Jump to content

Ψηφίστε τους πιο δημοφιλείς!


Sovereign

Ποιος είναι ο πιο μουράτος τύπος στο greekmeds? Ποιος μετράει περισσότερο ρε παιδί μου;  

33 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο πιο μουράτος τύπος στο greekmeds? Ποιος μετράει περισσότερο ρε παιδί μου;

    • Juliette
      1
    • Winmx
      0
    • Basiliki
      2
    • Mariza
      5
    • doctor-x
      1
    • Doctor-7
      0
    • notbad
      1
    • KonstantinosMD
      1
    • Sovereign
      0
    • trivialx
      4
    • mitsaras
      1
    • Ήρα
      1
    • SarandosKaptanis
      4
    • zkw
      1
    • tik-tak
      2
    • Αθανάσιος Διάκος
      0
    • Δημήτρης Σαραβάκος
      1
    • Είμαι σφόδρα αντίθετος σ'αυτή τη χειραγωγημένη αντιπαράθεση επιπέδου reality που'χει ως μόνο σκοπό την έκπτωση των διανοητικών μας λειτουργιών κ τη ζωοποίηση μιας κοινωνίας που συνεχίζει να αμύνεται στο μονοπώλειο των Κουβανέζων ψαράδων πιγκουίνου
      3
    • Κανέναν, είμαι ο Άρχοντας της Μούρης, ο Λόρδος του cool, και σας σνομπάρω που δε με βάλατε στη λίστα
      6


Recommended Posts

Θα αρνηθώ επιδεικτικά να ξοδέψω έστω και ενα δευτερόλεπτο να τονώσω το εγώ σας... θα ξοδεψω πολλά για να το καταρρακώσω...

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ emdevil  emdevil  :bloodomen:

emrockonemsly

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emxmm Λες να κανονίσω κανα πραξικόπημα.....???? emnuke:bloodomen:

Aλλά θέλω βοήθεια.... any volunteers??? emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά λέω εγώ ότι οι γιατροί είστε για δέσιμο αλλά τόσο; emdevil

Να ψηφίζετε τους ίδιους τους εαυτούς σας σε πολ που φτιάξατε οι ίδιοι; emdevil:antegeia:

emiloveyouembaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απλά να διευκρινήσω ότι δεν έκανα quote στα λεγόμενα της zkw για να μπει το όνομα μου στο πολ.Πλάκα έκανα!

Οπότε Sov μπορείς να το αφαιρέσεις το νικ μου από το πολ για να επανέρθουμε σε φυσιολογικούς ρυθμούς...μαυρογιαλούρου :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οποιεσδήποτε αλλαγές έχουν γίνει στο poll, τις έχει κάνει διαχειριστής και όχι εγώ.

Όπως είπα και για το subforum του ΔΙΚΑΤΣΑ, παιδιά να ρωτάμε λίγο, δε νομίζω ότι εδώ είναι αποφασίζουμε και διατάζουμε.

Για το συγκεκριμένο μικρή σημασία έχει βέβαια, άλλωστε είπαμε, ψιλοντίρλα ήμουνα όταν το σκαρφίστηκα αυτό το πράμα :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

:cool11::cool11::cool11::cool11::cool11::cool11::cool11::cool11:

:splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats:

embombembombembombembombembombembombembomb

emdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevil

:cool11::cool11::cool11: : :cool11::cool11::cool11:

(χτυπημα της θυγατρικής της Ο.Γ.Α.Φ.Α.Ψ.Κ.Π.Α.Α.Τ.Ο)

σας θυμίζει κάτι αυτό;;; εεεε;;;;

(αχ,αχ...μπήκες στο σύστημα....αλλοτριώθηκες, φορουμοσύντροφε....)

ακου, που θέλετε "δημοκρατία", δημοσκοπήσεις και ελεύθερη διαχείριση του εκλέγειν και εκλέγεσθαι......

ως πότε παλικάρια θα ζούμε στα στένα , να αγόμαστε και να φερόμαστε απο τα.... μεθύσια του καθενός;;;;

αυτοδιάθεση και αυτοψήφιση τωρα!!

οχι στους συμβατικούς τρόπους της σύγχρονης τηλεοπτικής και διαδικτυακής δημοκρατίας της ανωνυμίας , της ποσοτικοποίησης και του αριθμολογικού κατακερματισμού της ποιότητας των πανανθρωπινων αξιων της ισότητας και της αυτοδιάθεσης.....(και αυτά δεν τα λέω επειδή ειμαι πίσω στο πολλ,εεεε;;; :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οποιεσδήποτε αλλαγές έχουν γίνει στο poll, τις έχει κάνει διαχειριστής και όχι εγώ.

Όπως είπα και για το subforum του ΔΙΚΑΤΣΑ, παιδιά να ρωτάμε λίγο, δε νομίζω ότι εδώ είναι αποφασίζουμε και διατάζουμε.

Για το συγκεκριμένο μικρή σημασία έχει βέβαια, άλλωστε είπαμε, ψιλοντίρλα ήμουνα όταν το σκαρφίστηκα αυτό το πράμα :D

για ποιες αλλαγες μιλας για το poll;εγιναν κ αλλες αλλαγες εκτος απ'αυτες που μου ζητησες;

αν θες να αλλαξω κατι στειλε μου πμ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιποοον....δεν έχω ψηφίσει ακόμα....περίμενω να σταθεροποιηθεί το πολλ σε μια μορφή,να κατασταλάξει κάπου.... :P

υγ: θέλει η Μαρίζα προεκλογικό αγώνα και διαφημιστική καμπάνια;

οσοι ψηφίσετε Μαρίζα θα κάνετε κακό στο φόρουμ....θα αρχίσει ενα μπαραζ επιθεσεων και μπαχαλοποιησης των τοπικ των δικών της και των συμμάχων της....εγω δεν θέλω να κερδισει η Μαρίζα (σας θυμιζει κατι απο Μπιν Λάντεν στην προεκλογική περίοδο των ΗΠΑ;;...μπα, τυχαίον.....)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Win, στάσουυυυυυυυυυ (Win, στάσου... μια στιγμήηηηηηη)... Μπορούμε να προσθέσουμε και τον Δέλλα στο poll?????? emhehe

Υ.Γ. Το Δέλλας γράφεται με ένα ή με δύο λ??? :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σορρυ κιόλας αλλα το poll δεν είναι σωστό.. ρε παιδία.. αν είναι βγάλτε τη Μαρίζα γιατί αλλιώς δεν έχετε ελπίδες.... :P:antegeia:

Ένα είναι το σύνθημα...

ΜΑΡΙΖΑ RULES. MARIZA RULES REEEEEEEE

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Win, στάσουυυυυυυυυυ (Win, στάσου... μια στιγμήηηηηηη)... Μπορούμε να προσθέσουμε και τον Δέλλα στο poll?????? emhehe

Υ.Γ. Το Δέλλας γράφεται με ένα ή με δύο λ??? :splats:

για οποιαδηποτε αλλαγη του poll παρακαλω πρωτα να ππερασετε απο τον κυριο Σοβ......εγω δε ξερω τπτ :lol: εκτελω μονο χρεη διορθωτριας :splaaaats:

zkw ειπες βρε καλο μηνα; B)emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ πάντως δεν εισακούστην Γουίνι...

τι θες εσυ;το πολλ το αλλαξα συμφωνα με οτι μου'πε ο Σοβ που εφτιαξε το τοπικ.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλει να βγει προφανώς επειδή δεν ήταν εξαρχής...

Πωπω, μεσανατολικό το κάναμε το μεθυσμένο μου poll!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλει να βγει προφανώς επειδή δεν ήταν εξαρχής...

Πωπω, μεσανατολικό το κάναμε το μεθυσμένο μου poll!

emarup πραγματι emcensored

Σπαιντερ στειλε ενα πμ κ πες τι θες.....αν κ δε βλεπω τπτ κακο με το πολλ....απλα στην αρχη μπορουσε ο Σοβ να βαλει μονο 15 options κ μετα αλλαξε.Τεσπα στειλε ενα πμ κ λυνετε το προβλημα αμεσα

Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είχα πρόβημα που δεν ήμουν εξαρχής!Και από την αρχή να ήμουν πάλι το ίδιο θα ζητούσα φίλε sov.

Thanks Winmx :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.