Jump to content

ΕΞΟΔΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Last Reply

Μια Σαλονικιά τουλάχιστον, που ξέρω από το φόρουμ, έχει ξεσκιστεί στο διάβασμα... πού καιρός για εξόδους... ;)

Για τους υπόλοιπους δεν έχω άποψη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειμαστε φυταααα! :bloodomen:

δε βγαινουμε απ'το σπιτι!

οπως λεει και το τραγουδι:

απο το σπιτι δε θα βγω....δεν έχω χρόνο για το μωρό...έχω κλειστό το κινητό...μην με αγχώνεις δεν μπορώ...όλη μέρα είμαι εδώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οπότε είστε 2 στη γλάστρα;

ετσι,ετσι!και κοντα στο βασιλικο ποτιζεται κι η γλαστρα...

παντως,περα απο την πλακα,οσα χρονια κυκλοφορω(για την ακριβεια,μια ζωη) σ'αυτη την πολη με την πολλη βαβουρα,που κατα βαθος ομως κοιμαται,

ενα μπαρακι μενει σταθερα αγαπημενο...

ο "θερμαικος"!!!

στην παραλια ουτε να περπατησεις δεν ειναι πλεον με την καγκουρια που εχει μαζευτει κι εχει κατακυριευσει τα παντα...

οποτε,κατεβαινεις την καρολου ντηλ,και βγαινεις κατευθειαν "θερμαικο"!

αντε,και "35" για καφεδακι τα ηλιολουστα και τα βροχερα απογευματα,ή για κανενα πιο χαλαρο ποτο/

ααα,και το "μικρο καφε" πολυ αγαπημενο,

και το "φλου",στο οποιο λατρευω να ακουω τα ιδια και τα ιδια τα τελευταια 10 και χρονια/

στην πορεια εγιναν κι αλλα που ξεπεσανε,οπως χαρακτηριστικα το "elvis" και το "art house"/

η "κεντρικη στοα" σε υπεροχο spot,αλλα εχει κι αυτη ξεπεσει εδω και χρονια,

και η κατω η "στοΑ",που ειχε για ενα μικρο διαστημα γνωρισει μεγαλες δοξες/

το "grotesque" ειδα εκλεισε και λυπηθηκα-τις καθημερινες ηταν οτι επρεπε/

πολυ ξεχωριστο και παλιο αγαπημενο και το"ethnik" στην προξενου κορομηλα,

και απο πανω το "malt n' jazz",οπου πηγαινα φανατικα για να ακουσω τους "humpty dumpty",οι οποιοι δεν υπαρχουν πλεον ως μπαντα...

παρεμπιπτοντως,στο "malt n' jazz",πρεπει να επαιζα συχνα και οι "onirama" ,προτου γινουν μεγαλες φιρμες...

(η αναφορα,για να κερδισω το ενδιαφερον των νεαρων μελλων του fοrum,καθως και των fun του ρεμου...)/

και σταθερα το "residents",που ωστοσο τα σ/κ γεμιζει φοιτητονια,κι εγω εχω αρχισει να αισθανομαι λιγο γηραια,

οπως επισης και για τα "λουκυ λουκ" και "berlin",στα οποια εχω φαει πολλα βραδια της ενδοξης -πρωτης- νιοτης μου!(ειδικα στο λουκυ λουκ)/

ωραια ατμοσφαιρα pub και πολυ καλη μουσικη και μπυρονια στην "ανεμοεσσα"/

τα καλοκαιρια εξω στη ζευξιδος,"urban" και "pasta flora"

(και πας απο γυρω γυρω-απ'την παυλου μελα-προκειμενου να αποφυγεις την καγκουρο-ικτινου,που εχει πλεον γεμισει και κραχτες)

αν και απο περισυ εχει μαζευτει πολυς λαος κι εκει,κι εχει αρχισει να χαλαει η πιατσα-και τα κοκτειλ στο "pasta flora"/

πολυ καλο και το μικρουλι "don't tell mama",απεναντι απο το "residents",που στο ξεκινημα του ηταν και πολυ φθηνο-με καλα ποτα-τωρα απλα φυσιολογικο/

και απο προπερσυ,απο καμια φορα στο "ζενιθ",απο νωρις ομως,πριν πλακωσουν οι αγριοι/

και καπου εδω σταματαω,γιατι βαρεθηκα!

τα clubs τα εκοψα μικρη,και σε οσα πηγαινα δεν υφιστανται πλεον

-τελευταια πριν 3,4 χρονια στο "venue" αν επαιζε κανενα καλο party,και επειτα εληξε η καριερα μου ως clubber/

ταβερνες και εστιατορια αλλη φορα!

για μπουζουξιδικα,κωλαδικα και trendy μπαρακια,ας μιλησει αλλος

-μεχρι το "bel air" φτανω,κι εκι αν με τραβανε!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
Οπότε είστε 2 στη γλάστρα;

ετσι,ετσι!και κοντα στο βασιλικο ποτιζεται κι η γλαστρα...

παντως,περα απο την πλακα,οσα χρονια κυκλοφορω(για την ακριβεια,μια ζωη) σ'αυτη την πολη με την πολλη βαβουρα,που κατα βαθος ομως κοιμαται,

ενα μπαρακι μενει σταθερα αγαπημενο...

ο "θερμαικος"!!!

...

Λοιπόν γειά σε όλο το φορουμ....

...και να δείτε που σας βρηκα πανω στην ώρα. θα ειμαι θεσαλλονικη ΣΚ και δεν ηξερα που μπορώ να ακούσω blues. Jazz ξερω για το malt 'n' jazz ναι?

Που παίζεται blues ?

Πως λέγεται το μικρο μαγαζάκι στέκι των Blues Wire, κοντά στην Μητροπόλεως και κοντά σε ένα ζαχαροπλαστείο του Τερκενλή, αλλα μπορει να λαθεύω κιόλας. Το στεκι αυτο ειναι νεο σχετικα κανα δυο χρονια νομιζω που εχω πάει μια φορά, επίσης νομίζω λεγοταν "Καρτέλ" αν θυμαμαι καλά... Υπάρχει αλήθεια ακόμα;;

Ολο νομίζω. Ας βρεθεί κάποιος να με διαφωτίσει και θα του χρωστώ χάρη.

Τελικά, επίσης, να ρωτησω για κανα τρεντυ μπαρακι στο Κέντρο που να εχει κορίτσια πρόθυμα για μπιρι-μπίρι κα τα σχετικά, ωστόσο φοβάμαι μην τα πάρει η DCool που μ' αρέσει για τα γούστα της πρέπει να πώ, αφού παλιότερα που ανεβαινα συχνότερα κι 'ήμανε' νέος, στα στέκια που λέει σύχναζα...

Θα ρωτήσω όμως. Σορυ DCool, αστο να πέσει κάτω αυτό και μείνε στα υπόλοιπα.. :))

Αν θελετε απαντήστε μου στο cdplus777@yahoo.com

Να είμαστε καλά όλοι,

Lostry

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Τre Marie στην Παλαιών Πατρών Γερμανού και στη Σοφούλη για καφέ(ο γαλλικός είναι τέλειος), ποτό και φαγητό(κυρίως ιταλικό) με μουσική που κινείται κυρίως στην κατεύθυνση της jazz. Garcon Brasserie για καφέ, ποτό και φαγητό στη λεωφόρο Νίκης και στο Mediterranean Cosmos. Applebees δίπλα στα ΙΚΕΑ(έχει και στη λεωφόρο Νίκης αλλά δεν είναι τόσο ωραίο) για αμερικάνικο φαγητό και ωραία coctails(ειδικά η Perfect Margarita είναι τέλεια). Για μπιραρία προτείνω Otto Dix στη Βασιλέως Γεωργίου. Για ποτό και φαγητό επίσης καλή επιλογή για χειμώνα αποτελεί το Marcel στη Ν. Κρήνη δίπλα στο Mistral.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 6 months later...

ρε παιδια που ειναι κρυμμενο το ινδικο εστιατοριο στο κεντρο,κοντα στην ιπποδρομιου????γενικα τι αλλο ξερετε απο διεθνη κουζινα????

emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα είναι το Mahal στην Παύλου Μελά, ευθεία κάτω προς το Λευκό Πύργο και ένα (μάλλον αυτό λες) είναι το Nargis (από την Πλατεία Ιπποδρομίου στρίβεις αριστερά επί της Σβώλου και μετά δεξιά eπί της Παλαιών Πατρών Γερμανού, εκεί δεξιά είναι ένα στενάκι η Καπετάν Πατρίκη, στις αρχές του δρόμου είναι το Nargis).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτο πρεπει να ειναι...μου ειπαν οτι εκλεισε.δεν ειχα την ευκαιρια να το δω..ευχαριστω !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Ωραία! :)

Η πρώτη μου επαφή με τη Σαλονίκη:

Ήμουν μικρή, πήγαμε Χαλκιδική διακοπές με γονείς κ κάναμε ένα τουρ Σαλονίκη. Τρία πράγματα μου έμειναν τότε:

- κίνηση

- Λευκός Πύργος

- προφιτερόλ! :D

Μετά ξαναπήγα όταν ήμουν Λύκειο. Που? Στο Πανόραμα.

Έμενα στο ξενοδοχείο "Πανόραμα" με την ομάδα.

Τι μου έμεινε:

- Εκείνη η κατηφόρα… emband : δε θυμάμαι δρόμο θεϊκή διότι είχε τα πιο απίστευτα τρίγωνα! Χρόνια τώρα! Όπου κ να έχω πάει αλλού δεν είναι το ίδιο. Κάθε φορά, βρε παιδιά, περνούσαμε κ παίρναμε. Μα ήταν μαγεία! Πώς να νικήσεις την άλλη ομάδα μετά…? Εκείνη η μοναδική μυρωδιά από βουτυρωμένο φύλλο πωωωω νομίζω ότι έφτανε μέχρι το ξενοδοχείο, ήταν το δαιμόνιο μου τις νύχτες κ με καλούσε. Με οδηγούσε σε εκείνο το απερίγραπτο σκηνικό όπου ο ζαχαροπλάστης γέμιζε με φρέσκια κρέμα το τρίγωνο… λιποθυμική τάση λέμε… αχχχχχχχχχχ…

- Το κολυμβητήριο: καλά αισχρό ε… δηλαδή έλεος! Κουτσουλιές από τα περιστέρια…? Σαμποτάζ τρελό!

- Η μπουγάτσα που κατεβαίναμε κ παίρναμε στην επιστροφή με το πούλμαν. Όταν θυμηθώ κ το μέρος…. Όλα τα πούλμαν περνούν από εκείνο το μέρος πάντως, είναι πολύ γνωστό… Με τα ονόματα δεν τα πάω καλά. Μετά τη στροφή της ΧΑΝΘ αν θυμάμαι καλά….

Μετά το λύκειο. Εδώ τι να πρωτοπώ! Ούτε τα θυμάμαι κ όλα! Μπήκα πανεπιστήμιο κ παράτησα τους Αθηναίους κ γυρνούσα στο Βορρά με τους κομπιουτεράδες κ τους rpg-άδες χιιιιχι!

Καταρχήν με αρέσει τρελά η Σαλονίκη!

Που έχω πάει? Πέρα από τους ατελείωτους περιπάτους που έχω κάνει σε κεντρικούς κ μη δρόμους κ πλατείες που εμπνέουν, κ τα σάντουιτς που έχω δοκιμάσει (αυτό που ονομάζουν οι Αθηναίοι "σουβλάκι"), το στέκι ήταν η Boulevard! Κ στις διπλανές καφετέριες έχω πάει, αλλά τα παιδιά Boulevard πήγαιναν πιο πολύ.

Το clubbing ήταν στο "Χ" φυσικά! Εμείς πηγαίναμε στο όροφο με τα γκόθικ. Αργότερα άνοιξε το "Cult". Εκεί δεν έχω πάει ακόμα.

Φαγάδικα απίστευτα όπου κ να έχω κάτσει. Ένα κουτούκι στη Δραγούμη, όχι πολύ μακριά από το υπουργείο Μακεδονίας – Θράκης, όμως θα μου μείνει αξέχαστο! Τι σαγανάκια έχω φάει, τι απλά ψαρονέφρι όλα πεντανόστημα ήταν! Τηγανιές πωω πςςςς Το θέμα είναι ότι οι Σαλονίκη σέβεται την έννοια της τροφής ΤΕΛΟΣ!!

Προφιτερόλ μοναδικά υπάρχουν σε κάθε γωνιά της Σαλονίκης κ το κάθε ένα έχει τον δικό του χαρακτήρα…

Τσουρέκι να σου τρέχουν τα σάλια! Από τον Τερκενλή της Σαλονίκης στην Αριστοτέλους. Μην το ψάχνετε στον αντίστοιχο εδώ πλιιιιιιζ δεν υπάρχει…

Ο Παταφρίτας ποτέ δε μου έκατσε καλά. Μετά έβγαλαν κ στην Αθήνα κάτι ελεεινές απομιμήσεις του.

Περαία! Ααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Σε θέλω Περαία σε γουστάρω τρελά τι μέροοοοοοοοοοοοοος!!!!!!!!!!!!! Για ασπρόμαυρες φωτογραφίες στον μόλο κ τέτοια… Που έκατσα για καφέ: Στο παλιό joy.

Τα σπίτια στο κέντρο είναι τραγικά, ε…? Κ τα ξενοδοχεία επίσης…. Αλλά μπορείς να τα θεωρήσεις κ απλά γραφικά λολ!! Νομίζω πάντως πως το ξενοδοχείο "PARK" μπορεί να θεωρηθεί αξιόλογο…

Ο Θερμαϊκός μυρίζει χάλια….

Η κίνηση δεν παλεύεται. Το πάρκιν είναι ότι νάναι...απορώ ποιος σιωπηλός κανόνας υπάρχει κ δε σας δημιουργεί αυτό επιπλέον πρόβλημα!

Οι οδηγοί λεωφορείων σας είναι εντελώς παρανοϊκοί :lol: τους πάω!

Ο Χειμώνας: Πρέπει να τον δοκιμάσετε! Απιστευτίκ!

Εμένα με έπαιρνε ο άνεμος κανονικά, δεν υπήρχε πρόβλημα. Αν ο δρόμος μου ήταν κ από κει ακόμα καλύτερα! Ούτε ATP να ξοδεύω ούτε τίποτα :lol: !! Μόλις έβγαινα στη γωνία του τετραγώνου, θυμάμαι, σφύριζε ο άνεμος με μανία, κ το χιόνι μαστίγωνε το σώμα μου, τι σεξουαλική τρέλα ήταν αυτή που με είχε πιάσει.. Θαυμάσια κατάσταση! Ετοιμαζόμουν κατάλληλα "Είμαι κουμπωμένη καλά?" "Ναι", απαντούσε ο εαυτός μου. "Το σκουφάκι?" "Το σκουφάκι!" έλεγε ο εαυτός μου, "πρέπει να το κρατάω καλά!" Κ έτσι έβγαινα κ προσπαθούσα να περάσω απέναντι :antegeia: Σκατά γινόμουν! Πότιζε ο σκούφος! :D Την επόμενη φορά με τα σύνεργα του σκι...

Τι άλλα να πω...? χμμμ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

- Εκείνη η κατηφόρα… emband : δε θυμάμαι δρόμο θεϊκή διότι είχε τα πιο απίστευτα τρίγωνα! Χρόνια τώρα! Όπου κ να έχω πάει αλλού δεν είναι το ίδιο. Κάθε φορά, βρε παιδιά, περνούσαμε κ παίρναμε. Μα ήταν μαγεία! Πώς να νικήσεις την άλλη ομάδα μετά…? Εκείνη η μοναδική μυρωδιά από βουτυρωμένο φύλλο πωωωω νομίζω ότι έφτανε μέχρι το ξενοδοχείο, ήταν το δαιμόνιο μου τις νύχτες κ με καλούσε. Με οδηγούσε σε εκείνο το απερίγραπτο σκηνικό όπου ο ζαχαροπλάστης γέμιζε με φρέσκια κρέμα το τρίγωνο… λιποθυμική τάση λέμε… αχχχχχχχ
Γλυκάκι τώρα μπορείς να γευτείς τα ίδια τρίγωνα Πανοράματος και στο Ζαχαροπλαστείο ΑΝΔΡΕΑΣ στη Λ.Μαραθώνος 7 στη Δροσιά :rolleyes: (υποκατάστημα του Πανοράματος Θεσ/νίκης)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

- Εκείνη η κατηφόρα… emband : δε θυμάμαι δρόμο θεϊκή διότι είχε τα πιο απίστευτα τρίγωνα! Χρόνια τώρα! Όπου κ να έχω πάει αλλού δεν είναι το ίδιο. Κάθε φορά, βρε παιδιά, περνούσαμε κ παίρναμε. Μα ήταν μαγεία! Πώς να νικήσεις την άλλη ομάδα μετά…? Εκείνη η μοναδική μυρωδιά από βουτυρωμένο φύλλο πωωωω νομίζω ότι έφτανε μέχρι το ξενοδοχείο, ήταν το δαιμόνιο μου τις νύχτες κ με καλούσε. Με οδηγούσε σε εκείνο το απερίγραπτο σκηνικό όπου ο ζαχαροπλάστης γέμιζε με φρέσκια κρέμα το τρίγωνο… λιποθυμική τάση λέμε… αχχχχχχχ
Γλυκάκι τώρα μπορείς να γευτείς τα ίδια τρίγωνα Πανοράματος και στο Ζαχαροπλαστείο ΑΝΔΡΕΑΣ στη Λ.Μαραθώνος 7 στη Δροσιά :rolleyes: (υποκατάστημα του Πανοράματος Θεσ/νίκης)

Τα ίδια έλεγε κ ο Αγαπητός κ της Αθήνας είναι μάπα! :(

Σε ευχαριστώ :) , πάντως, θα το δοκιμάσω, αν κ μου πέφτει μακρια...

υ.γ. Αυτό το φατσάκι σ τώρα (>>> :rolleyes:) γιατί είναι...? :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντε ελατε ρε Σαλονικα να παμε σε κανα μερος της προκοπης που μου τσαμπουνανε οι Θεσσαλοι και οι Αθηναιοι Ομιλους και Σαρκ... :splaaaats:

Στις παλιες μου αγαπες προσθετω:Απυρα Μωρυα, Le pierrot (Πισω απο Καμαρα), Don't tell mama, Chupa chupa :bloodomen: , Urban και Παπαρουνα [αυτο προς Λαδαδικα μεριαααα]!

Και για να μην ξεχνιομαστε τα 2 αγαπημενα μπαρακια: Pasta Flora Darling! και Θερμαικος! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

nerdannel...το pasta flora.. ε όχι και μπαράκιιιι! Εγώ επαυξάνω...με Ραχάτι (για αργιλέ...λατρεία), Ούζου μέλαθρον (φαί μέχρι σκασμού και πιοτο μέχρι πνιγμού), μπιτ παζάρ...οπουδήποτε για οτιδήποτε, Πρίγκιππος για μπυρόνια...και residence αντί για κλαμπίδι... πω σταματάω γιατί πείνασα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά ξαναπήγα όταν ήμουν Λύκειο. Που? Στο Πανόραμα.

Έμενα στο ξενοδοχείο "Πανόραμα" με την ομάδα.

Τι μου έμεινε:

- Εκείνη η κατηφόρα… emband : δε θυμάμαι δρόμο θεϊκή διότι είχε τα πιο απίστευτα τρίγωνα! Χρόνια τώρα! Όπου κ να έχω πάει αλλού δεν είναι το ίδιο. Κάθε φορά, βρε παιδιά, περνούσαμε κ παίρναμε. Μα ήταν μαγεία! Πώς να νικήσεις την άλλη ομάδα μετά…? Εκείνη η μοναδική μυρωδιά από βουτυρωμένο φύλλο πωωωω νομίζω ότι έφτανε μέχρι το ξενοδοχείο, ήταν το δαιμόνιο μου τις νύχτες κ με καλούσε. Με οδηγούσε σε εκείνο το απερίγραπτο σκηνικό όπου ο ζαχαροπλάστης γέμιζε με φρέσκια κρέμα το τρίγωνο… λιποθυμική τάση λέμε… αχχχχχχχχχχ…

- Το κολυμβητήριο: καλά αισχρό ε… δηλαδή έλεος! Κουτσουλιές από τα περιστέρια…? Σαμποτάζ τρελό!

- Η μπουγάτσα που κατεβαίναμε κ παίρναμε στην επιστροφή με το πούλμαν. Όταν θυμηθώ κ το μέρος…. Όλα τα πούλμαν περνούν από εκείνο το μέρος πάντως, είναι πολύ γνωστό… Με τα ονόματα δεν τα πάω καλά. Μετά τη στροφή της ΧΑΝΘ αν θυμάμαι καλά….

Τι άλλα να πω...? χμμμ...

Κολυμβητήριο;;;Κουτσουλιές;;;Χμ...μου θυμίζει το Εθνικό η περιγραφή απέναντι από την Ιατρική...Εάν είδες μόνο κουτσουλιές στην πισίνα και όχι βρυα και λειχήνες πάλι καλά. Τι ακριβώς ομάδα;Λέγε ξηγήσου.Και συ συναδέλφισα στο κολύμπι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

..το pasta flora.. ε όχι και μπαράκιιιι!

και τι ειναι ρε μεγαλε?ζαχαροπλαστειο? :splaaaats:

ελα καμια μερα να σε κερασω κανα υποβρυχιο emlmfao

(νεαρο φοιτητονι απο επαρχια,ε? :rolleyes: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ μικρός, άπειρος και άσχετος είμαι με Θεσσαλονίκη, για μένα δεν έχει υποβρύχιο; :lol::Pemoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ μικρός, άπειρος και άσχετος είμαι με Θεσσαλονίκη, για μένα δεν έχει υποβρύχιο; :lol::Pemoops

πες αλλη μια φορα ποσο μ' αγαπας και επειδη ειμαστε και φιλοξενοι δω πανω θα σου δωκουμε υποβρυχιο της γιαγιας--homemade! ;)

To Pasta Flora... darling, απλα τα σπαει! ΑΠο τα καλυτερα εναλλακτικα μπαρακια της πολης για νεαρο κοσμο! Δεν εχει δειγμα πουρακλας! :bloodomen: Ειναι αψογο και τα πιοτα εχουνε φτιαξει τελευταιως! emrose Το αγαπω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΚ honey, θα το τιμήσω την επόμενη φορά που θα βρεθώ κατά Θερμαϊκό μεριά embeer Μη σου πω να κανονίζαμε και καμιά φορουμοσυνάντηση :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

si si, δω το τρωγαμε απο μικρακια.... το πιπιλουσαμε δλδ.... :P

αιντες... κανονιστε με τη Στελλιτσα :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ μικρός, άπειρος και άσχετος είμαι με Θεσσαλονίκη, για μένα δεν έχει υποβρύχιο; laugh.gif tongue.gif oops_NEW.gif
εσενα θα σε κερασω ενα τριγωνο,αν μου πεις απο που εισαι :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οοχι... δεν εχει πλακα ετσι! :bloodomen: να μου στειλει η αγαπη ο doctcom πμ απο που ειναι και γω θα τον παω στον Ελενιδη να φαει οσα τριγωνα θελει! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.