Jump to content

Οι τελευταίες ευχές του 2004...


Mariza

Recommended Posts

Χρόνια Πολλά και Καλά Χριστούγεννα!!!

kalesgiortes1204.jpg

Καλά να περάσετε όπου και αν πάτε...

ΥΓ. Για το Καλή Πρωτοχρονιά...έχουμε λίγες μέρες ακόμα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι..? Πού θα πάμε?? ΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ έλα Αλέκο :splats:

Εγώ θα πήξω στάνταρε μέχρι και τις 31 (το νου σας να με δείτε ζωντανά ρε σεις την ώρα της αλλαγής μετά του κυρίου Σαββόπουλου -μπλιαχ) μετά θα πάω να ξεσαλώσω στο Λευτεράκη emiloveyou και οι διακοπές μου ξεκινάνε στις 15 που φεύγω για Βραζιλία (χαχαχα σαν Μαφία ακούστηκε αυτό....το μόνο που μένει είναι καμιά κομπίνα δισεκατομμυρίων και μια πλαστική προσώπου να μην με αναγνωρίζουν στην Ιντερπόλ.... :splats:emdevil )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ θα πήξω στάνταρε μέχρι και τις 31 (το νου σας να με δείτε ζωντανά ρε σεις την ώρα της αλλαγής μετά του κυρίου Σαββόπουλου -μπλιαχ) μετά θα πάω να ξεσαλώσω στο Λευτεράκη emiloveyou και οι διακοπές μου ξεκινάνε στις 15 που φεύγω για Βραζιλία

Για το μπλιαχ συμφωνώ, τι Λευτεράκη έχει μετά? Πανταζή??

ΤΥΡΑΝΝΗΣΟΥ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πουθενά με πήξιμο και δεκαπλάσιες τιμές. ΧΕΧΕ.

Παραμονή Χριστουγέννων πάλι θα κάνω μια τέεεεελεια εφημερία και θα περάσουμε καταπληκτικότατα.

Να είστε καλά όλοι, μηνύματα αγάπης και ανθρωπιάς προς τους συντρόφους δικατσάδες με τους οποίους παίζουμε τις μουσικές καρέκλες γύρω από 5 θέσεις ειδικότητας (άσχετο με το θέμα, απλά παντού υπάρχει μια δικατσοσυζήτηση), και ένα πράγμα για το 2005: Καλή καρδιά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για το μπλιαχ συμφωνώ, τι Λευτεράκη έχει μετά? Πανταζή??

ΤΥΡΑΝΝΗΣΟΥ!!

Όχι καλέ, είναι δυναμόν εγώ Λε-Πα???? :blink:

Στο Λευτέρη το φίλο και συναδελφο θα πάω, που θα μου φτιάξει και χοιρινό με δαμάσκηνα και θα μπεκροπιούμε και θα βγάλουμε τα σώψυχά μας...διότι την ώρα που θα τελέψει η υπηρεσία μου ούτε καρέκλα ζωγραφιστή δε θα βρίσκω...και τα λεφτάκια μου τα θέλω για να πάω διακοπές μετά από 15 μέρες.

:bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

6_d_gl_02.JPG

«Σήμερον τίκτει η παρθένος τον ποιητήν του παντός. Εδέμ προσφέρει σπήλαιον και αστήρ μηνύει Χριστόν, τον ήλιον τοις εν σκότει. Μετά δώρων μάγοι προσεκύνησαν πίστει φωτιζόμενοι. Και ποιμένες είδον το θαύμα, αγγέλων ανυμνούντων...»

Χρόνια πολλάαααααα!!! emxmas

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε απ'ευθείας σύνδεση με το NORAD (North American Aerospace Defense Command) μπορείτε να δείτε την διαδρομή του Αγ. Βασίλη πάνω από την Αθήνα...

2100.jpg

http://progressive.stream.aol.com/aol/us/s..._english_dl.mov

... και όλο τον κόσμο

http://www.noradsanta.org/english/radar/ea...night/0830.html

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

One and only wish: DO NEVER PUT YOUR TURKEY IN THE OVEN AT 1:00 pm! It will be 4:00, you will will have been half drunk, people you would like to hear from will have written you the their oldest shoes (and this is just to be polite), you will be half drunk (I think we mentioned this) and you will be craving for someone, from a Mac that cannot write greek (and fucking Safari always stucks...)

Merry Christmas to you all. Enjoy...

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά και από εμένα. Εύχομαι να περνάτε τα μαθήματα όλοι και να μπαίνουν τα σοσ θέματα πάντα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλομοίρα σε όλους :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλη Χρονιααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!Ευτυχισμενο το 2005!Και για μενα ευχομαι επιτελους να βρω το χρονο να φτιαξω το μοντεμ μου γιατι μου λειψατε!Φιλακια σε οοοοολουυυυυυυυυς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρχιμηνιά και αρχιχρονιά και…..καιρός για απογραφή του νέου έτους!!!

2005 θερμές ευχές για να φέρει η νέα χρονιά σ’ όλους μας 365 ημέρες χαράς, 52 εβδομάδες μες την ευτυχία, 12 μήνες χαμόγελου , 8760 ώρες δημιουργίας και όλα αυτά σε 525600 λεπτά υγείας !!!!!

καλή χρονιάαααα!!!!!

Κάθε καλό!!!

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταπληκτική

Aπίθανη

Λαμπερή

Hρεμη

Xαρούμενη

Pόδινη

Oνειρεμένη

Nοσταλγική

Iδανική

Aξέχαστη

..να είναι για όλους μας η νεα χρονιά emnewyear

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.