Jump to content

SOS στο TAMABOY


Recommended Posts

Ρε παιδιά ξέρει κανένας να μου πει............

Παιχνίδι TAMABOY

Πάω να μπώ σήμερα ωραία και καλά να ταίσω τον μικρούλη μου και μου λέει session expired!!! (sos θα μου πεθάνει από την ασιτία) :o:o (η αγωνία της μάνας)

Τί σημαίνει αυτό ρε παιδιά??? Ερωτώ! Ξέρει κανένας να μου πει, να γλιτώσω και την αγωνία, γιατί ήδη μου έχει πεθάνει ένας.

ΥΓ. Winmx δεν ήξερα που ακριβώς να το βάλλω το συγκεκριμένο τόπικ. ΑΝ υπάρχει αλλού χώρος καταλληλότερος μπορείς να το μετακινήσεις εκεί. :)

Ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι αλλά όταν θα ξανανοίξει θα ζεί εμένα ο μπέμπης μου; Ή θα βλέπει να ραδίκια ανάποδα και θα περνάει το κοράκι πέρα δώθε στην οθόνη? :bloodomen:

Τέλος πάντων θα δούμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι αλλά όταν θα ξανανοίξει θα ζεί εμένα ο μπέμπης μου; Ή θα βλέπει να ραδίκια ανάποδα και θα περνάει το κοράκι πέρα δώθε στην οθόνη?  :bloodomen:

Τέλος πάντων θα δούμε!

για ραδίκια δεν ξέρω αλλά κανα κυπαρίσσι παίζει :lol:B):bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αντί να λετε πάλι καλά που γλιτώσατε από το υστερικό κλάμα και τις ευθύνες :P Ηρώδης και πάλι Ηρώδης :P :P :P Χαρ χαρ χαρ :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι αλλά όταν θα ξανανοίξει θα ζεί εμένα ο μπέμπης μου; Ή θα βλέπει να ραδίκια ανάποδα και θα περνάει το κοράκι πέρα δώθε στην οθόνη?  :bloodomen:

Τέλος πάντων θα δούμε!

οχι θα ρωτησω :huh: ......ραδικια; emermm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμάν!!!!! Φράση είναι, που δηλώνει ότι αντί να κοιτάς τα ραδίκια κανονικά, δηλ τα φυλλαρακια τους, τα κοιτάς ανάποδα, δηλ τις ρίζες τους, δηλ έχεις ποθάνει!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά ξέρει κανένας να μου πει............

Παιχνίδι TAMABOY

Πάω να μπώ σήμερα ωραία και καλά να ταίσω τον μικρούλη μου και μου λέει session expired!!! (sos θα μου πεθάνει από την ασιτία) :o  :o  (η αγωνία της μάνας)

Τί σημαίνει αυτό ρε παιδιά??? Ερωτώ!  Ξέρει κανένας να μου πει, να γλιτώσω και την αγωνία, γιατί ήδη μου έχει πεθάνει ένας.

ΥΓ. Winmx δεν ήξερα που ακριβώς να το βάλλω το συγκεκριμένο τόπικ.  ΑΝ υπάρχει αλλού χώρος καταλληλότερος μπορείς να το μετακινήσεις εκεί.  :)

Ευχαριστώ

ναι βέβαια στο περί ανέμων και υδάτων που να κολλήσει.... δε κολλάει παιδί μου, με τίποτα........ :splaaaats::splaaaats::splaaaats:

υγ> εντάξει το μέσεντζερ, ή ασχολείσαι με το μωρό τώρα και δε σε απασχολεί;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"In the meantime your tamaboys are safe" που μάλλον σημαίνει ότι το σαϊτ θα ξαναρχίσει απο'κει που έμεινε, και κανένας μούργος δε θα γίνει θυσία στον Ηρώδη... γαμώτο emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε γουιν να σου πω...

εσύ τό φερες εδώ το θέμα;;;;;;;;;;;;

δηλ. δε σου άρεσε εκεί που ήταν;;

αυτό εννοούσες ότι δε χαλάς χατήρι;;; δηλ. κατάλαβες ότι το ήθελα εδώ;;;;; δηλ. έβγαλα τα μάτια μου μόνος μου;;;; δηλ. δεν κατάλαβες την ειρωνία μου;;;;;

ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΚΡΙΣΙΜΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε γουιν να σου πω...

εσύ τό φερες εδώ το θέμα;;;;;;;;;;;;

δηλ. δε σου άρεσε εκεί που ήταν;;

αυτό εννοούσες ότι δε χαλάς χατήρι;;; δηλ. κατάλαβες ότι το ήθελα εδώ;;;;; δηλ. έβγαλα τα μάτια μου μόνος μου;;;; δηλ. δεν κατάλαβες την ειρωνία μου;;;;;

ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΚΡΙΣΙΜΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ....

Ναι ρε καταλαβα και μια χαρα το΄βρισκα εκει....

Εεεεε ....δε φταιω εγω ο συναδελφος ο Μπιπ-μπιπ ειπε οτι ειναι καλυτερα να ερθει στη δικια σας γειτονια.Φερτο πισω ρε emhehe

Ααααα αυτο το καιρο με τη μεταφορα των τοπικ δε τα παμε καλα....δε τα παμε καθολου καλα :splaaaats: ......γενικα μιλαω.

Πρεπει να κανουμε κανα μιτινκγ!

Δε με λες....τι χρωμα ειναι τα ματακια σου....να ξερω δλδ αν εκανες ζημια :lol::D που τα εβγαλες emermmemkwlosemoops

Moυ φαίνεται πώς οι moderatores έχετε μπλέξει τα μπούτια σας... :P  emoops

Κι οχι μονο τα μπουτια μας.......χαχαχα εχω ρεντα αποψε :splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats:

:antegeia: σας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α ο μπιπ μπιπ το είπε; απαλάσσεσαι τότε :P

τα ματάκια μου είναι καστανά σύμφωνα με την ταυτότητα, κάποιοι λένε μελιά... καφε-πράσινα... πιο καφέ με λίγο πράσινο μέσα... κάτι τέτοιο...

έκανα καλά που τα έβγαλα;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι θα γινει σημερα....θα παιξουμε κυνηγητο εμεις οι 2;

και βεβαια εκανες ζημια....μελια ματακια κ τα εβγαλες....αμαν ρε Νικο!

πωωωω μου κανει τελικα καλο ο υπνος :P

τι θα κανεις 3ημερο.που θα πας;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι θα γινει σημερα....θα παιξουμε κυνηγητο εμεις οι 2;

και βεβαια εκανες ζημια....μελια ματακια κ τα εβγαλες....αμαν ρε Νικο!

πωωωω μου κανει τελικα καλο ο υπνος :P

τι θα κανεις 3ημερο.που θα πας;

καλά φτάνει γιατί έχουμε και μια ηλικία... που να τρέχουμε όλη μέρα... μην πάθουμε και κάνα καρδιακό!!!

τα μάτια... τα ξανάβαλα......... :splaaaats:

3ήμερο;;;;;;;;; what's this??????????????

έχω διάβασμα το φελέκι μου μέσα..............

αλλά αν όλα πάνε καλά μέχρι τις 11 of next month, 14 φεύγω αμέρικα, 22 γυρνάω και φεύγω για ελλάντα........... πωπω θα χτυπήσω 20-25 μέρες σερί διακοπές.... δε ξανάγινε......

btw, μιλανο ήρθα αλλά τρέχοντας σαν τρελός, δεν προλάβαινα για καφέ...

σορυ emblushemblushemblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αλλά αν όλα πάνε καλά μέχρι τις 11 of next month, 14 φεύγω αμέρικα, 22 γυρνάω και φεύγω για ελλάντα........... πωπω θα χτυπήσω 20-25 μέρες σερί διακοπές.... δε ξανάγινε......

22 φευγω εγω.....και θα χτυπησω τις μισες μερες διακοπες ;)

btw, μιλανο ήρθα αλλά τρέχοντας σαν τρελός, δεν προλάβαινα για καφέ...

σορυ    emblush  emblush  emblush

ηρθες; :oemeek

emnono emnono emnono emnono δε κανει ετσι ο κοσμος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.