Jump to content

Ταμπάκης-Eurovision+my Νο1


Recommended Posts

σας ετοιμάζω το τραγούδι που θα μας εκπροσωπήσει στην ευροβίσιον με τον μοναδικό γιώργο ταμπάκη! λοοοολ. Ας σας κρατήσω λίγο σε αγωνία μέχρι να το ετοιμάσω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.fanclub.gr/forum/viewtopic.php?...wtopic.php?t=39

Για ρίξτε μια ματιά και εδώ!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Eμ τι έτσι? Άμα κάνουμε κάτι να το κάνουμε σωστά και ολοκληρωμένα ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έχω κάνει captured πολύ υλικό αλλά το μόνο πρόβλημα είναι το πού θα το ανεβάσω. Τέσπα αφού υπάρχει σε αυτό το σαιτ πάω πάσσο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

chiculata

νέο σουξέ από τον ταμπάκη. Πώπω είναι 4 το πρωί και παρέα με το ταμπάκη το διάβασμα είναι πιό ευχάριστο! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρχικά το είχα βάλει στο περί ανέμων κ υδάτων αλλά μου το μετέφερε κάποιος! Αλλά γιατί δεν είναι τέχνη αυτό? :-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν είχα έρθει Αθήνα πριν 3 βδομάδες, είχα πάει με κάτι γνωστούς μου στο club 22 μια Πέμπτη βράδυ και είχα την "τιμη" να δώ από κοντά τον Ταμπάκη...

Ήξερα ποιός ήταν γιατι τον είχα πετύχει μια δυο φορές στην Πάνια αλλά ποτέ δεν ασχολήθηκα με το "ταλέντο" του :lol: Τον είχαν αναγνωρίσει φυσικά και όλοι οι άλλοι γιατι τον κοίταζε ασταμάτητα όλο το κλαμπ - όλο το βράδυ! Μου έκανε εντύπωση το γεγονός οτι στην τβ φαίνεται πολύ αδύνατος ενω στην πραγματικότητα ήταν αρκετά γυμνασμένος και γερός. Παιδια χόρευε ΟΛΟ το βράδυ, δε σταμάτησε ούτε δευτερόλεπτο, ήταν σαν να είχε καταπιεί σεισμό!!!

Και δε φτάνει, χόρευαν γύρω του και μαζί του καμια δεκαρια κοπέλες, είχε και groupies που έπεφταν στα πόδια του και έκαναν σαν τρελες για να χορέψει μαζί τους και να τις αγγίξει. Καλά κι'εκέινες ήταν κάπoιου επιπέδου, (αυτό που λέμε στην κύπρο "καρα-χωρκάτισσες") αλλά οκ... ο άνθρωπος έχει τους ακόλουθους του που τον στηρίζουν (στην) πιστα! LOL! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.