Jump to content

Χρονια πολλα angelospower


Winmx

Recommended Posts

Ναι ναι γιορταζει ο Αγγελος....δε κανω λαθος!Σημερα 25η Μαρτιου γιορταζει ο δικος μας Αγγελος....μαλλον στη Σουηδια το εχουν ετσι :splaaaats:

Α το ξερετε.....ο Αγγελος μας ειναι απο τη Σουηδια,εχει μπλε ματακια και φυσικα ξανθα μαλλια; :D:lol:

Περα απο τα αστεια σημερα ειναι η ονομαστικη σου εορτη και σου ευχομαι ο,τι καλυτερο B)

Να'σαι παντα χαρουμενος και να συνεχιζεις να ποσταρεις οπως εσυ ξερεις emdevilemdevil2

emkissemstaremrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Last Reply

Άμα έχει και γουρουνότριχες σαν τις δικές μου, τότε τον ξέρω... :D

Κι εγώ είχα κάποτε μια γνωστή που τη λέγανε Αγγελική και τη γιορτάζαμε του Βαγγελισμού.

Χρόνια πολλά ρε Angel. empresent

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ισχύει μάλλον για τους Πελόπος Νήσιους (όχι όλους, μερικούς).

(τί άλλο θα κάνω να δω, αλλά δε με βλέπω να χιλιάζω πριν το Πάσχα!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά, ό ,τι επιθυμεις! empresent:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας αγαπώ όλους. Να'στε όλοι καλά και να περνάτε καλά.

@Winmx χαχαχαχααχ έτσι γιορτάζουμε εμείς οι Σουηδοί!!!!!

@Leftkander Μπορεί να γιορτάζω σήμερα αλλά αν κάποιος μου ευχηθεί 8 Νοεμβρίου δεν του λέω όχι.

@Nickpekos Και εσύ ότι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί .

Άντε και αργία εκανα τη γιορτή μου για να να μου στέλνετε τις ευχές σας με την άνεση σας. Όλη η ελλάδα γιορτάζει το εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεναααααααααααααααααααααα το μοναδικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο τον ανεπανααααααααααααααααααααααααααααααααληπτο ΄΄ΑΑΑΑαααααααααααααααααααααααγελο!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά και από εμένα και του χρόνου εύχομαι να σε δώ στο καρναβάλι μας γιατί φέτος μας πούλησες και την έβγαλες στο Μοσχάτο με τις Βραζιλιάνες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι από μένα χρόνια πολλά και καλά empresent

(εγώ νόμιζα ότι οι Έλληνες της Σουηδίας είναι μελαχρινοί emdevil )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ σας πολλάν(σωστά το έγραψα στα κυπριακά?) Ήρα, Spider, Juliet, Tik-Tak, Μαρίζα :wub:

Nα τους καεί ο σκληρός δίσκος σε εκείνους που δεν με θυμηθήκαν!!!! λοοοοοολ

Πολύ ωραίο Μαρίζα. Μ'άρεσε πολύ.

Juliette οι Έλληνες της Σουηδίας είναι και ξανθοί για να μην υφίστανται το ρατσισμό λόγω του χρώματος των μαλλιών τους!!!!(μπουρδα είπα ε?) Αλλά σίγουρα τα έχουν δεί όλα με τις σουηδέζες!!!! emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλά σίγουρα τα έχουν δεί όλα με τις σουηδέζες!!!! emhehe

αυτό δε μας το εξηγείς λίγο καλύτερα;;;;;;;

ενδιαφέρον ακούγεται......

να ξέρουμε τι να αξιολογήσουμε για την επιλογή χώρας ειδικότητας....

:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οϊ ρε άγγελε εν λάθος που το έγραψες... έν θέλει "ν" στο τέλος το "πολλα".

Χρόνια σου πολλά τζιε που εμένα!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένος!!

(Εν τω μεταξύ εγώ έν σε εφαντάζουμουν ξανθο :wacko: ... εφαίνεσουν μου μελαχροινός... έππεσε έξω η διαίσθηση μου!! :blink: )

Αντε και επειδη μπορεί και να μην καταλαβες τίποτα, σου εύχομαι και στα νέα ελληνικά Χρόνια πολλά και ευτυχισμέναααααα! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

nickpekos είναι ένας πολύ σοβαρός λόγος για να επιλέξεις τη Σουηδία για την ειδικότητα σου. Ειδικά οι σεξολόγοι εκεί πρέπει να έχουν τα πάνω τους!

@and1dr ευχαριστών σεν πολλάν

Καλά το έγραψαν Goldie? Να'σαι καλά και να επαναπατριστείς σύντομα στην Κύπρο. Φαντάζομαι ποσο πολύ θα σου λειπει. Εδώ πάμε σε άλλη πολή και νοσταλγούμε το σπίτι μας...

Καλά εν με εφανταζόσουν μελαχροινόν με ξανθές ρίζες! Συντομα εν με φαντάζεσαι και φαλακρόν!!!!

@Doctor_7 Ευχαριστώ για το δώρα σου αλλά ήταν κούφια τα κουτιά που μου έστειλες! Κ εγώ περίμενα μια φερράρι ρε γμτ. Αχχχχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε πελλόπλασμα... στην Κύπρο είμαι... Εδώ ψάχνω ευκαιρία να κάνω ταξιδάκι στην όμορφη αθήνα και εσυ μου λές οτι πρέπει να μου λείπουν τα μέρη μου? :o

Θέλω ελληνικό σουβλάκιιιιιι... και βολτούλα στην παραλιακή! :D

Τζιε επιτέλους παρέτα να βάλλεις τελικο "ν" σε ούλλες τες λέξεις! Έν εν έτσι τα κυπριακά γιέ μου! :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

nickpekos είναι ένας πολύ σοβαρός λόγος για να επιλέξεις τη Σουηδία για την ειδικότητα σου. Ειδικά οι σεξολόγοι εκεί πρέπει να έχουν τα πάνω τους!

τόοοοοοοοοσο καλά;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ξαναπιάνω τα σουηδικά... :P:P:P:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Goldie καλαν΄είσαιν στην Κύπρον. Ρίξεν μιαν βουτιάν στηνν Α.Νάπαν καιν άσεν την ζούγκλαν της Αθήνας. Σουβλάκιν θέλεις? Αυτός είναιν ένας σοβαρός λόγος γιαν να ερθεις . Έβαλαν σε όλες τις λέξεις ν όπως βλέπεις!

nickpekos ακόμα εδώ είσαι? Δεν πήγες σουηδία? Αααααααα μόνος μου τα λέω μόνος μου τ'ακουώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχαχαχχαχα ναι γιόρταζε γιόρταζε! Ευχαριστώ που με θυμήθηκες διαστημικό σκουλήκι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά και από εμένα και του χρόνου εύχομαι να σε δώ στο καρναβάλι μας γιατί φέτος μας πούλησες και την έβγαλες στο Μοσχάτο με τις Βραζιλιάνες

Γιατί δεν ευχαρίστησες τον Δήμο Πατρέων; :D

Κι εγώ ξέρω άγγελους που γιορτάζουν σήμερα. Χρόνια πολλά :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστήσα ιδιαιτέρως τον Δήμαρχο πάτρας! Τώρα είμαι κ εγώ ένας από τους άγγελους που γιορτάζουν 25/3

Νεφέλη σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Να 'σαι καλά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.