Jump to content

Προβλημα με email και Greekmeds


Harroulis

Recommended Posts

Λοιπον πριν πολυ καιρο ειχα γραφτει στο forum με διαφορετικο username,password και email.Αφου ξεχασα ολα τα παραπανω ξαναγραφτηκα με αλλο username.Ομως θελω να βαλω το παλιο email (γιατι ειναι της hotmail και με ειδοποιει ο messenger οποτε εχω απαντησεις στα posts μου).Προσπαθησα να το κανω αλλα μου λεει το greekmeds οτι το email που θελω χρησιμοποιειτε ηδη.Τι μπορει να γινει τωρα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα πρέπει φίλε μου,να θυμηθείς έστω το username με το οποίο είχες κάνει εγγραφή την πρώτη φορά στο Greekmeds και στη συνέχεια θα μπορείς να πεις στους administrators να σε διαγράψουν.Αν δεν το θυμάσαι ούτε αυτό,τότε λυπάμαι αλλά θα πρέπει να δεις τη λίστα με όλα τα μέλη,μήπως και θυμηθείς τίποτε σχετικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχει δίκιο. Προσπάθησε έστω να θυμηθείς το παλαιό username. Στείλτο μου...θα σβήσουμε τον πρώτο λογαριασμό και θα μπορείς να βάλεις το email στον καινούριο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστω παιδια το προβλημα μου λυθηκε.Εστειλα μηνυμα στον κονσταντινοMd (administrator)και του εδωσα τα παλια μου username και τα εσβησε.Τωρα εχω το email που θελω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ, αλλά κάπου γράφεις ότι είχες βάλει το μαιλ της χοτμαιλ. Πώς, αφού υπάρχει πρόβλημα με τη χοτμαιλ και το γκρηκμεντς λόγω υπερβολικής αυστηρότητας στα σπαμ..... :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εννοεις οτι η Hotmail αναγνωριζει τα μηνυματα απο το greekmeds ως spam?Παντως για το Reply που μου εκανες μολις τωρα μου ηρθε ενημερωτικο email στο hotmail κανονικα δεν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παίζει να δέχτηκε επιτέλους η hotmail το @greekmeds.gr ως legit...

για να δω....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν το email σου παει στον φακελο junk μπορεις χειροκινητα να το πας στο Inbox.Την επομενη φορα δεν θα το αναγνωρισει ως Spam.Υπαρχει μια επιλογη νομιζω γραφει Not a junk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.