Jump to content

SERVICE PACK 2


Recommended Posts

HEEEEELP!!!!!Δεν μπορω να κατεβασω το service pack 2!!!!Εβγαλα το firewall,το εκανα manual,το αφησα αυτοματα,αλλα τιποτα!!!!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????????? :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περίεργο στο τετράγωνο...θαρρείς η Μάικροσοφτ δε θέλει να κατεβάζεις τα προϊόντα της...

Μην ανησυχείς...κι εγώ που το'βαλα μου κολλούσε ο Η/Υ και έκανα System Restore. Τζάμπα downloading δηλαδή...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για να μη δημιουργηθουν λάθος εντυπώσεις, το sp2 είναι χρησιμότατο. Απλά δεν ξέρω τί συμβαίνει. Εγώ πάντως που το ενσωμάτωσα στο cd της εγκατάστασης των ΧΡ δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα. Όλα λειτουργούν ρολόι και μάλιστα έχω πιό ασφαλές σύστημα. Βάλτο άφοβα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε κάθε περίπτωση, αντί να το κατεβάσεις μπορείς να το παραγγείλεις στη Microsoft τηλεφωνικά και θα στο φέρουν από την Αμερική δωρεάν (σε cd) B) . Βέβαια θα πάρει 2-3 βδομάδες, αλλά θα έχεις το επίσημο προϊόν. Πάντως έχω ακούσει ότι αν δεν έχεις αυθεντικά windows μπορεί να αντιμετωπίσεις προβλήματα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε πάς στην αίθουσα πολυμέσων και κατεβαίνει σε 1 λεπτό!!!!!!! Εμένα μου το κατέβασε με 4mb/s! Προφανώς υπήρχε σε κάποιο cache proxy.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενδιαφεροντες πληροφοριες!!!!Γιατι σου κολλησε νμ???Και πως εκανες συστεμ ριστορ???

Μαλλον για αιθουσα πολυμεσων το κοβω,ή ειναι ωρα να χρησιμοποιησω την εγγυηση για ενα χρονο που εχω!!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μακάρι να'ξερα...να'ταν το Νίρο; το Όφις που έχω αντιγραφή; Τέσπα, ήθελα το Μίντια Πλέιερ 10, το κατέβασα κι ησύχασα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οτι θες απο οτι ανεφερες το εχω εκτος απ'το μεδια 10!!!Α,και το νερο μου ειναι κλειδωμενο(δεν αντιγραφει,αλλα εχει ολα τ'αλλα),εξαρταται βεβαια απ'την συσκευη σου!!! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.