Jump to content

ΕΛΛΑΔΑ-ΑΛΒΑΝΙΑ 2-0


nikos

Recommended Posts

Απο προσωπικη εμπειρια παντως, οι Αλβανοφωνοι Κοσοβαροι απεχουν παρα πολυ απο το να χαρακτηριστουν φανατικοι ισλαμιστες!

Πέρασες από Πρίστινα μεριά;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Last Reply
Έτσι έλεγε ο Σλόμπο, αλλά αν του είχε περάσει σκέφτηκες που θα είχαν καταλήξει αυτές οι χιλιάδες αλβανοκοσοβάροι πρόσφυγες; Νομίζεις ότι θα είχαν παραμείνει για πολύ στα κέντρα υποδοχής στην Αλβανία και στα Σκόπια;

Το φιλοαλβανός μάλλον πάει σ'εμένα. Γιατί; Επειδή δε σου αρέσουν αυτά που γράφω; Αν διαφωνείς με την ιστορική αναδρομή περί αρβανιτών, γράψε μας τα επιχειρήματά σου (κανένας άλλος δε διαφώνησε). Αν έχεις άλλη άποψη για το πόσο επικίνδυνοι πολιτικά είναι οι μετανάστες, καν' το με επιχειρήματα (οι άλλοι το 'καναν). Καλά τα αλβανοσερβικά ζητήματα, αλλά εμένα πρώτιστα με ενδιαφέρει η ομαλότητα στην Ελλάδα. Και γι αυτό θέλω καλές σχέσεις και δε γουστάρω τους χουλιγκανισμούς σε τέτοια παιχνίδια, που ήταν και η αρχή της συζήτησης μας. Εσύ δηλαδή τους θεωρείς εποικοδομητικούς; Δε νομίζω...

Tα συνορα στα αλβανα τα ανοιξε το διδυμο Μητσοτακης-Σαμαρας ηδη απο το 90-91.

Δεν διαφωνησα με τα γραφομενα σου.Το αντιθετο μαλιστα.Στο προηγουμενο post μου μαλιστα εγραψα οτι οντως εχουμε καποια κοινη ιστορια.Απλως αυτο δεν σημαινει οτι θα πεσουν να μας φανε!

Ο χαρακτηρισμος "φιλοαλβανοι" δεν αποδιδεται σε εσενα.Αφορα τυχων αναγνωστες "φιλοαλβανους"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.