Jump to content

Happy Birthday Super Woman :)))


Roadrunner

Recommended Posts

birthday3.gif

Να ζήσεις Goldouko μεγάλη να γίνεις με άσπρα μαλλιά :P:P:P:P (αν τα βάφεις θα το καταλαβαίνουμε emdevil )

bd1234b.jpgΑυτό γιατι τέτοια μέρα που είναι πρέπει να κάνεις μια ευχή... :):D

Pooh.jpg

και αυτό γιατί όλοι μας χρειαζόμαστε ένα πάρτυ.... B)B)B) κριμα δεν είσαι πιο κοντά να σου κάνουμε ένα surprise party.... :P

Ευχομαι λοιπον μέσα απο την καρδία μου να είσαι δυνατή και να μην αφήνεις τίποτα και κανένας να σε στεναχωρεί και να σε βάζει κάτω. Να έχεις όλα όσα θες στην ζωή σου... (κάποια ήρθαν ;) ) και πάνω απ'ολα να έχεις ανθρώπους που να νοιάζονται πραγματικά για την Ελένη και να σε αγαπούν με όλο τους το είναι!

Δηλαδή τώρα ποιά είσαι 25;;; :blink: πάει γέρασες.... είσαι και εσύ πλεον μια γεροντοκόρη :P:P:P

ΑΑΑΑ όσο για τα δώρα σου.. χμ.. βασικά σου στείλαμε κάποια με τον χαμένο τάρανδο του άγιου billy... (ναι ναι εμείς τον είμαχε κλέψει :rolleyes: ) αλλα ρε γαμώτο δεν σε βρήκε... εμ... κάτσε και εσύ λίγο μέσα B):lol:

ΑΑΑ και για να μην ξεχνιόμαστε.... το κερασμα το χρωστάς.. κανένας δεν ξεφευγει... emcolgate

Και επειδή είμαι καλός.. άντε πάρε ενα πακέτο δώρα empresentempresentempresent

Χ Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α ! ! !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΩΩΩ να τα εκατοστίσεις! Εύχομαι τα καλύτερα να είναι αυτά που θα έρθουν! Πού θα το κάψεις σήμερα;;; empresent

Υ.Γ. Θέλω κι εγώ γλυκόοο! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα τις δεις τις ευχές μας?? Αφού την έχουμε χάσει τον τελευταίο καιρό...!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Κάνε εσυ την καλή την πράξη και που ξέρεις.. μπορεί να γυρίσει μπουμερανγκ... και που ξέρεις ότι την έχουμε χάσει;;;;; :P:P:P

είσαι τζίνι και δεν μου το έχεις πει;;; εχώ μια 2 ευχούλες να κάνω :D:D:D

Goldie μου σορρυ για το μικρό μπαχάλεμα στο ποστ σου.... αλλα δες το θετικα βρε παιδί μου... έχεις λείψει σε πολυ κόσμο.. δε φταίμε... μια super woman είχαμε να μας λέει και κανα κυπριακό.... :) :) :D

ΥΓ. Γωγώ.. δεν το πετάς το msn σου;;; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα, έτσι όπως τα έχεις ονειρευτεί.

Και κυρίως.. ποτέ πια προβλήματα υγείας!

Το δικό μου δώρο έχει να κάνει με την αγαπημένη σου Barcelona:

440190-MAREMAGNUM-Barcelona.jpg

Maremagnum:)

Χαιρετισμούς στη Λεμεσσό

Ένας ...καντζάρης ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλάααα... emroseemroseemrose

Να τα εκατοστήσεις Goldούλα μου... empresentemwish

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και να μας έρθεις πάλι Αθήνα γιατί μας έλειψες πολύ... emkissemflowers

1....

2....

3....

Μαέστρο πάμεεεεεεεεεεε.... emharpempiano

Ηαppy birthday to youuuuuuuuu...Happy birthday to youuuuuuuuuuu....

birthday.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά Goldie!

Πολύχρονη και πάντα υγεία να έχεις!

Α!Και πολλά μαρουλάκια (=λεφτά) στην πούγκα :):):)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κορου μου, χρυσαφένια μου

χρυσό μου τριανταφυλλάκι

κρατάς την άνοιξη στο χέρι

κι όλος ο κόσμος το ξέρει!

χίλια χρόνια σου ευχομαι

μες στη χρυσόσκονη να ζήσεις

ο,τι ποθει η καρδιά σου

η ζωή να στο χαρίσει...

πολύχρονη!!!!!

πάντα με υγεία,χσρά , δημιουργία και χαμόγελα πολλά!!!

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

Με συγκινήσατε!!!!!! Τελικά οι μεγαλύτερες χαρές έρχονται απ'εκεί που δεν το περιμένεις :rolleyes:

Roadrunner να΄σαι καλα για τις ευχές σου αλλα 25 χρονών δεν ειμαι γεροντοκορη!!!!! αααααα σε παρακαλω!!! Το κέρασμα σας το χρωσταω οταν με το καλο ξαναρθω στην metropolis Athens B) Φιλια πολλά και ευχαριστώωωωω!!!

Doctor 7 μου χθές καηκε το πελεκουδι.... στη δουλεια! αχαχαχαχα που να παω να το καψω ετσι μέρα? Το καψα στα κινεζικα :P Γλυκα όσα θέλεις υπαρχουν στο σπίτι μου αυτή τη στιγμη και μάντεψε ποιος θα καταλήξει να τα φαει.. :lol:

notbad κορη μου, πουρεκα μου ευχαριστωωωωωωω!!! Για δωρω γενεθλίων θα θελα τον Γιωργο το Λιανο... (μη βαρας!) δε μου τον χαριζεις?? please?? ειμαι κι'εγω Λιανοfan οποτε εισηγουμαι να ιδρύσουμε αντι-νανσυ club :bloodomen:

karpa μου παρακολουθώ ανελλειπώς το φορουμ αλλα δεν γραφω αν δεν εχω κατι ιδιαιτερο να πω... Αφου δεν ειμαι γιατρινα μονο σε συγκεκριμενα τοπικ μπορω να συμμετασχω emconfused Παντως τα ποστ σου ειναι άπαιχτα!!!! Τρελο γελιο!!! :lol::lol::lol:

Sovereign πρεπει να μου εξηγήσεις τι σημένει καντζαρης... Επίσης η λεμεσός ειναι με ενα σ!! (περίεργο μια και στην κυπριακή διάλεκτο ειναι όλα διπλά, τριπλά και τετραπλά!) Το maremagnum το πετυχες πολύ παντως... ειναι η επόμενη στάση σύντομα ελπίζω! emhehe

Mariza η αλλιώς Μαριζουδα μου κάποτε θα τα ξαναπούμε απο κοντα! Το Αθηνόραμα που μου δωσες το΄χω ακόμη χεχεχεχε.. Πολλα φιλουθκια και αγκαλίτσες και ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!! emkissemkissemkiss

Spider ευχαριστω για τις ωραιες πρασινες/μαρουλισιες ευχες! Αμα ειναι για τέτοια μαρουλάκια γινομαι vegetarian αμέσως!! Τα ριαλια ριαλια ριαλια... τα σελινια μονα τζιε διπλα... ;)

Doctor να΄σαι καλαααααα και ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!! :D Ευχομαι επίσης τα καλύτερα και σε σένα! emthanx

tik-tak θελω οταν γράψεις το πρώτο σου βιβλίο και γίνεις εκατομμυριούχα και διάσημη και πάρεις νόμπελ λογοτεχνίας να με προσλάβεις για λογιστη/σύμβουλο σου!!!!! Τι γλυκια που εισαι!!!! Ευχαριστω πολυ πραγματικά!! emroseemkissemstar

Φιλάκια σε όλους, να΄στε παντα καλα και να σας πάνε όλα οπως τα θέλετε!!

Ευχαριστω ξάνα για την όμορφη έκπληξη!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γλυκα όσα θέλεις υπαρχουν στο σπίτι μου αυτή τη στιγμη και μάντεψε ποιος θα καταλήξει να τα φαει.. :lol:

Ωραία 7άκο φέρε και τίποτα προς τα δω :P:P ή μήπως να πάμε όλοι μαζί... χμ... :)

Για δωρω γενεθλίων θα θελα τον Γιωργο το Λιανο... (μη βαρας!) δε μου τον χαριζεις?? please?? ειμαι κι'εγω Λιανοfan οποτε εισηγουμαι να ιδρύσουμε αντι-νανσυ club  :bloodomen:

Ε ψιτ κοπελιές.... ο Άντρας ο σωστός πρόστυχος... το τέλειος άντρας ο Λιανός είναι (ήταν) συμφοιτητής.. και τώρα συνάδελφος.. οπότε.... κοντά τα χεράκια σας.. ντάξ... με ρωτήσατε αν σας εγκρίνω ρεεεεε τστστστσ που πάτε χωρίς συστάσεις :lol::lol::lol: Είμαστε μηχανολόγοι.. σας παρακαλώ πολυυυυυ, έχουμε και ένα κύρος... και μια χαρά είναι η Νάνσυ... πρέπει να του πω όμως ένα δυο λογάκια να μην μασήσει το παλικάρι γιατί πάει να τον παιδέψει η σκρο.....α

να με προσλάβεις για λογιστη/σύμβουλο σου!!!!! 

τστστ αμέσως το profit στο μυαλό σου B)emermmemoops:splaaaats::Pemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα κ καλα Χρυσαφενια της παρεας μας :wub:

Εγω γλυκακι δε θελω γιατι εφαγα τοοοοοσα πολλα emgreece που ειμαι ΟΚ.......ΟΛΑ δικα σου B)

ΠΡΟΣΟΧΗ στα βρεγμενα!!!!!

Σου ευχομαι emwish ο,τι καλυτερο και ελπιζω καποια στιγμη να τα πουμε απο κοντα :)

Πολυχρονη emhugemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι από μένα, κι από μένα έστω και καθυστερημένα χρόνια πολλά με υγεία αγάπη επιτυχίες λεφτά κλπ.... και άντρες emdevil

emwishempresentemrose

Δε γράφω άλλο γιατί εχω ετοιμασίες και δεν έχω φτιάξει ούτε βαλίτσα για κάτω...αλλά με το καλό άμα έρθεις Ελλάδα πρέπει να τα πούμε!!!

Mάκιααααααααα emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Winnoula ευχαριστω πολυυυυυ!! Ελπιζω κι'εγω καποια μερα να τα πουμε απο κοντα!!Μεχρι τοτε, saluti e mille baci!!! Συνεχισε να τρώς gelato, κανει καλο στην διάθεση!!! :D

Juliette muchas gracias y espero que tu tengas un viaje agradable!!! θελω κι'εγω μια μερα να παω στο Rio de Janeiro και στο Buenos Aires αλλα δεν το βλεπω να συμβαινει συντομα... :angry: Βγαλε πολλες φωτογραφιες για να τις δουμε κι'εμεις!!!Besitos!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά χρυσαφένια !

ό,τι ονειρεύεσαι να γίνει !

emhugemrose

υγ-και να έρθεις ταξιδάκι ε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ευχηθώ κι εγώ... (με μια καθυστέρηση ολίγων ημερών... emoops)

Χρόνια πολλά σου, λυερή τζαι κόρη παινεμένη!!! Πολλεεεές χρυσαφένιες ευχές!!! emstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ηρούλι μου και ζουκούλι μου ευχαριστώ πολύ πουρεκκούδες μου!

Να'σαστε πάντα καλά, γλυκούλες και πάντα γεμάτες αγάπη και χαρά!!

Φιλούθκιααααααα :D:)emcolgateemroseemstar;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.