Jump to content

ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ


ΑΝΝΑ

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ,ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ,ΤΟ ΒΙΩΣΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΤΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑ.ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η.......ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΤΟ΄ΘΕΛΑ?ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ?ΑΝΕΒΗΚΑ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ,ΤΟ ΔΙ.ΚΑ.ΤΣΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΤΕ.ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΙΝ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΑ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΧΑΜΠΕΡΙΑ.ΚΑΤΕΘΕΤΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ''ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΣΙΓΑ ΠΟΣΑ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΟΥΝ?ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΚΕΙ,ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ''.4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ,ΜΕ 95 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ.....10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΟΙ ΑΘΕΟΦΟΒΟΙ!!!!ΠΟΥ ΝΑ ΠΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ, :( .ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΝΩ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ, ΧΙΛΙΟΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕ ΜΙΣΟ ΜΑΤΙ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΙΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΤΑ ΘΡΑΝΙΑ,ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑ,ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για πες και άλλα,.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκέψου Νομική... 41 μαθήματα του βάλανε ενός τύπου να δώσει! Όσα έχει η Νομική Αθήνας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλλον είναι 10 στην αγγλική φιλολογία και 2 στην ιατρική γιατί το κράτος θεωρεί πιό επικίνδυνο να έχεις αμφιλεγόμενο πτυχίο αγγλικής φιλολογίας(που αυτό δε συνάγεται από τα τόσα μαθήματα που αναφέρει η κοπέλα) παρά να είσαι γιατράρα ανατολικής σουλατσάροντας στα νοσοκομεία της χώρας........ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΕΝΩΜΕΝΟ ΔΥΝΑΤΟ!ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΔΑ Η ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ Η ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κτηνιατρικη δινουνε 8 μαθηματα κ αρκετα βαρβατα

Στην οδοντιατρικη αν δε κανω λαθος ειναι 4.....

Τελικα μονο στην ιατρικη δινουν μονο 2; <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΓΙΝΑΝ 3!!! ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ..... ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΣΙΓΑ Τ ΑΥΓΑ!!

ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΑ: ΕΝΑΣ Ι.ΣΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

oδοντιατρική ειναι 8 μαθήματα(από ρουμανία τουλάχιστον τόσα είναι).Για να ακριβολογω δίνουν 8 πρακτικά και 8 θεωρητικά......δεν είναι και λίγα,νομίζω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητό φρούτο, το ΔΙΚΑΤΣΑ ειναι ένα στην Ελλάδα και δεν κένει διακρίσεις μεταξύ των διαφόρων χωρών.....

......έτσι για την ιστορία...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην Ιατρική όμως είναι 3 (σορυ για τη διορθωση) γιατί είναι επιστήμη της ΠΛΑΚΑΣ.

emclapemclappingemclappingemclap

ακριβως ετσι φιλε μου!

και μη ξεχνας οτι λογω ΕΕ σε λιγο τα 3 θα γινουν... 0 (ΜΗΔΕΝ!!!)

emdoctoremforeio

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emlookaround  AΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ,ΕΠΕΙΔΗ ΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ,ΤΟ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ Η ΟΧΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ emquestion  emblush  emthanx

σε τι ακριβώς να συμφωνήσω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.