Jump to content

Σκι,πίστες,χιόνια


Recommended Posts

ρε παιδιά ελλάδα δε νομίζω...

κατ αρχάς δεν ξέρω αν θα μπορέσω να κατέβω this time...

αλλά και αν κατέβω μια βδομαδούλα δεν είναι δυνατόν να κουβαλάω σκι, μπότες, στολές, κτλ....

εμ δε φτάνουν το φλις, οι κάλτσες και τα γάντια.... :P

αν και πολύ θα γούσταρα....

anyway, αν κατέβω να γνωριστούμε πολύ ευχαρίστως...

είδωμεν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η λύση είναι μία! ΧΕΛΜΟΣ :D:D:D:D:D

Σάντυ πες... πες :)

Όσο για πέδιλα κανένας δεν έχει.. όλοι νοικιάζουμε... (μιας και είμαστε άσχετοι :rolleyes: )

Λοιπον ραντευού στον Χελμό; Χμ... καλύτερα καλαβρυτα κατα τισ 8 το πρωι να τσακίσουμε και καμια τυροπιτούλα :):D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλλον για Παρνασσό μας βλέπω Ρόουντ! :) :)

Πέδιλα και λοιπόν εξοπλισμό ατυχημάτων θα νοικιάσουμε εκεί, οπότε Νικ αν είσαι εδώ ανέβα και εσύ :)

Ρόουντ πόση ώρα να κάνεις βρε συ τον Παρνασό? 1.30 ώρα ως την έξοδο της Αθήνας και μετά άλλα 30 λεπτά για σένα είναι βρε! :lol::lol::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμ...... καλά όχι οτι θα αργήσω να έρθω.... :rolleyes: ενημερώστε με εγκαίρως και όλο και κάτι θα κάνουμε.. :) το πολύ πολύ... έρχεσαι με το X5 και με παίρνεις βρε αδερφέ.. B) εκεί θα κολλήσουμε; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η λύση είναι μία και για μένα... Καρπενήσι...μισή ώρα δρόμος...κι έχω πάρει όλη την πίστα αρχαρίων με την πλάτη και τα μπατόν ορφανά στην κορυφή!!! :rolleyes::D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μην χεσω ενα εχετε καλο!! ο μελανος γλυκια μου για περπατημα το πολυ......... :P

βασικα νικο μπορω να ερθω ιταλια τον γεναρη για μια εβδομαδα με φιλοξενεις???? empleaseemdroolemdribbleemdroolemdribble φαντασου μια εβδομαδα κοντρες.. βασικη απορια μου βρε ανθρωπε στον αφρο για να με περασεις πρεπει να παιζεις η Bandits or Pocket-rockets αν εχεις αυτα τα μωρα θα εχει τουλαχιστον ενδιαφερον στον αφρο παντα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η λύση είναι μία! ΧΕΛΜΟΣ  :D  :D  :D  :D  :D

Σάντυ πες... πες  :)

Όσο για πέδιλα κανένας δεν έχει.. όλοι νοικιάζουμε... (μιας και είμαστε άσχετοι  :rolleyes: )

Λοιπον ραντευού στον Χελμό; Χμ... καλύτερα καλαβρυτα κατα τισ 8 το πρωι να τσακίσουμε και καμια τυροπιτούλα  :)  :D

Μάλλον για Παρνασσό μας βλέπω Ρόουντ! :) :)

Πέδιλα και λοιπόν εξοπλισμό ατυχημάτων θα νοικιάσουμε εκεί, οπότε Νικ αν είσαι εδώ ανέβα και εσύ :)

Ρόουντ πόση ώρα να κάνεις βρε συ τον Παρνασό? 1.30 ώρα ως την έξοδο της Αθήνας και μετά άλλα 30 λεπτά για σένα είναι βρε!  :lol:  :lol:  :bloodomen:

Axxxxx!!!! μου αρεσουν τα ονειρας και τα μελλοντικα σας σχεδια αλλα ρε παιδια μηπως εχετε παρει χαμπαρι οτι δεν εχει χιονισει στα βουνα :splaaaats: τι δεν με πιστευετε?? www.snowrepot.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Axxxxx!!!! μου αρεσουν τα ονειρας και τα μελλοντικα σας σχεδια αλλα ρε παιδια μηπως εχετε παρει χαμπαρι οτι δεν εχει χιονισει στα βουνα  :splaaaats:  τι δεν με πιστευετε?? www.snowrepot.gr

τώρα εσύ γιατί μας το χαλάς εεεεεε;;;; γιατί το γκαντεμιάζεις;;; emrantingemrantingemranting

εδώ λέμε είναι όλα κανονισμένα... 25 βράδυ θα το στρώσει για τα καλα και θα ρίξει 1,5 εως 2 μέτρα χίονι... είναι ΟΛΑ under control!!!!

Always think positive!!!!!!

ΥΓ. το snoreport το ξέρουμε απο τότε που άρχισε να λειτουργει..... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τώρα εσύ γιατί μας το χαλάς εεεεεε;;;; γιατί το γκαντεμιάζεις;;; emranting  emranting  emranting

εδώ λέμε είναι όλα κανονισμένα... 25 βράδυ θα το στρώσει για τα καλα και θα ρίξει 1,5 εως 2 μέτρα χίονι... είναι ΟΛΑ under control!!!!

Always think positive!!!!!!

ΥΓ.  το snoreport το ξέρουμε απο τότε που άρχισε να λειτουργει.....  B)

νταξ μην στο χαλασω ρε παιδι θα χιονισει. παντως για θετικα να σου πω συνηθως αυτην την περιοδο το σπιτι της αδερφης μου γινεται μια απιθανη τσουληθρα οπου εγω και η γατα μου καραγουσταρουμε. γιατι γινεται τσουληθρα??? απο τα κερωματα που κανω!!! μποτουλες μασκες κλπ εχουν βγει στην επιφανεια καθως και ακους τιν κυρα-νικη να μου φωναζει!!!! αλλα και παλι εγω snowboard δεν με βλεπω να κανω μεχρι να φυγω............

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μην χεσω ενα εχετε καλο!! ο μελανος γλυκια μου για περπατημα το πολυ......... :P

βασικα νικο μπορω να ερθω ιταλια τον γεναρη για μια εβδομαδα με φιλοξενεις???? emplease  emdrool  emdribble  emdrool  emdribble  φαντασου  μια εβδομαδα κοντρες.. βασικη απορια μου βρε ανθρωπε στον αφρο για να με περασεις πρεπει να παιζεις η Bandits or Pocket-rockets  αν εχεις αυτα τα μωρα θα εχει τουλαχιστον ενδιαφερον στον αφρο παντα!!!

ρε συ εγώ να σε φιλοξενήσω ευχαρίστως αλλά το γενάρη εγώ για σκι αποκλείεται...

να δώσουμε και κάνα μάθημα...

embored να διαβάζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

http: //www.snowreport.gr

Πολλούς μήνες περίμεναν αυτές τις ημέρες οι φίλοι του σκι και του σνόουμπορντ σε όλη την Ελλάδα. Τα περισσότερα χιονοδρομικά κέντρα της χώρας είναι πλέον ανοιχτά και περιμένουν τους σκιέρ, όπως μας πληροφορεί η πιο έγκυρη πηγή ενημέρωσης του ελληνικού Ίντερνετ για την κατάσταση του χιονιού στις πίστες. Απαραίτητη μία στάση εδώ πριν ξεκινήσετε για το βουνό. Τακτική ενημέρωση κατά τη διάρκεια της ημέρας για όλα τα χιονοδρομικά, τον καιρό, τις συνθήκες που επικρατούν στους δρόμους και τα λιφτ, απευθείας εικόνες από web κάμερες και πληροφορίες για οργανωμένες εκδρομές

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.