπικές απόψεις και εμπειρίες από τα μέρη που επισκέπτεται. Κι όπως ξεκαθαρίζει δεν πρόκειται για επαγγελματική παρουσίαση ούτε για διαφημιστική προώθηση ξενοδοχείων ή εστιατορίων, αλλά για λεπτομερή παράθεση όσων έχει βιώσει ο ίδιος στα ταξίδια του http: //www.kalokairi.gr B)

Ψάχνοντας για στέγη.

Αν ταξιδεύετε σε μία από τις δεκάδες ευρωπαϊκές πόλεις όπου πετά η Easyjet, το δικό της site είναι καλό σημείο για να αρχίσετε την αναζήτηση ξενοδοχείου σε καλή τιμή

http: //www.easyjethotels.com

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σε δύο ώρες την κάνω για ταις Ενωμέναις Πολιτείες της Αμερικής...

αφήνω τον danikos στο πόστο μου ως αναμορφωτής του φόρουμ της Θεσσαλονίκης και δεν βρίσκω αντικαταστάτη μου στην τρέλα.

Ο Θεός μαζί σας και καλές διακοπές :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μαριζάκι μου από κοντά είναι ακόμα καλύτερα! Καλά το βλέπω.. εσύ θα λιώσεις στην αγκαλιά του καλού σου :):DB)

Αν βρω χρόνο θα σκανάρω καμία να δεις :D

Ρε γαμώτο εγώ δεν είχα δει το υποβρύχιο.... :(

ΥΓ. λες να παίζει και το Yellow submarine? :blink::P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.