Jump to content

Souvlaki Game


master@med

Recommended Posts

http://www.zortal.gr/modules/mylinks/visit.php?cid=4&lid=78

Φτίαξτε όσα περισσότερα σουβλάκια μπορείτε πριν ...φάτε ξύλο!

Και πού ξέρετε, μάθε τέχνη κι άστηνε κι αν πεινάσεις πιάστηνε δεν λέει ο λαός μας? :P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Stelio παιδί μου ανησυχώ για σένα. :P

(Άσε να απαντήσει κανένας στο δικό μου test και το βάζεις μετά. Μην με σαμποτάρεις με τα σουβλάκια.)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Stelio παιδί μου ανησυχώ για σένα. :P

(Άσε να απαντήσει κανένας στο δικό μου test και το βάζεις μετά. Μην με σαμποτάρεις με τα σουβλάκια.)

:lol::lol::P:P:Pemhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσε σκορ μόλις 73...και με πλακώσανε και γέμισα μύγες emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly μουχαχαχαχαχα :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως εκεί το βλέπω να πηγαίνει το πράγμα, να τυλίγουμε σουβλάκια και να δίνουμε και ιατρικές συμβουλές-δώρο στις μεγάλες παραγγελίες για να προσελκύσουμε πελάτες. Το λέγαμε για πλάκα, αλλά εξασκηθείτε για καλό και για κακό...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όταν μου το έστειλαν το καλοκαίρι αυτό το παιχνίδι το έλαβα κατά τις 12 ο βράδυ. Παίζοντας το μου ήρθε μια ακαταμάχητη επιθυμία να φάω ένα σουβλάκι όπως κ έκανα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι ρε παιδιά Souvlaki Game μεγαλοβδομαδιάτικα που νηστεύουμε και πεινάμε, τέτοια ακούμε και μας τρέχουν τα σάλια, άσχετα από το παιχνίδι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μπορώ πια!! Όλο ξύλο τρώω στο τέλος!!

Τελικά θα συμφωνήσω με τη Νάντια. Μεγαλοβδομαδιάτικα δεν επιτρέπονται τέτοια παιχνίδια! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Μπαινω κι εγω να παιξω και βλεπω ΦΑΛΑΦΕΛ ......καλα ρε το κανετε επιτηδες;Χθες στο τσακ δε μπηκα στον αιγυπτιο να χλαπακιασω φαλαφελ και κεμπαπ!Γαμω τους ρεβυθοκεφτεδες μου.......ωωωωωωχ εχω μια λιγουρα.

Παω να παιξω.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.