Jump to content

Συνέδριο ΕΕΦΙΕ


Recommended Posts

Ωραία σελίδα!Το συνέδριο προβλέπεται συναρπαστικό...! emdocemband

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, αν και τα συνέδρια κάθε φορά είναι το ένα καλύτερο από το άλλο, το μόνο άσχημο είναι ότι στανταρ κάποιο μάθημα θα δίνουμε μετά το συνέδριο (σε μένα συμβαίνει ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ), οπότε δε το ευχαριστιέσαι..... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όπως ίσως είδατε στις ανάλογες ανακοινώσεις στη βιβλιοθήκη επιστημών Υγείας και στο Παπουλάκειο Αναγνωστήριο στη σχολή, το Παράρτημα Αθήνας της ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΕΦΙΕ) διοργανώνει εκδήλωση την Παρασκευή 25/2/2005 και ώρα 14:30 αν δεν κάνω λάθος emstupid στο ισόγειο της Βιβλιοθήκης Επιστημών Υγείας (και πάλι αν δεν κάνω λάθος... emoops ) όπου θα κοπεί η πρωτοχρονιάτικη πίτα του Παραρτήματος και στη συνέχεια θα ακολουθήσει μια... έκπληξη ας το πούμε. embored (για περισσότερες πληροφορίες, διαβάστε τις ανακοινώσεις που προανάφερα).

Όσοι λοιπόν πιστοί, προσέλθετε! emfood

Παρασκευή, 25/2/2005 στις 14:30 στη Βιβλιοθήκη Επιστημών Υγείας! emclapping

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιοί θα πάρουν μέρος στο συνέδριο; Εγώ είχα πάρει στο 6ο, 7ο, 8ο αλλά λόγω υποχρεώσεων δεν μπόρεσα να είμαι στης Αθήνας και Θεσσαλονίκης (9ο και 10ο).

Στο 11ο ποιοί θα είστε; :)

να γνωριστούμε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Κατά πάσα πιθανότητα την Παρασκευή 1/4 στα γραφεία της Ιατρικής Εταιρείας Αθηνών (οδός Μαιάνδρου 23 και Διονυσίου Αιγινήτου Α' όροφος) και ώρες 15:00-18:00 θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση για τις θέσεις των εισηγητών φοιτητών στις στρογγυλές τράπεζες του Παραρτήματος Αθήνας για το 11ο Ε.Σ.Φ.Ι.Ε. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές να παρευρεθούν και να συμπληρώσουν επιτόπου δηλώσεις συμμετοχής σύμφωνα με τις υποδείξεις των μελών της οργανωτικής επιτροπής.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν μόνο τα μέλη Ε.Ε.Φ.Ι.Ε. που θα έχουν γραφτεί στο συνέδριο μέχρι τη στιγμή της κλήρωσης (η εγγραφή τους είτε στην Ε.Ε.Φ.Ι.Ε. είτε στο 11ο E.Σ.Φ.I.E. θα μπορεί επίσης να γίνει επιτόπου).

Οι στρογγυλές τράπεζες του παραρτήματος της Αθήνας στο 11ο Ε.Σ.Φ.Ι.Ε. θα είναι οι ακόλουθες:

1) Αγγειοχειρουργικής - Καθηγητής : κ. Λιάπης

2) Ανοσολογίας - Καθηγητής : κ. Χαράλαμπος Μουτσόπουλος

3) Καρδιολογίας - Καθηγητής : κ. Χριστόδουλος Στεφανάδης

4) Μαιευτικής / Γυναικολογίας - Καθηγητής : κ. Γεώργιος Κρεατσάς

5) Ουρολογίας - Καθηγητής : κ. Αριστείδης Γιαννόπουλος

6) Παθολογίας - Καθηγητής : κ. Γεράσιμος Πάγκαλης - κ. Γεώργιος Βαϊόπουλος

7) Χειρουργικής - Αν. Καθηγητής : κ. Ιωάννης Μπράμης

Απ'την Οργανωτική Επιτροπή του 11ου ΕΣΦΙΕ (Αλεξανδρούπολη 13-15/5/2005)

Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων: Μακρυδήμα Σοφία, τηλ. 6976198815

Γραμματέας του Παραρτήματος Αθήνας: Κόκκαλη Στεφανία, τηλ. 6932419182

To site του 11ου ΕΣΦΙΕ στο Διαδίκτυο: http://www.esfie.gr

To site του Παραρτήματος Αθήνας της Ε.Ε.Φ.Ι.Ε. στο Διαδίκτυο: http://eefie.med.uoa.gr/index.htm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλλον κι εγώ θα είμαι στο ΕΣΦΙΕ και με δημοσίεση παρακαλώ πολύ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μερικά παράπονα:

Απαράδεκτο το γεγονός οτι πρέπει να πληρώσουν όλοι οι συγγραφείς για να γίνει δεκτή μια εργασία. Money talks $

Απαράδεκτο που φέτος φτάσαμε τέλη αρχές μαρτίου για να μαθευτεί το συνέδριο και δεν προλαβαίνουμε να ετοιμάσουμε τίποτα. Μυστικό το κρατάνε τα παιδιά από την αλεξανδρούπολη?

Τρογγυλές τράπεζες με κλήρωση?? Βλέπουνε καλα τα μάτια μου?

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=7075&hl=

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.