Jump to content

Χαζέψαμε...


Mariza

Recommended Posts

Πώς θα βγούμε απο τη σχολή???

Νορμάλ???

Μπάααα.... embaaa

Έχετε δεί άνθρωπο να νομίζει πώς το καπάκι του στυλού είναι κλειστό και να γράφει πάνω στο παντελόνι του παρακολουθώντας το μάθημα, αλλά τελικά το καπάκι δεν ήταν κλείστο και γέμισε το παντελόνι στυλό??? :splats::splats::splats:

Τι άλλο???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω δει άνθρωπο(φοιτητή λογικά) να κάθεται σε μια γωνιά του αμφιθεάτρου κρατώντας κάποιο βιβλίο σφιχτά στα χέρια του(πρέπει να ταν βιβλίο 5ου ή 6ου έτους) και να παραμιλάει(δεν είχε hands free) και να κοιτάει γύρω γύρω επίμονα λες και φοβόταν κάτι...Φρίκαρα όταν το είδα... emconfusedemdontgetit

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Φοιτητές νομικής έχετε δει? Για την ακρίβεια, κανα φυσιολογικό δικηγόρο έχετε δει? Αμ δεν έχετε δει.... emconfused
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμ που να δούμε, που έχεις απλωθεί σαν ένα τεράστιο σπλάτς και έχει γεμίσει ο τόπος ποστς... Μαζέψου λίγο να δούμε τπτ (αν και δεν βλέπω να έχει να δούμε και πολλά πράγματα, τα καλά είναι αλλού...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Με έχουν παρομοιάσει με λαίλαπα, με νταλικιέρη, μέχρι και με τη Μελίνα Μερκούρη και την Κάλλας...αλλά πρώτη φορά αναφέρονται σε μένα ως ΣΠΛΑΤΣ και μάλιστα τεράστιο... :huh:

Ρε βλαχοτεξανέ... η μόνη σχέση που έχω εγώ με το σπλατς είναι ίσως ότι το προκαλώ emdevil:rolleyes:emoopsemcensored (γμτ.....αυτοί οι 3000 γκόμενοι που πέφτουν από τον ουρανό...δεν έχω πια χώρο να τους στεγάσω.... emeleos )

emfly:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαιρετώ την ομάδα... Παναγιώτης εδώ, έκτο και τελευταίο emstupid έτος κι ελπίζω όσο το δυνατόν συντομότερα να το πω δυνατά και τρανταχτά έξω απο την πύλη :

:antegeia:

1. Κλάματα (με κόκκινα μάγουλα, με μπλέ μάγουλα, χωρίς μάγουλα, κοριτσίστικα, αγορίστικα κρυφά, απο θυμό, απο κακό, απο βαθμό, απο χωρισμό, απο στραβό ξύπνημα, απο αυπνοία, απο ανοία, απο αηδία)

2. Γέλια (μπροστά στο 3, που νόμιζες οτι θα ναι 7, αλλά δεν ήταν καν 4, μην πας τώρα να ζητάς και γραπτό...)

3. Οι μονόλογοι ("Θα περάσω, θα περάσω, θα περάσω", "όχι εμένα, όχι εμένα, όχι εμένα"- κλινικά έτη, "γαμ* τη γαμ*μένη βελόνα και τη στεγνή τη φλέβα", "δεν είναι δυνατόν, δεν μπορεί, δεν παίζει, όχι πάλι φάρμακα ΙΙ", και κάθε άλλου είδους αυτιστική εκφορά λόγου πριν ή μετά απο κάθε επαφή με το αλλεργιογόνο που ονομάζεται ιατρική)

4. Γουόκμαν στην παράδοση, που δεν παίζει τίποτα, απλά για να μην ακούει τον καθηγητή!!! (ω, ναι, είναι αλήθεια)

5. Να μη σχολιάσω καν, μπλούζες ανάποδα, διαφορετικές κάλτσες κλπ (μόνο διαφορετικά παπούτσια δεν έχω δει ακόμα)

6. "Αποσυμφόρηση της λίστας αναμονής τώρα" !! :antegeia:

7. Χωρισμοί και χαλάσματα διότι "δεν προλαβαίνω να διαβάσω"!!! (καλά παιδιά, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!! emeleos

8. Σπυράκια μετά τα 20!!! emcensored

9. Να νομίζεις οτι δεν περνάς φάρμακα επειδή είσαι χαζός ή δεν μπορείς να διαβάσεις ή οτι έτσι πρέπει, όταν ο μοναδικός λόγος ειναι οτι τελικά προφανώς η ψωρίαση επηρεάζει άμεσα την αντίληψη του δύσκολου, συγχέοντάς την με το γελοίο emplease

10. ΜΕΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ!!!! emblush

Όχι μόνο τα έχουμε όλοι φαντάζομαι δει, αλλά μιλώντας για τον εαυτό μου, μια σεβαστή ποσότητα αυτών (και άλλων) μου αναλογεί...

(Χρόνια Πολλά στις Κατερίνες)

Φιλιά σε όλους

I am back... emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

7. Χωρισμοί και χαλάσματα διότι "δεν προλαβαίνω να διαβάσω"!!! (καλά παιδιά, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!  emeleos

Μπα???? Ισχύει ακόμα αυτή η γελοιότητα???? Νόμιζα ότι το λέγαμε μόνο στις πανελλήνιες :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ω, ναι ισχύει. Ίσως όχι πια, ομολογώ το ξεπέρασα, αλλά το παραδέχομαι δημοσίως, το έχω πει. Δόξα τω θεώ, δεδομένου οτι ποτέ δεν είχα κοπέλα απο τη σχολή (εκ πεποιθήσεως, συγγνώμη κορίτσια....) δεν το άκουσα ποτέ. Αλλά το είπα- όχι στο "πρέπει να χωρίσουμε" ακριβώς, αλλά ακουγόταν πάααααρα πολύ συχνά, οπότε κάποια στιγμή έλαβα το αντίστοιχο:

Πρέπει να χωρίσουμε γιατί έχεις πολύ διάβασμα.

Ευτύχως το μάζεψα.

Δυστυχώς, χωρίσαμε για άλλου ςλόγους τελικά...χοχοχο!

Ναι, 100% δε θα βγούμε με τίποτα. Αλλα τι να πεις...Έτσι πάει. γαμ*ζωή γενικότερα...

emeleos

I am back... emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλο παράπονα είστε... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπα? Γιατί το λες? Μοιάζω εγώ για γκρινιάρης? Ε? Μοιάζω? Ε? Ε? Γκρινιάζω εγώ? Ε? ε? Πες μου γκρινιάζω? Ε? Ε? Ε?????

Όχι μη φεύγεις πες μου, είμαι εγώ γκρινιάρης και παραπονιάρης? Ε? Επειδή δε θέλω να είναι όλα σκατά? Ε?Ε? Με έχεις δει ποτέ εμε΄να να γκρινιάζω? Ε? ε????

Χοχοχοχοχοχο!

Έχεις δίκιο πάντως- πολύ παράπονο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το πιο πρόσφατο κρούσμα κουλαμάρας μου(φυσικά έχω και πολλά άλλα στο καλαθάκι μου αλλά ας αρχίσω με ένα)

είναι γενικά μεγάλη περίοδος εντασης , τα νεύρα μου ψάχνουν μονοπάτια για να αρχίσουν να εκρηγνυνται δεξιά και αριστερα όταν δεν ξεσπούν σε σοκολατάκια ...emstupidemblush

οδηγώ , αφου καταφέρνω να φτάσω τελικά στον προορισμό μου έχοντας ήδη αποφανθεί ότι οι άνδρες οδηγούν σαν κότες και έχοντας ήδη μαλώσει με 2-3 μηχανάκια και τη μαμα μου που παθαίνει απανωτά εγκεφαλικά φωνάζοντας ότι δεν ξαναμπαίνει στο αμάξι μαζί μου , τελικά παρκάρω.

βγαίνω αφήνοντας τα κλειδια πάνω στο αμάξι , τη μηχανή αναμμένη ,

και πάταω τα κουμπάκια από το κινητο (το οποίο αποτελεί κλασική προέκταση του χεριού) για να κλειδώσω το αμάξι... :wacko:

κατέληξα να τρώω μια τούρτα σοκολάτα για να συνέλθω! emblush

συμπέρασμα-πρέπει να τελειώσουμε γρήγορα αυτη την σχολή! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.