Jump to content

Τεστ


Recommended Posts

Μου έστειλαν σε mail αυτά τα τεστάκια (θέλουν να μου πουν κάτι?? emermm ) και σας τα παρουσιάζω! Είναι η συμβολή μου στη διατήρηση της σχέσης σας αλλά και στο να καταλάβετε αν το σεξ που κάνετε, σας καλύπτει ή όχι!

Θα κρατήσει η σχέση σας??

Έχετε "ιδιαίτερες" σεξουαλικές προτιμήσεις?

Λίμπιντο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο λίμπιντο σκόραρα 11-19 βαθμούς.

Επιλεκτική και με απαιτήσεις, αλλά το φχαριστιέμαι ιδιαίτερα emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτή η σχέση...θα κρατήσει;

31- 45 βαθμοί ! Η σχέση σας είναι αρκετά δυνατή και έχει όλες τις προδιαγραφές για να αντέξει στο χρόνο! Σας το ευχόμαστε....

Eχετε ΄ιδιαίτερες΄ σεξουαλικές προτιμήσεις;

11 - 20 βαθμοί ! Να και οι ισορροπημένοι ατακτούλιδες της παρέας! Μπράβο και πάλι μπράβο! Ξέρετε να παίζετε παιχνιδάκια όταν πρέπει και όπου πρέπει κρατώντας πάντα έτσι το σεξουαλικό ενδιαφέρον του / της συντρόφου σας σε εγρήγορση. Έχετε ανοιχτό μυαλό και είσαστε πρόθυμοι για πειραματισμούς! Μάλλον ξέρετε να ευχαριστιέστε ....την ζωή σας!

Από λίμπιτντο....πώς πάμε;

11 - 19 βαθμοί ! Οι ισορροπημένοι της παρέας! Είσαστε επιλεκτικοί στο κρεβάτι και ξέρετε που πρέπει να πείτε όχι και πότε. Έχετε ξεκαθαρίσει καλά στο μυαλό σας ότι η ποιότητα υπερτερεί της ποσότητας και μπράβο σας. Συνεχίστε έτσι….

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι ισορροπημένοι της παρέας! Είσαστε επιλεκτικοί στο κρεβάτι και ξέρετε που πρέπει να πείτε όχι και πότε. Έχετε ξεκαθαρίσει καλά στο μυαλό σας ότι η ποιότητα υπερτερεί της ποσότητας και μπράβο σας. Συνεχίστε έτσι….

Είμαι με τη μάζα, στο 48% στο θέμα λίμπιντο.

Spider, σου λέει από κάτω στο πινακάκι πού ανήκεις. Όσο για το πόσοι βαθμοί αντιστοιχούν σε τι δεν στο αναλύει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τεστ: Αυτή η σχέση...θα κρατήσει;

31- 45 βαθμοί ! Η σχέση σας είναι αρκετά δυνατή και έχει όλες τις προδιαγραφές για να αντέξει στο χρόνο! Σας το ευχόμαστε....

emarup Πάμε καλά??? Εγώ δεν έχω ταίρι, έβαλα έτσι στην τύχη κάτι βλακείες και ορίστε τι έβγαλε...

Τεστ: Eχετε ΄ιδιαίτερες΄ σεξουαλικές προτιμήσεις;

11 - 20 βαθμοί ! Να και οι ισορροπημένοι ατακτούλιδες της παρέας! Μπράβο και πάλι μπράβο! Ξέρετε να παίζετε παιχνιδάκια όταν πρέπει και όπου πρέπει κρατώντας πάντα έτσι το σεξουαλικό ενδιαφέρον του / της συντρόφου σας σε εγρήγορση. Έχετε ανοιχτό μυαλό και είσαστε πρόθυμοι για πειραματισμούς! Μάλλον ξέρετε να ευχαριστιέστε ....την ζωή σας!

emarup Μάλλον όλοι το ίδιο είμαστε :P

Τεστ: Από λίμπιτντο....πώς πάμε;

11 - 19 βαθμοί ! Οι ισορροπημένοι της παρέας! Είσαστε επιλεκτικοί στο κρεβάτι και ξέρετε που πρέπει να πείτε όχι και πότε. Έχετε ξεκαθαρίσει καλά στο μυαλό σας ότι η ποιότητα υπερτερεί της ποσότητας και μπράβο σας. Συνεχίστε έτσι….

emarup Και καλά...εκείνο το άλλο τεστάκι με τις διαστροφές με είχε βγάλει άχρωμη άοσμη και άγευστη....κάτι δεν πάει καλά... :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α) 31- 45 βαθμοί ! Η σχέση σας είναι αρκετά δυνατή και έχει όλες τις προδιαγραφές για να αντέξει στο χρόνο! Σας το ευχόμαστε....

β) 21 - 30 βαθμοί ! Καλά , ηρεμήστε λίγο! Ανοιχτοί στα πάντα , πρόθυμοι για τα πάντα...όσο ακραία και να είναι , γιατί αν δεν είναι ακραία εσείς μάλλον εισπράττετε απογοήτευση! Ηρεμήστε λιγάκι γιατί αν ο / η σύντροφος σας δεν βρίσκεται στην ίδια κατηγορία μάλλον του / της ασκείτε εξαιρετική πίεση και τον / την κάνετε να νιώθει άβολα ζητώντας πράγματα που δεν είναι σε θέση να κάνει για εσάς! Αν όμως έχετε τον /την κατάλληλο /η σύντροφο στα παιχνίδια σας....καλή τύχη και καλή διασκέδαση!

γ) 20 - 30 βαθμοί ! Η λίμπιντο σας χτυπάει κόκκινο! Μα δεν λέτε όχι ποτέ; Για προσέξτε το λιγάκι , γιατί στο σεξ δεν μετράει μόνο η ποσότητα αλλά και η ποιότητα.Εκτός βέβαια αν έχετε βρει τον/την σεξουαλικό/ή σύντροφο που σας ανεβάζει στα ουράνια…..

Το α) ασχολίαστο και εκτός τόπου και χρόνου.

Τα β) και γ) ε, δεν νομίζω ακριβώς ότι πάει έτσι, βγάζει αυθαίρετα συμπεράσματα. Μούφα το test.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ δεν είπα άτιμη. Συ είπας (μη μας βάλεις τα κλάμματα πάλι φοβάμαι, γιαυτό φυλάγομαι).΄

Εγώ απλά είπα ότι εσένα σε συμφέρει η άνοδος της θερμοκρασίας της γης, μπας και λιώσει κανένας παγετώνας (δεν το είπα μόνο, το επανέλαβα κιόλας, μου άρεσε η εξυπνάδα αυτή).

Και τότε... θα ελευθερωθεί η white-tigers-02.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτή η σχέση...θα κρατήσει;

31- 45 βαθμοί ! Η σχέση σας είναι αρκετά δυνατή και έχει όλες τις προδιαγραφές για να αντέξει στο χρόνο! Σας το ευχόμαστε

μουχαχααχαχα μονο αυτο εχω να πω.........α και :splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Eχετε ΄ιδιαίτερες΄ σεξουαλικές προτιμήσεις;

11 - 20 βαθμοί ! Να και οι ισορροπημένοι ατακτούλιδες της παρέας! Μπράβο και πάλι μπράβο! Ξέρετε να παίζετε παιχνιδάκια όταν πρέπει και όπου πρέπει κρατώντας πάντα έτσι το σεξουαλικό ενδιαφέρον του / της συντρόφου σας σε εγρήγορση. Έχετε ανοιχτό μυαλό και είσαστε πρόθυμοι για πειραματισμούς! Μάλλον ξέρετε να ευχαριστιέστε ....την ζωή σας!

μα τι μελη ειμαστε εμεις καλε emdevil ....ολοι ανοιχτομυαλοι και παιχνιδιαρηδες :lol:

Από λίμπιτντο....πώς πάμε;

11 - 19 βαθμοί ! Οι ισορροπημένοι της παρέας! Είσαστε επιλεκτικοί στο κρεβάτι και ξέρετε που πρέπει να πείτε όχι και πότε. Έχετε ξεκαθαρίσει καλά στο μυαλό σας ότι η ποιότητα υπερτερεί της ποσότητας και μπράβο σας. Συνεχίστε έτσι

απο ισορροπια .....εγω ειδικα ......αλλο τιποτα :lol::P:lol::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτή η σχέση...θα κρατήσει;

31- 45 βαθμοί ! Η σχέση σας είναι αρκετά δυνατή και έχει όλες τις προδιαγραφές για να αντέξει στο χρόνο! Σας το ευχόμαστε....

Eχετε ΄ιδιαίτερες΄ σεξουαλικές προτιμήσεις;

11 - 20 βαθμοί ! Να και οι ισορροπημένοι ατακτούλιδες της παρέας! Μπράβο και πάλι μπράβο! Ξέρετε να παίζετε παιχνιδάκια όταν πρέπει και όπου πρέπει κρατώντας πάντα έτσι το σεξουαλικό ενδιαφέρον του / της συντρόφου σας σε εγρήγορση. Έχετε ανοιχτό μυαλό και είσαστε πρόθυμοι για πειραματισμούς! Μάλλον ξέρετε να ευχαριστιέστε ....την ζωή σας!

Από λίμπιτντο....πώς πάμε;

11 - 19 βαθμοί ! Οι ισορροπημένοι της παρέας! Είσαστε επιλεκτικοί στο κρεβάτι και ξέρετε που πρέπει να πείτε όχι και πότε. Έχετε ξεκαθαρίσει καλά στο μυαλό σας ότι η ποιότητα υπερτερεί της ποσότητας και μπράβο σας. Συνεχίστε έτσι….

Τα γνωστά δηλαδή...αυτά τα τεστ που έχουν ερώτηση 'έχετε ερωτική φαντασίωση έναν μαύρο, 2 κινέζες, έναν νάνο και ένα λαμπραντόρ λευκό

α) φρικιαστικό

β) μμμμ μπορεί να είναι λίγο τραβηγμένο αλλά πάντα η φαντασία είναι καλή

γ) ναι! ουάου! μπορούμε να βάλουμε και μια βασιλική κόμπρα μέσα;

είναι πολύ αντικειμενικά :P:P

Καλά έβαλα τα γέλια εκεί που λέει αν έχετε χρησιμοποιήσει φράουλες και άλλα υλικά, κρέμα, σαβαγιάρ και τρούφα για να ανάψετε τον σύντροφο σας (or sth) και είχε απάντηση...όχι βέβαια...ή θα κάνουμε έρωτα ή θα τρώμε :lol::lol::lol::lol::lol:

emproskynw

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτή η σχέση...θα κρατήσει;

31- 45 βαθμοί ! Η σχέση σας είναι αρκετά δυνατή και έχει όλες τις προδιαγραφές για να αντέξει στο χρόνο! Σας το ευχόμαστε....

Αμέεεεε...Τι λες τώρα...

Eχετε ΄ιδιαίτερες΄ σεξουαλικές προτιμήσεις;

21 - 30 βαθμοί ! Καλά , ηρεμήστε λίγο! Ανοιχτοί στα πάντα , πρόθυμοι για τα πάντα...όσο ακραία και να είναι , γιατί αν δεν είναι ακραία εσείς μάλλον εισπράττετε απογοήτευση! Ηρεμήστε λιγάκι γιατί αν ο / η σύντροφος σας δεν βρίσκεται στην ίδια κατηγορία μάλλον του / της ασκείτε εξαιρετική πίεση και τον / την κάνετε να νιώθει άβολα ζητώντας πράγματα που δεν είναι σε θέση να κάνει για εσάς! Αν όμως έχετε τον /την κατάλληλο /η σύντροφο στα παιχνίδια σας....καλή τύχη και καλή διασκέδαση!

Λες για αυτό να με χώρισε η πρώην..?

Από λίμπιτντο....πώς πάμε;

20 - 30 βαθμοί ! Η λίμπιντο σας χτυπάει κόκκινο! Μα δεν λέτε όχι ποτέ; Για προσέξτε το λιγάκι , γιατί στο σεξ δεν μετράει μόνο η ποσότητα αλλά και η ποιότητα.Εκτός βέβαια αν έχετε βρει τον/την σεξουαλικό/ή σύντροφο που σας ανεβάζει στα ουράνια….. emnysta:unsure:embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ααααα καλά! ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΣ :lol: Θα βάλω τα κλάμματα μιλάμε!

Ε καλά αν είναι να μην φας το βράδυ κάπως θα το διευθετήσουμε το θέμα :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα, στο αν θα κρατήσει η σχέση μου, που μάλιστα κρεμόμουν απο το αποτέλεσμα :P , γιατί δεν έχει κανένα σχόλιο?

Το μοναδικό που λέει είναι:

To test έχει γίνει 341 φορές και τo μέσο score όλων όσων έκαναν το test είναι: 29.73 βαθμοί

Βαθμοί Μέλη Ποσοστό

31.5 - 36 138 (40%) <= Εσείς

Eχετε ΄ιδιαίτερες΄ σεξουαλικές προτιμήσεις;

11 - 20 βαθμοί ! Να και οι ισορροπημένοι ατακτούλιδες της παρέας! Μπράβο και πάλι μπράβο! Ξέρετε να παίζετε παιχνιδάκια όταν πρέπει και όπου πρέπει κρατώντας πάντα έτσι το σεξουαλικό ενδιαφέρον του / της συντρόφου σας σε εγρήγορση. Έχετε ανοιχτό μυαλό και είσαστε πρόθυμοι για πειραματισμούς! Μάλλον ξέρετε να ευχαριστιέστε ....την ζωή σας!

Από λίμπιτντο....πώς πάμε;

20 - 30 βαθμοί ! Η λίμπιντο σας χτυπάει κόκκινο! Μα δεν λέτε όχι ποτέ; Για προσέξτε το λιγάκι , γιατί στο σεξ δεν μετράει μόνο η ποσότητα αλλά και η ποιότητα. Εκτός βέβαια αν έχετε βρει τον/την σεξουαλικό/ή σύντροφο που σας ανεβάζει στα ουράνια…

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορώ να πω με απόλυτη βεβαιότητα ότι η Jul ψεύδεται όταν απαντάει στα τεστ :P (Σούζι έφαγες! Και έφαγες και ψεύδεσαι! - Ρένα Βλαχοπούλου)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά έβαλα τα γέλια εκεί που λέει αν έχετε χρησιμοποιήσει φράουλες και άλλα υλικά, κρέμα, σαβαγιάρ και τρούφα για να ανάψετε τον σύντροφο σας (or sth) και είχε απάντηση...όχι βέβαια...ή θα κάνουμε έρωτα ή θα τρώμε  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

emproskynw

Κάτσε ρε συ pas mal, μερικοί άνθρωποι ξεχωρίζουμε το φαγητό απο το σεξ! Πρόκειται για δύο απο τις τρεις απολαύσεις της ζωής (η τρίτη είναι ο ύπνος), άμα είναι να τα κάνουμε αχταρμά, τι θα μας μείνει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορώ να πω με απόλυτη βεβαιότητα ότι η Jul ψεύδεται όταν απαντάει στα τεστ  :P  (Σούζι έφαγες! Και έφαγες και ψεύδεσαι! - Ρένα Βλαχοπούλου)

Γιατί ρε συ? Το τεστ (κυρίως το πρώτο) αναφέρεται σε δεσμευμένους ανθρώπους. Πότε δεσμεύτηκα εγώ και δεν το πήρα χαμπάρι?

Και επίσης το γεγονός ότι τους έχουμε εύκολους (όπως είπες πει τότε στη συναυλία) δε σημαίνει ότι τα κάνουμε και όλα. emeleos Είπαμε, επιλεκτικοί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.