Jump to content

Πρέπει να σώσω την ψυχή μου


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Last Reply

Εμένα πάντως όταν μου εμφανίστηκε το κοριτσάκι, του είπα να πάει αμέσως να καθαρίσει το δωμάτιό του γιατί ήταν χάλια! Γιατί δε γίνεται να δουλεύω εγώ ούλη μέρα και να γυρνάω να βρίσκω το σπίτι μπουρδ$#^^$#! Δεννν κατάστας!

Υ.Γ. Το κοριτσάκι τελείωσε Ελλάδα και περιμένει αγροτικό;

Υ.Γ. Γενικά, αν κάποιος δε γνωρίζει αν κατουράνε τα τζιτζίκια, κινδυνεύει περισσότερο; Επίσης πότε θεωρείται ότι ένα τζιτζίκι έχει ανουρία και πότε ολιγουρία; Γενικά αξίζει να έχεις ένα τζιτζίκι για pet ή θα σου κατουρήσει ό,τι έχεις και δεν έχεις;

Υ.Γ. Το τζιτζίκι μου μέσα! Εκεί που προσπαθώ να σοβαρευτώ, μου βγαίνετε με ένα τέτοιο thread και μου τα γαμ...άτε όλα!

Υ.Γ. Αν γίνεται να φτιάξουμε κάποια στιγμή το a/c γιατί έρχεται και καλοκαίρι; Φχαστώ. (πολλές ζημιές μας έβγαλε αυτό το κοριτσάκι! Χαλασμένα a/c, ταβάνια σε άθλια κατάσταση, τζιτίκια στη ΜΕΘ κλπ.)

Υ.Γ. Η notbad δε την παλεύει μία! Ρε πλέον μιλά στους φίλους της λες και υπηρετεί στη Λήμνο! "Θα πήξεις πατόψαρο!", "Είσαι απάλευτος!", "Παλιά στο Τέξας!", "Δεν προλαβαίνω!", "Περπατάω στο δάσος κι ακούω Πέγκυ Ζήνα, λές να απολύομαι τον άλλο μήνα!" κλπ. Πίνει μπίρες και ρεύεται δημόσια, κατουράει όπου βρει... Το χειρότερο είναι ότι έχει να ξυριστεί 15 μέρες και όλο τρώει καμπάνες (βασικά ρίχνει καμπάνα στον εαυτό της)! Εκτός αυτού, έχει αλλάξει και το διαιτολόγιό της. Πλέον τρώει μόνο πού...στη με κινέζο (κοτόπουλο με ρύζι) και τυρί κονσέρβα! Και τώρα το παίζει και καλά "δε μασάω χόρτα" και "δε με φοβίζει εμένα το κοριτσάκι" και "εγώ είμαι ΛΟΚάτζής" και τέτοια! ΜΩΡΗ, FOCUS! Εσύ δεν ήσουνα έτσι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup tststtststs  26 χρονών άντρες, γιατροί, και πιστεύετε σ'αυτές τις σαχλαμάρες;;; :wacko:  :blink:  :P  :splaaaats:  emeleos

Ν..νεφέλη ζ..ζείς ακόμη; emcry

Δε σ'έπ..π..νιξε το κ..κοριτσάκι;;; embyebye

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"A girl died in 1933 by a homicidal murderer. He buried her in the ground when she was still alive. The murdered chanted, "Toma sota balcu" as he buried her. Now that you have read the chant, you will meet this little girl. In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be rewarded."

"Ένα κορίτσι πέθανε το 1933 από έναν μανιακό δολοφόνο. Την έθαψε ενώ ήταν ακόμη ζωντανή. Ο δολοφόνος έψαλε, "Τομα σοτα μπαλκου" καθώς την έθαβε. Τώρα που διάβασες τον ψαλμό, θα συναντήσεις αυτό το μικρό κορίτσι. Κατά τη διάρκεια της νύχτας θα εμφανιστεί στο ταβάνι σου. Θα σε πνίξει όπως και αυτή πέθανε από ασφυξία. Αν όμως ποστάρεις το συγκεκριμένο δεν θα σε ενοχλήσει. Η ευγένειά σου θα επιβραβευτεί."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως εγώ που δεν το πόσταρα, όλο εφιάλτες έβλεπα χθες βράδυ.

Μάλλον θα φταίει η… σκορδαλιά.

Ή και το πολυ πεπόνι.... που λέει και στην "Αλίκη στο Ναυτικό" :lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"A girl died in 1933 by a homicidal murderer. He buried her in the ground when she was still alive. The murdered chanted, "Toma sota balcu" as he buried her. Now that you have read the chant, you will meet this little girl. In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be rewarded."

"Ένα κορίτσι πέθανε το 1933 από έναν μανιακό δολοφόνο. Την έθαψε ενώ ήταν ακόμη ζωντανή. Ο δολοφόνος έψαλε, "Τομα σοτα μπαλκου" καθώς την έθαβε. Τώρα που διάβασες τον ψαλμό, θα συναντήσεις αυτό το μικρό κορίτσι. Κατά τη διάρκεια της νύχτας θα εμφανιστεί στο ταβάνι σου. Θα σε πνίξει όπως και αυτή πέθανε από ασφυξία. Αν όμως ποστάρεις το συγκεκριμένο δεν θα σε ενοχλήσει. Η ευγένειά σου θα επιβραβευτεί."

ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ!!! emdevilemheheemtoilet

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"A girl died in 1933 by a homicidal murderer. He buried her in the ground when she was still alive. The murdered chanted, "Toma sota balcu" as he buried her. Now that you have read the chant, you will meet this little girl. In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be rewarded."

"Ένα κορίτσι πέθανε το 1933 από έναν μανιακό δολοφόνο. Την έθαψε ενώ ήταν ακόμη ζωντανή. Ο δολοφόνος έψαλε, "Τομα σοτα μπαλκου" καθώς την έθαβε. Τώρα που διάβασες τον ψαλμό, θα συναντήσεις αυτό το μικρό κορίτσι. Κατά τη διάρκεια της νύχτας θα εμφανιστεί στο ταβάνι σου. Θα σε πνίξει όπως και αυτή πέθανε από ασφυξία. Αν όμως ποστάρεις το συγκεκριμένο δεν θα σε ενοχλήσει. Η ευγένειά σου θα επιβραβευτεί."

Άσε... αρκετές σκοτούρες έχω, ας γλιτώσω τουλάχιστον από το μούλικο emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ.1 (προ-προηγούμενου post) Ξέχασα να γράψω το πιο σημαντικό-> Μετάφραση-ερμηνεία του ψαλμού: "Toma sota balcu" = Έχεις αφήσει την μπαλκονόπορτα ανοιχτή. emsplats

Υ.Γ.2 ΒΚ, περπατάς στο δάσος και βλέπεις ένα πλυντήριo... μήπως πρέπει να πας τα ρούχα στο καθαριστήριο??? (ξέφυγα λιγάαακι, ε? :splats:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ. Η notbad δε την παλεύει μία! Ρε πλέον μιλά στους φίλους της λες και υπηρετεί στη Λήμνο! "Θα πήξεις πατόψαρο!", "Είσαι απάλευτος!", "Παλιά στο Τέξας!", "Δεν προλαβαίνω!",  "Περπατάω στο δάσος κι ακούω Πέγκυ Ζήνα, λές να απολύομαι τον άλλο μήνα!" κλπ. Πίνει μπίρες και ρεύεται δημόσια, κατουράει όπου βρει... Το χειρότερο είναι ότι έχει να ξυριστεί 15 μέρες και όλο τρώει καμπάνες (βασικά ρίχνει καμπάνα στον εαυτό της)! Εκτός αυτού, έχει αλλάξει και το διαιτολόγιό της. Πλέον τρώει μόνο πού...στη με κινέζο (κοτόπουλο με ρύζι) και τυρί κονσέρβα! Και τώρα το παίζει και καλά "δε μασάω χόρτα" και "δε με φοβίζει εμένα το κοριτσάκι" και "εγώ είμαι ΛΟΚάτζής" και τέτοια! ΜΩΡΗ, FOCUS! Εσύ δεν ήσουνα έτσι.

Ρε πατόψαρο τώρα στο νοσοκομείο θα πήξεις ρε!!!! Θα σου στείλω την φίλη μου την ντοκτορέσσα και θα βαράς εφημερία γερμανικά νούμερα γιατί στον στρατό την πέρασες λάδι και δεν έστρωσες επιδερμίδα!!!

Δεν την παλεύεις ρε!!!! Και δεν τρώω καμπάνες κάνω δίαιτα :blink::P

Υ.Γ. Το που...στη με κινέζο από που βγαίνει;;

Υ.Γ. Γενικά πιστεύω ότι θα καλοπερνούσα στον στρατό

Υ.Γ. Όχι ρε δεν φοβάμαι το κοριτσάκι!

Ιγω ειμ' ιγώωωω, βζουνακ' γουργόοοο,

κι οι Ιταλοί σαν βγουν μπροστά μουυυυ

Ευθύς μπουρείιιι, ιγώ αυθωρείιιι

να φτερνιστώ να πέεεεσουν χάμουυυυυ

empiano

Υ.Γ. Ρε εσείς που τα κάνατε ποστ όλα αυτά την ΠΑΛΕΥΕΤΕ;;;;

Υ.Γ. Νεφέλη μου, ψάρακλες τί να πεις...φοβούνται ένα ποστ...Χουυυ ρε :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Άστα Notbadούλι...τι να πείς!!! Και καλά οι γυναίκες που μας πούλησαν εδώ μέσα αλλά κοτζάμ άντρες να φοβούντε...ε όχι παεί πολυ αυτό!!! Τστστστστ....Άντρες μετά σου λέει ο άλλος!!! emermmemnoemdevilemdevil
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Eγώ δε σας πούλησα :P Αλλά εγώ πάλι δεν είμαι και γυναίκα.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχ αγάπη μου αν περίμενες προκοπή, τόλμη, θάρρος και ενεργητικότητα από άντρες...Την μισή ζωή τους εξαρτιώνται από την μαμά τους και την άλλη μισή από την γυναίκα τους....Αλλά αυτά δεν τα λέμε Νεφέλη μου...είναι το μικρό μυστικό του θηλυκού φύλου ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε, να το ξέρω από δω και πέρα....

δε μου λες εσύ θα σαι στη φορουμσυνάντηση...

να προετοιμάσω λεξιλόγιο...

;):P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να το συζητήσουμε και αυτό με τους άντρες, τη μαμά τους και τη γυναίκα τους...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε, να το ξέρω από δω και πέρα....

δε μου λες εσύ θα σαι στη φορουμσυνάντηση...

να προετοιμάσω λεξιλόγιο...

;)  :P

Όσο και να προετοιμαστείς...ότι και να πείς...το ίδιο και το αυτό!!!

Είσαι άντρας!!! :splaaaats:

Και ΜΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΑΤΕ!!! emdevilemdevil emdevil emcensored:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είσαι ΓΥΝΑΙΚΑ;;; :blink:  :blink:  :unsure:  emermm

Είμαι άλλο είδος. Της συνομοταξίας των Καρβουνακίων :D

Γενικά η συμπεριφορά μου είναι αρκετά αντρική και επ'ουδενί αυτή της κλασικής γυναίκας :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Η συμπεριφορά δεν καθορίζει το φύλο γλυκιά μου Julliete!

Είσαι γυναίκα με τα όλα σου και το κυριότερο μια γυναίκα που μας έβγαλε ασπροπρόσωπες στο συγκεκριμένο topic! emclappingemclapemthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε κορίτσια έχασα κάνα επεισόδιο;;;;;;;;

τι σας κάνανε αυτοί που σας το κάνανε που τα βάζετε με όλους;;;;;;;;;;; :D:D:D

ομολογώ δε διάβασα όλο το θρέντ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Νεφελάκι emthanxemiloveyou

emarright Ρε συ Νίκο και γιατί δεν το διαβάζεις όλο? (αν και για τη δική μου περίπτωση αρκεί να διαβάσεις τα τελευταία 10-20 ποστ :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.