Jump to content

Φυσιολογία Ι & ΙΙ


tik-tak

Recommended Posts

Γνωρίζει κανείς,αν έχει βγει ανακοίνωση για ημερομηνία-ώρα εξέτασης της Φυσιολογίας ΙΙ,που αφορά στη νέα πτυχιακή;Η ημερομηνία,που έχει ψηφιστεί είναι 10/12,αλλά το έχει επιβεβαιώσει η έδρα;Έχει δει κάποιος σχετική ανακοίνωση;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Last Reply

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2010

(για τους φοιτητές της Ιατρικής)

Οι πτυχιακές εξετάσεις του μαθήματος ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ εξαμήνου, περιόδου Δεκεμβρίου 2010, θα πραγματοποιηθούν την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10-12-2010 και ώρα 15.00-17.00 στο αμφιθέατρο Μικροβιολογίας.

Εκ του Εργαστηρίου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

ΠΑΙΔΙΑ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ 11/2 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΝΕΥΡΙΚΟ?ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Παιδιά,κάποιο νέο σχετικά με τις πτυχιακές της Φυσιολογίας;Στις 11/2 δίνουμε Νευρικό ή Καρδιά;Έπαιρνα τηλέφωνο στη Γραμματεία,αλλά δεν απαντούσε..Κάποιος,που να πέρασε από τη Σχολή και να είδε κάποια ανακοίνωση..;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ.ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΡΩΤΗΣΑ ΟΜΩΣ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΙ ΕΤΣΙ 11/2 ΔΙΝΕΤΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ11/2 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ 9-11 ΑΜΦ ΑΝΑΤΟΜ ΚΑΙ ΤΟ 8/3 ΕΑΡΙΝΟ 10-12 ΑΜΦ ΑΝΑΤΟΜ.ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ.ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΑΦΗ Κ ΕΧΩ ΜΟΝΟ VANDER

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φυσιολογία εαρινού

Τρίτη 8/3/11 και 10-12 στο αμφιθ.ανατομικής

φυσιολογία χειμερινού

Τρίτη 11/2/11 και ώρα 9-11 αμφιθ.ανατομικής

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

αύριο 8.3. θα δοθει η φυσιολογια;;; εβγαλε ανακοίνωση ο ΣΦΙΑ οτι λόγω κακοκαιρίας δεν θα παρουν παρουσιες, η πτυχιακή θα γίνει;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αύριο 8.3. θα δοθει η φυσιολογια;;; εβγαλε ανακοίνωση ο ΣΦΙΑ οτι λόγω κακοκαιρίας δεν θα παρουν παρουσιες, η πτυχιακή θα γίνει;;;

ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΔΕΝ ΑΝΑΒΑΛΟΝΤΑΙ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αύριο 8.3. θα δοθει η φυσιολογια;;; εβγαλε ανακοίνωση ο ΣΦΙΑ οτι λόγω κακοκαιρίας δεν θα παρουν παρουσιες, η πτυχιακή θα γίνει;;;

ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΔΕΝ ΑΝΑΒΑΛΟΝΤΑΙ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.

Στην απόφαση του ΔΣ για προαιρετικές παρουσίες θα συμπεριληφθεί η αλλαγή ημερομηνίας των πτυχιακών εξετάσεων που θα δοθούν αύριο.

apo site tis pasp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά,καλό θα ήταν να επικοινωνήσουμε και με την έδρα της Φυσιολογίας αύριο,να το επιβεβαιώσουμε,μη γίνει κάποιο λάθος..Βέβαια είναι πρωί,οπότε όποιος προλάβει να έχει ενημέρωση όσο το δυνατόν νωρίτερα,ας το γράψει κι εδώ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

8 30??στις δεκα δε λεει η πιο πανω ανακοινωση>?

Την ημερομηνία 8/3 εννοεί,όχι την ώρα..Η ώρα είναι 10:00..

μισό να καταλάβω! θα υπάρξει εναλλακτική ημερομηνία για όσους δεν έρθουν ή δεν θα δοθεί καθόλου? Το πρώτο ετσι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΜΜ ΕΧΟΥΝ 24ΩΡΗ ΑΠΕΡΓΙΑ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ Η ΕΔΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ.ΤΕΣΠΑ,ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα πάρω τηλ και εγώ αλλα πριν τις 9 δεν νομίζω να απαντήσει κανείς. Δεν το γράφω επειδή έχω διαβάσει και θέλω να δώσω, αλλά ίσως το πιο σωστό θα ήταν να δώσουν όσοι μπορέσουν να πάνε αλλά ΚΑΙ να εξασφαλισθεί εναλλακτική ημερομηνία για όσους δεν μπορούν. Τεσπα, όλα καλά, θα δούμε.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα!!πηρα στην εδρα της φυσιολογιας για τις σημερινες εξετασεις και μου ειπαν ακομα δεν εχει παει χαρτι απο τον ΣΦΙΑ (ουτε για τα μαθηματα ουτε για τις εξετασεις)και δεν ξερει ακομα τι θα γινει...

Μιλησα με τη γραμματεα του καθηγητη, η γραμματεας φοιτητων δεν το σηκωνε.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα!!πηρα στην εδρα της φυσιολογιας για τις σημερινες εξετασεις και μου ειπαν ακομα δεν εχει παει χαρτι απο τον ΣΦΙΑ (ουτε για τα μαθηματα ουτε για τις εξετασεις)και δεν ξερει ακομα τι θα γινει...

Μιλησα με τη γραμματεα του καθηγητη, η γραμματεας φοιτητων δεν το σηκωνε.....

[/quot

Μπορείς να γράψεις το τηλέφωνο της γραμματέας του καθηγητή,τουλάχιστο να συνεννοηθούμε με κάποιον;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σ'ευχαριστώ για το τηλέφωνο.Πήρα και μου είπαν,ότι θα δοθεί κανονικά.Όποιος δώσει,ας κάνει τον κόπο να ανεβάσει και τα θέματα μετά ή αν αλλάξει κάτι,ας ενημερώσει.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι, γίνανε κανονικά οι εξετάσεις, ήμασταν σχετικά πολλοί.

Δεν τα θυμάμαι όλα, στο περίπου

- συζευξη διέγερσης - συστολής

- αυτοματία καρδιάς

- τασεουποδοχείς

- πολλάπλής σε ανοσοποιητικό, πεπτικό, ουροποιητικό

- όγκοι και χωρητικότητες πνευμόνων

- πως ο αερισμός επηρεάζει την συγκέντρωση [Η]

αυτά στο περίπου, σε γενικές γραμμές λογικά θέματα, αλλά ας δουμε και τα αποτελέσματα.. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.