Jump to content

Αίτηση εξόδου


Spider

Recommended Posts

ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΕΞΟΔΟ ΜΕ ΑΓΟΡΙΑ

Όνομα Αγοριού / Αρραβωνιαστικού / Συζύγου:

Ζητώ άδεια για απουσία από την ανώτερη εξουσία της ζωής μου για την ακόλουθη περίοδο:

Ώρα επιστροφής

Date: Ώρα αναχώρησης: Που δεν θα υπερβεί:

Εάν δοθεί η άδεια, ειλικρινά ορκίζομαι να επισκεφτώ μόνο τον προορισμό που καταθέτω παρακάτω, στις κατατεθειμένες ώρες. Συμφωνώ να αποφύγω να συγκρουστώ ή να φλερτάρω με άλλες γυναίκες, εκτός από τις περιπτώσεις που αναγράφονται παρακάτω. Δεν θα κλείσω το κινητό μου, ούτε θα καταναλώσω παραπάνω από το επιτρεπτό όριο αλκοόλ χωρίς πρώτα να καλέσω ένα ταξί ΚΑΙ εσένα για προφορική ανάκληση του ορίου αλκοόλ. Κατανοώ ότι ακόμη και αν μου δοθεί η άδεια εξόδου, η κοπέλα / αρραβωνιαστικιά / σύζυγος διατηρεί το δικαίωμα να είναι τσαντισμένη την υπόλοιπη εβδομάδα χωρίς κανένα προφανή λόγo.

Επιτρεπτό όριο αλκοόλ (μονάδες ) Beer Wine Liquor Total

Περιοχές για επίσκεψη

Γυναίκες με τις οποίες μπορείς να

Συνομιλήσεις.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ – ΔΙΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΣΤΡΙΠΤΙΖΕΖ: υπόσχομαι να αποφύγω να βρεθώ λιγότερο από 100 μέτρα κοντά σε στριπτιζέζ ή εξωτική χορεύτρια. Παραβίαση της διάταξης αυτής είναι βάση για άμεση διακοπή της σχέσης.

Αναγνωρίζω την θέση μου στη ζωή. Ξέρω ποιος «φοράει τα παντελόνια» στην σχέση μου και συμφωνώ ότι δεν τα φοράω εγώ. Υπόσχομαι να υπακούω τους δικούς σου κανόνες. Κατανοώ ότι αυτό θα μου στοιχίσει μια περιουσία σε σοκολάτες και λουλούδια. Διατηρείς το δικαίωμα να κατέχεις και να χρησιμοποιείς τις πιστωτικές μου κάρτες ακόμα και δεν μου αρέσει. Με το παρόν υπόσχομαι να σε πάω σε ένα χωρίς όρια ξεφάντωμα ψώνιων, εάν δεν γυρίσω την εγκεκριμένη ώρα. Κατά την επιστροφή μου σπίτι δεν θα καβγαδίσω με κανέναν ξένο, ούτε θα βρεθώ σε βαθιές συζητήσεις με τους προαναφερόμενους. Ως εκ τούτου κατά την επιστροφή μου σπίτι, υπόσχομαι να μην κατουρήσω οπουδήποτε αλλού εκτός της τουαλέτας. Επιπλέον θα αποφύγω να σε ξυπνήσω, να αναπνέω με την αισχρά άσχημη αναπνοή μου στο πρόσωπό σου και να προσπαθήσω να σε γκαστρώσω.

Δηλώνω ότι από όσο ξέρω (κάτι που το έτερον μου ήμισυ ξέρει καλύτερα), ότι οι παραπάνω πληροφορίες είναι σωστές.

Υπογραφή :

Το αίτημα είναι : ΑΠΟΔΕΚΤΟ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΟ

Η απόφαση δεν είναι διαπραγματεύσιμη. Εάν εγκριθεί κόψε το κομμάτι χαρτί από κάτω και να το έχεις μαζί σου συνέχεια.

"……………………………………………………………………………………………………………

Άδεια για τον φίλο / αρραβωνιαστικό / άντρα να λείψει για το επόμενο χρονικό διάστημα :

Date: ώρα αναχώρησης: ώρα επιστροφής:

Signed – Girlfriend/Fiancé/Wife:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έτσι μπράβο!

Χαίρομαι που αρχίσατε επιτέλους να καταλαβαίνετε από διαδικασίες. Αυτό το έγγραφο θα κανεί πολύ πιό εύκολη την ΔΙΚΗ σας την ζωή.

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πωωωωω να κατι που με πηζει πολυ :angry: Που πας,με ποιον πας,ποτε θα γυρισεις,στειλε ενα σμσ,παρε ενα τλφ emboredemboredembored κουραστικο!!!!!

Ελεγχος,ελεγχος,ελεγχος emeleos λες και ετσι δε θα φας κερατο :splaaaats: Ας βαλουμε ενα φιμωτρο και ενα λουρακι στο συντροφο μας να ειμαστε πιο ηρεμοι :wacko:

'Η να βγαινεις πχ με τις φιλες σου καθε λιγο και λιγακι σμσ.....σορρυ αλλα ειναι βραδια γυναικων haaaaallo!!!!!! ή φυσικα να πηγαινει ο αλλος να δει τη μπαλα του με τους φιλους και η καλη του να τηλεφωνει emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι πράγματα είναι αυτά,είμαστε πλεόν πολιτισμένοι άνθρωποι....

Νομίζω μια απλή γραπτή αναφορά στο γραφείο μου νωρίς το πρωί της επομένης αρκεί!!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν με απασχολούν τέτοια θέματα..Αν υπάρξει ανάγκη πειστηρίων,πάντα υπάρχει τρόπος..Η εθελούσια προσφορά επιπλέον στοιχείων είναι το λιγότερο ύποπτη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωχου μωρέ γραφειοκρατίες.... από τότε που έκανα τη δικηγόρο τις βαριόμουν... Οπότε έκοψα τους άντρες και ηρέμησα :P:splats: (εεεεεεεεεμ έκοψα και το δικηγοριλίκι!!!) :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όπως λέει και η Μπρίτζετ Τζόουνς που προσπαθεί να κόψει το κάπνισμα:

8.20 Δεν θα κάνω τσιγάρο

8.25 Καταπληκτικά! Κανένα τσιγάρο όλη μέρα!

8.30 Ούφ δεν βρίσκω την βούρτσα μου, μακριά από τα τσιγάρα!

8.35 Ανάβω τσιγάρο, άλλωστε η αντικαπνιστική μέρα αρχίζει επίσημα μόνο αφού ντυθώ!

Συμπέρασμα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ λέω πως άμα ειναι κολλημένος κάποιος δεν εχειπροβλημα να δινει αναφορά.

Άσε που άμα περνάς καλά με την γκόμενα γιατί να βγεις έξω? (καινα της το πεις? :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε αν δε εχουν προβλημα να δινουν αναφορα 24 ωρες το 24ωρο ας βαλουν ενα τσιπ οπως στα κατοικιδια.....θα κανουν και οικονομια στα τηλεφωνα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι εκοψες;ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!

δε ξερω ποιο ειναι το συμπερασμα αλλα λεω να κοψω κ εγω τις κακες συνηθειες οπως η Τζουλ :P

Εεεεε τι με βλέπεις με καναν άντρα? emdevilemdevilemdevil

(επισήμως???) B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γι'αυτό σου λέω είδες? :P Κάτσε να'ρθω σακείθε το καλοκαίρι-φθινόπωρο (που πάλι δε θα με βλέπεις με άντρες, θα τους κόψω λέμε....άσε έχουμε και δουλειές...)

Οι άντρες χρησιμεύουν σε 1 πράγμα, και μετά τη χρήση τους στέλνουμε σπίτι τους :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:P Επιτέλους καταλήξαμε στο συμπέρασμα ότι τους άντρες τους κόβεις επίσημα μόνο αφού ντυθείς!!!!! :P:P:P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γιατί δεν είσαι? :blink:

emarup emarup Είπα εγώ τπτ ω διεφθαρμένα μυαλά? Εγώ εννοούσα να σου αλλάξουν καμιά λάμπα..να σου φτιάξουν το πισί...να επιδιορθώσουν κανα ράφι.... τέτοια!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:P Eννοούσα ότι θα συνεχίσω να τους έχω κομμένους κι όταν μεταναστεύσω :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.