Jump to content

Ερωτόμετρο!


Spider

Recommended Posts

Ω, ΝΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ!!! :blink:

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ 0%!!! emeleos

ΠΑΙΔΙΑ ΔΕ ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ ΤΑ 'ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!! embaaa ΜΑ ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟΥΛΙ, ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ; ΤΙΠΟΤΑ!! ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΡΑΦΤΟ Μ' ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ.... emconfused

ΒΕΒΑΙΑ, ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΣΩΣ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ....

ΙΣΩΣ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΟΥΝ ΝΟΗΜΑ emiloveyou

- ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΡΑ ΕΝΑΣ ΤΥΠΙΚΟΣ ΓΝΩΣΤΟΣ

-ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΓΕΜΑΤΟΣ ΕΚΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΛΛΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 'ΛΕΓΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ...

-ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΑΜΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...

ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΑΜΕ ΘΑ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΟΜΩΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ... :angry:

ΣΑΡΑΝΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΣΤΡΑΒΟΣ Ο ΓΙΑΛΟΣ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΚΑΜΠΥΛΗ 720 ΜΟΙΡΩΝ... :splaaaats:emheheemheheemhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

720 ΜΟΙΡΩΝ... :splaaaats:  emhehe  emhehe  emhehe

720 άρα 0 μια χαρά δηλαδή... :P:P:P αν τον θες να το δείξεις και να αφήσεις όπςσ και εσύ κατάλαβες τις βαρυγδουπες δηλώσεις... καλύτερα να μιλάνε τα κορμιά σας (body language B) ) :P:):D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΟ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ , ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΕΦΙΚΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΑ!!! Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ROADRUNNER ΕΙΝΑΙ "ΓΕΙΑ ΣΟΥ!!" :antegeia:

Ή ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ Ή ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΕΝΣΗΜΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!! Ή ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΓΙ' ΑΥΤΟΝ Ή ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥ Ή ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΗ ΑΔΕΡΦΗ :o ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ!!!! ΚΑΛΑ, ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΕΡΙΠΤΩΣΑΡΑ!!! ΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΩ; emquestion ΜΑΓΝΗΤΗ ΕΧΩ; :blink: ΤΙΣ ΒΑΡΥΓΔΟΥΠΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ(ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΤΟ ΔΙΑΓΓΕΛΜΑ emexcl ΔΗΛΑΔΗ) ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΠΙΑ ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ.. embored

ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ: ΑΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΑΠΛΑ ΨΑΞΤΕ ΑΛΛΟΥ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΣΠΕΡΙΔΟΕΙΔΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΟΥΝ ΚΑΡΠΟΥΣ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Αχαχαχαχαχα καρατσεκαρισμένο...οι Ζυγοί με Ζυγούς πάει 94% :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Πρέπει να μην δουλεύει αυτό το πράγμα γιατί βγάζω τρελά νούμερα με όλες τις ημερομηνίες που ξέρω...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemxmm Ψιλο-παίζει να δουλεύει.... εκτός κι αν συμπτωματικά βγάζει σωστά αποτελέσματα με όλες τις δικές μου περιπτώσεις.... Αλλά... επαναλαμβάνω 94% και "όλως τυχαίως" emdevil και οι 2 Ζυγοί??? Χμμμμμμμ......!!!!!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μηδέν έπρεπε να βγάζει παντού. Είναι χαλασμένο σου λέω, έτυχε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μηδέν έπρεπε να βγάζει παντού. Είναι χαλασμένο σου λέω, έτυχε...

B) Προφανώς κάποιος κακεντρεχής έχει καταγράψει την ημερομηνία σου στις πεινασμένες νυμφομανείς :P:P:P Πού... είπαμε συχνάζεις;;; ;););)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemeleosemeleosemeleos Σαράντο καμάρι μου, αφού προσπάθησα να ανακαλύψω σε τι πνευματική και σωματική κατάσταση βρισκόσουν όταν έγραψες το παραπάνω post, [πράγμα στο οποίο με βοήθησαν πολύ τα αυτοβιογραφικά σχόλιά σου στην ταινιοκριτική που έκανες (βλπ. τα συμπεράσματά μου πριν διαβάσεις παρακάτω)] σου απαντώ:

1. Οι ταινίες με πεινασμένες νυμφομανείς είναι αυτές που θα πρέπει να βλέπεις μετά από τρελά μεθύσια και όχι οι κουλτουριάρες. Μιλώ σύμφωνα πάντα με τις ανάγκες που φαίνεται να έχεις…

2. Μη μασάς όταν ακούς ότι σε πάνε γιατί μπορεί να προκύψει κανένα μπλέξιμο. Και όπως λένε οι Ινδιάνοι για το μπλέξιμο, 9 φορές στις 10 είναι για κακό.

3. Όταν δηλώνεις ότι θα κατασκηνώσεις έξω από την αμερικάνικη πρεσβεία περιμένοντας πράσινη κάρτα, να είσαι εκεί και να μην τρέχεις στα συνέδρια, γιατί κινδυνεύεις να χαρακτηριστείς αναξιόπιστος.

4. Δεν ξέρω για ιδιοφυΐα, αλλά φαντασία έχεις.

5. Επειδή έχω όμως κι εγώ κι ίσως μεγαλύτερη, τι γίνεται σύμφωνα με τα στατιστικά σου; Ούτε οι πεινασμένες νυμφομανείς δεν θέλουν σχέση μαζί σου;;;

Εννοείται ότι είμαι σε φιλική διάθεση. :withstupid::withstupid::withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ταινίες με πεινασμένες νυμφομανείς βλέπει ρε ο κόσμος πριν τις κραιπάλες, για να παίρνει ιδέες!!!

Δυστυχώς, καμία και κανένας δε θέλει σχέση μαζί μου. Μόνος πιστός μου φίλος το DVD Μου (που σε λίγο θ' αρχίσει κι αυτό να μασάει τα δισκάκια άμα λήξει η εγγύηση). emcrybaby

Αν σκεφτείς όμως ότι με όλες βγάζω 0-10%, καλά είναι. Να μην με ενοχλεί κιόλας η κατάσταση ρε παιδί μου....

Φιλικά; Πάντα... Μην ξεχνάς όμως ότι στα φιλικά παιχνίδια είναι που μπαίνεουν τα περισσότερα γκολ! emgoalemgoalemgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχώς, καμία και κανένας δε θέλει σχέση μαζί μου.

Οϊμέ.........................................

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.