Jump to content

Χρόνια πολλά Λεφκάνδερε


Juliette

Recommended Posts

Επειδή βαριέμαι τα πολλά λόγια (δε φτάνει που σου άνοιξα και ολόκληρο τοπικ)...

ένα ξερό "Χρόνια Πολλά" και πολύ σου είναι ρε βλαχοτεξανέ....

Τα πόσα κλείνεις? Τα 4???? Έλα Αλέκο!!! ΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ emdevil ένας άνθρωπος που ξέρει τον Περπινιάδη προσωπικώς δε θα μπορούσε να είναι παρά 4 ετών...φωτός!!!! :splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Τεσπα είμαι ευγενής έχω αγωγή και σου εύχομαι να γυρίσεις Ελλάδα με το καλό και να με κεράσεις στα Applebees μιλκσέικ Oreo Cookie :lol:

Να καταφέρεις να βγάλεις βίζα γάμου για να σε ξεφορτωθούμε λίγα χρόνια ακόμα emdevil

Να βρεις μια καλή βλαχοαμερικάνα να σε ανέχεται στη μαύρη ξενητειά, γιατί τα παπούτσια απ'τον τόπο σου .... emcolgate

And last but not least, σου κάνω τα εξής δώρα:

emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly

Φτου σου αγορίνα μου, να τις έχεις να τις χαίρεσαι!!!!! :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Φιλιάαααααααααααααααααααα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup χαχαχαχα... :lol::lol::lol:

Χρόνια Πολλά μεσιέ υδραυλικέ....

Σου εύχομαι οτι επιθυμείς να το αποκτήσεις... :unsure: εκτός και αν αυτό που επιθυμείς δεν είναι μεσα στα λογικά πλαίσια οπότε δεν πειράζει και αν δε το αποκτήσεις... :blink::wacko::P

Να τα εκατοστήσεις... empresent

ΥΓ. γμτ τώρα βρήκε να πέσει το φόρουμ??? emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάει το βλαχοτεξανέ! Έχεις ακούσει πώς μιλάει τα Λευκαδίτικα? Μιλάμε για βλαχολευκαδίτης!

Λοιπόν, εγώ εριστικέ κι είρωνα Λευκαδίτη, σου εύχομαι να είσαι πάντα ευτυχισμένος, να πραγματοποιήσεις όλες σου τις επιθυμίες στη ζωή σου και να είσαι πάντα τόσο χαρούμενος όσο είσαι αυτήν την περίοδο!

Με το καλό να έρθεις Ελλάδα (με το καλό να ξαναφύγεις, γιατί πόσο να σε ανεχτούμε πια?) κι εντάξει η Juliette είναι ολιγαρκής και της φτάνει ένα απλό milkshake αλλά εγώ έχω ήδη κλείσει τραπέζι στο REX, στο όνομά σου, γιατί αν δεν το ήξερες, στο λέω τώρα:

Μας κερνάς για τα γενέθλιά σου στη Βανδή!! Παιδιά, είστε όλοι καλεσμένοι!!

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ!! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια περισσότερα δεξί χέρι του Μπους και δάκτυλε της ελληνικής κατασκοπίας στις ΗΠΑ.

Σε περιμένουμε ανυπόμονα να μοιραστείς μαζί μας τα απόρρητα κρατικά μυστικά που κρύβεις στη μικροκάμερα που είναι θαμμένη στο ορθό σου :)

(ΥΓ: Αν το παραπάνω έχει ως αποτέλεσμα ενδελεχή σωματική έρευνα στο αεροδρόμιο, ξέρεις πια ότι ο Μεγάλος Αδερφός παρακολουθεί...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ζήσεις δετόρε και χρόνια πολλάααα,

Τεξανός να γίνεις με άσπρα μαλλιά

κ.τ.λ., κ.τ.λ... happybday_NEW.gif

Υ.Γ. Άντε, με το καλό και μια ...πράσινη κάρτα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κοίτα να δεις η αλλοτρίωση του σημερινού ανθρώπου....ακόμα και στην αναμονή για τράνσιτ ψάχνει να βρει νετ.. emdevilemfly ΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά πατριώτη.

Κανονίστε καμιά συνάντηση με αφορμή την έλευση του Λεφκαδίτη ρε ρέμαλς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.