Jump to content

Έρευνα του greekmeds.gr


KonstantinosMD

Τί έτος είσαι στην Ιατρική Αθήνας;  

117 members have voted

  1. 1. Τί έτος είσαι στην Ιατρική Αθήνας;

    • 1ο έτος
      2
    • 2ο έτος
      10
    • 3ο έτος
      7
    • 4ο έτος
      12
    • 5ο έτος
      6
    • 6ο έτος
      14
    • Πτυχίο
      21
    • Δεν είμαι ιατρική
      11
    • Έχω τελειώσει
      26
    • Είμαι σε άλλη ιατρική
      8


Recommended Posts

Ο σκοπός του poll είναι απλός!

Να δούμε οι επισκέπτες της σελίδας σε ποια έτη ανήκουν με κύριο στόχο αν είναι γνωστή ιδιαίτερα στα μικρά έτη!

Αν θέλετε να σχολιάσετε κάτι επάνω σε αυτό, παρακαλώ να το κάνετε!

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χωρίς καμία διάθεση να είμαι εριστική ή να σπάσω τα νεύρα σας ή τέλος πάντων να γκρινιάξω και γενικά με κάθε καλή προαίρεση , αυτό το poll γιατί θα είναι αξιόπιστο ενώ ένα άλλο αγαπητό poll κρίθηκε αναξιόπιστο και έγινε ολόκληρος ντόρος;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμμμμ βασικά το συγκεκριμένο πολλ θα έλεγα ότι εξυπηρετεί καθαρά και μόνο στατιστικούς σκοπούς.... :unsure:

Και νομίζω ότι πολύ αργήσαν οι αντμινς να το βάλουν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για στατιστικούς λόγους...συμφωνώ...για τους ίδιους λόγους έβαλα κάποτε και το θέμα: "Από πού μάθατε για το www.greekmeds.gr" ;

νομίζω θα μπορουσαν να πάνε πακέτο αυτά τα θέματα....

-----------

εχω παρατηρήσει σε μικρά ετη οτι αγνουν την υπαρξη της ιστοσελίδας ....αυτο το καταλαβαίνω καθε φορά που συλλέγω ανακοινώσεις απο έδρες 1-3 έτους και μερικά παιδιά με βλέπουν και με ρωτάνε για τα μαθηματα/ανακοινώσεις/σοσ .....τους παραπέμπω στο σάιτ :P .... τους το γράφω κιόλας....μηπως να τυπώσω και καρτούλες....χιχιχι.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καρτούλες ε? .... χμμ!!! δεν είναι άσχημη ιδέα!!!

δύο φορές πάντως βάλαμε 4 αφισουλες Α4 στην σχολή και τις δύο μετά από λίγες μέρες κλασικά εξαφανίστηκαν γιατί τα πανεπιστημιακά ιδρύματα της χώρας είναι γνωστό πως αποτελούν προπύργιο της ελευθερίας της έκφρασης...

είναι ωραίο να βλέπουμε ότι το φόρουμ διατηρείται με διαφήμιση από στόμα σε στόμα, αλλά μάλλον θα χρειαστεί και κάποια επιθετική διαφήμιση, αν και γενικά η αφισοκόλληση δεν είναι το πιο ωραίο πράγμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όσο για το πόσο αξιόπιστο είναι το πολ, όχι φυσικά και πολύ!

εξάλλου πολύς κόσμος μπαίνει χωρίς να είναι γραμμένος (άρα δεν μπορεί να ψηφίσει) ή και να είναι, δεν κάνει λογκ-ιν αν δεν θέλει κάτι να γράψει, αφού διαβάζει και ως guest.

απλά μια μικρή ιδέα ίσως μας δώσει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ίσως να πρέπει το συγκεκριμένο ποστ να πάει στις προτάσεις για τη λειτουργία της σελίδας.... :huh: τεσπα...

Βασικά νομίζω ότι οι αφίσες Α4 στη σχολή σας είναι κάτι απαρατήρητο και σχεδόν αγνοημένο...

Θα πρότεινα αφίσες Α3 αλλά όχι μόνο 2 ρεεεεεε..... βάλτε περισσότερες.... δε χρειάζεται να είναι έγχρωμες, να μη χαλάμε και μελάνι, αλλά απλά να φαίνονται...

Επίσης θα πρότεινα

emarright να μοιράζονται διαφημιστικά χαρτάκια στους πρωτοετείς (οι καρτούλες είναι πολύ καλή ιδέα...μπράβο τικ-τακούλα!!!)

emarright να δώσετε αφισούλες στους γονείς σας να τις βάλουν στο ιατρείο τους

emarright να συνεργαστείτε με τους εκδοτικούς οίκους που διανέμουν τα συγγράματά σας, ωστε να αλληλο-διαφημίζετε οι μεν τους δε

emarright να συνεργαστείτε με την Ελληνική Πνευμονολογική Εταιρεία ( υπάρχει εγγεγραμμένο μέλος του γμ που εργάζεται εκεί)

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ εμένα με ξεχάσατε? μα είμαι και μαμώ τα πρωτοετά (ντάξει ντάξει γιάννενα!)!!!!!!!!

Άσχετα αν θα πρεπε να μουνα 2οετό ΜΑΜΩ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΥ ΜΑΜΩ :blink:emstupidemeleos

ή αν δεν μου καθόταν, θα άνηκα στην αγαπήτη (δι εσάς) κατηγορία των δικατσάδων....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δε σε ξέχασε κανείς :D ! για μια ακόμη φορά οι δημοσκοπήσεις παραπλανούν! emdevil

1ο έτος [ 0 ] [0.00%]

Προφανώς πρόκειται για emκατευθυνόμενη δημοσκόπιση πληρωμένη από υπόγειους κύκλους του ΓΜ :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να κάνω μια ερώτηση? τον τελευταίο μήνα έχουν γραφτεί αρκετά νέα μέλη στο ΓΜ!

είναι δυνατόν να μην υπάρχει ούτε ένας πρωτοετής;;; :P

κάτι τους κάνουμε και τους τρομάζουμε! :bloodomen:

μην κρύβεστε άλλο :splaaaats:emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτι μου λέει ότι ένα τεράστιο ποσοστό των νέων εγγραφών έχει να κάνει με την παράθεση posts του forum μας σε άλλα sites, όπως αυτό του ΔΙΚΑΤΣΑ. Μάλιστα έχω διαβάσει παροτρύνσεις σε τέτοια sites του στυλ "Μπείτε να τα χώσετε στους κομπλεξικούς" κτλ κτλ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε 1οετείς είναι λογικό να μην είμαστε πολύ γνωστοί, μιας και δεν έχει γίνει καμία διαφήμιση από τον Σεπτέμβρη και πέρα στην σχολή.

Αν επίσης κοιτάξει τα μέλη που γράφονται, όπως πάντα θα δει ότι αρκετοί δεν έχουν κανένα ποστ, δηλαδή μπαίνουν, γράφονται, κοιτάνε μήπως βρουν κάτι που θέλουν και μετά πολλές φορές ξαναμπαίνουν, αλλά ακόμη και αν βρουν κάτι που θέλουν δεν κάνουν πάντα log in, όπως είναι λογικό, αν δεν θέλουν να γράψουν κάτι.

Τα άτομα που επισκέπτονται το greekmeds είναι πολύ περισσότερα από 70. Αν κάνει κάποιος ένα search στα εγγεγραμμένα μέλη που έχουν κάνει log in στο σάιτ, έστω και χωρίς να γράψουν τίποτα, από τον Σεπτέμβρη και δώθε, θα διαπιστώσει ότι είναι πάρα πολλά (εκατοντάδες). Σε αυτούς προσθέτουμε και αυτούς που δεν γράφονται και σίγουρα μπαίνουν να δουν.

Απλά από το poll αυτό διαπιστώνουμε ότι όντως, το forum χρειάζεται διαφήμιση στην σχολή για να το μάθουν και οι συμφοιτητές του 1ου έτους.

Καλημέρα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τόπος στα νιάτα εδώ και τώρα! :P

Πολύ καλή ιδέα θα ήταν να τυπώσουμε μπλουζάκια που να λένε "γράφω κι εγώ στο GM". Έτσι και θα διαφημίσετε το σαιτ αλλά και θα παροτρύνετε τον κόσμο να γράφει. Εννοείται πως τα μπλουζάκια θα τα φορέσουν αιθέριες υπάξεις του σαϊτ κι επ ουδενί ο σκατόψυχος αιμοβόροσ MD!!! :bloodomen::bloodomen::splaaaats:B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γιατί μωρέ, εγώ νόμιζα ότι κι ο ΜΔ είναι αιθέρια ύπαρξη :bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 weeks later...

Πάντω είναι φανερό ότι στο 1ο έτος είμαστε ελάχιστα γνωστοί.... ετοιμαστείτε για αφισοκόλληση παιδιά!!! :P:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να τον κάνουμε μετά το τέλος της εξεταστικής (μου) :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Δείξτε λίγο emeleos:(emermmemno

Λοιπον μετά τις 20/02 ή μπορούμε να βάλουμε ένα deadline....

Παρακαλούμε τους administratores να δημοσιέυσουν τον σχετικό διαγωνισμό :):D

ΑΑΑΑ και να μην ξεχάσουμε και το βραβείο του νικητή ε;;; Μπορούμε να ζητάμε ότι θέλουμε;; emdevil

ΥΓ. doctor φοβερή ιδέα emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.