Jump to content

Μεταφορα ατζεντας απο ενα κινητο σ'αλλο;


Recommended Posts

Εχω το SonyEricsson Z600 κι εχω ολα τα νουμερα στη μνημη του τηλεφωνου κι οχι στην καρτα SIM.Μπορω να τα μεταφερω στο Siemens S65;

Καμια ιδεα;

emthanx και καλημεεερα B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν το λαπτοπ σου έχει υπέρυθρες και έχουν και τα κινητά μπορείς να το κάνεις έτσι.... τα κινητά δεν είχαν και κάποιο cd με utilities;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχουν και τα 2 υπερυ8ρες.....εχω ηδη στο pc ολο το phonebook......μετα προχοραω χαλαρα;

(ασχετο....μπιπ-μπιπ εχουν διαφημιση της Παπαριζου στο Mtv Helena Kiev κτλ κτλ)

εχει ενα cdακι αλλα δε εχει τετοιες λεπτομερειες....οπως και το βιβλιαρακι με τις οδηγιες ......ειναι εντελως ΜΑΠΑ,το χειροτερο που εχω δει πιστευω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λογικά το S65 έχει και καλωδιο δικό του.. τώρα κοίταγα να το βρω στο νετ... αλλα βρέχει και το λινκ τα έχει παίξει κλασσικά... αν θες κάνε μου ένα update για το S65... και καλώδιο να μην έχει πρέπει να έχει ένα cdaki και να μπορείς να το κάνεις synchronisation με το phonebook απο το pc σου...

ΥΓ. κ@βλ@ η Παπαρίζου! Να'ναι καλά η κοπέλα! ΑΝ και όταν την είχα δει live με Μαζωνάκη και Ρουβά είχα ξενερώσει γιατι τα είχε πετάξει όλα και μου έκανε πολύ ξέκολο.. τώρα όμως έστρωσε πάλι :):D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το Z600 έχει νομίζω επιλογή να στείλει όλον τον κατάλογο με υπέρυθρες ή/και Bluetooth. Ίδιο με το T610 είναι ουσιαστικά σ'αυτόν τον τομέα. Δοκίμασε το απευθείας :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααα ναι δοκίμασε και αυτό που λέει ο σαράντος.. λογικά θα είναι στα options του phonebook...

βάλε όμως και τα προγράμματα που έχει το S65.. λογικά θα έχει κάποιο πρόγραμμα για να συνδεθεί με το pc...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το Z600 έχει νομίζω επιλογή να στείλει όλον τον κατάλογο με υπέρυθρες ή/και Bluetooth. Ίδιο με το T610 είναι ουσιαστικά σ'αυτόν τον τομέα. Δοκίμασε το απευθείας :)

το προσπαθησα με τις υπερυθρες...αλλα δε το δεχοτανε το Siemens.....κατι εκανα στραβο.Οταν βγω απο νετ θα το ξαναπροσπαθησω και θα σας πω.....

emoops μη με ρωτησετε γιατι δε σας ρωταγα οσο ημουνα Ελλαδα.....εεεεε το ξεχναγα emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν και τα δύο κινητά υποστηρίζουν τη λειτουργία αντιγραφής μνήμης από/σε sim γιατί δεν αντιγράφεις την ατζέντα από το Ζ600 στην κάρτα sim και μετά από τη sim στο S65???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορείς να μεταφέρεις τον τηλεφωνικό σου κατάλογο από την μνήμη στην sim.Μετά, μπορείς να βάζεις την sim στο νεο κινητό και να μεταφέρεις τα δεδομένα εκεί από την sim στην μνήμη.Είναι βέβαια μία διαδικασία χρονοβόρα, αλλά επιτυχημένη όταν όλα τα άλλα δεν σου δουλεύουνε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στο myphone.gr θα βρείς πληροφορίες. Εκεί τα παιδιά είναι ειδικοί στα κουνιστά. Άσε δηλαδή που η δουλειά ενδεχομένως να μπορεί να γίνει σε κάποιο κατάστημα με κινητά. Για ρώτα μπάς κ παίζει κάτι. Γνωρίζω ότι το s65 έχει ένα πρόγραμμα σύμφωνα με το οποίο συγχρονίζει το phonebook με το outlook. Αν έχει κάτι ανάλογο το Ζ600 θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις το outlook σαν ενδιάμεσο αποθηκευτικό μέσο για τις επαφές σου. Κάπως έτσι το φαντάζομαι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.