Jump to content

τι γινεται?


cosmonaut

Recommended Posts

προσπαθώντας να μπω στο greekmeds.gr βγαινει ενα κείμενο στα πορτογαλικά σχετικά με δολοφονίες στο ΡΙΟ κ μία φώτο με ένα μαιμουδάκι!τι γίνεται????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και εγώ που χάρηκα ότι χάκεψαν μόνο το greekmeds.gr :lol::lol::bloodomen:

τελικά χάκεψαν όλο τον σέρβερ (μάλιστα το www.neadhap.gr που είναι στον ίδιο σέρβερ έπαθε τα ίδια).

Ανέβασα μία προσωρινή πρώτη σελίδα, μέχρι να πάω σπίτι μου να αντικαταστήσω τα αρχεία....

:) :) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πάντως πρέπει το χάκεμα να το προσπαθούσαν μέρες γιατί το σαββατοκύριακο είχε πρόβλημα το ΓΜ και αρκετές φορές δεν εμφάνιζε την σελίδα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

Αχαχαχαχαχα τώρα το είδα το τοπικ (με την καθυστέρηση που αναφέρει εδώ ο and1dr :D )

Ρε σεις και μετά από 1 μήνα κατέβηκα Ρίο....έπρεπε να μου το λέγατε τότε για να κάνω την διπλή πράκτορα :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προσπαθώντας να μπω στο greekmeds.gr  βγαινει ενα κείμενο στα πορτογαλικά σχετικά με δολοφονίες στο ΡΙΟ κ μία φώτο με ένα μαιμουδάκι!τι γίνεται????????

Γιατί, υπονοείς ότι οι δολοφονίες στο Ρίο και οι μαϊμούδες δεν είναι αρκετά σοβαρά θέματα για την πρώτη σελίδα του GM? Εγώ λέω σε αντίποινα να στείλουμε στους χάκερς την απόφαση του Συμβουλίου της Επικρατείας για το ΔΙΚΑΤΣΑ και τη norma να τους λέει παροιμίες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί, υπονοείς ότι οι δολοφονίες στο Ρίο και οι μαϊμούδες δεν είναι αρκετά σοβαρά θέματα για την πρώτη σελίδα του GM? Εγώ λέω σε αντίποινα να στείλουμε στους χάκερς την απόφαση του Συμβουλίου της Επικρατείας για το ΔΙΚΑΤΣΑ και τη norma να τους λέει παροιμίες.

Τι αστείο...... emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν κάποιος μπεί σε ένα site και αλλάξει τη home page με μια σελίδα που γράφει τα "δικά του", έχει κάνει αυτό που λέγεται: DE-FACE

To site DEFACED μπαίνει στην κατηγορία την καμμένης γης... όταν κατακτηθεί μια φορα, το σημάδι μένει, εκτώς κι αν η backdoor παραμείνει ανοιχτή...

Το hack ένα site είναι κάτι το τελείως διαφορετικό. Sorry μα είναι απαραίτητη η διαφοροποίηση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.