Jump to content

Xρόνια Πολλά...στα Γιάννενα...


Mariza

Recommended Posts

Χρόοοοοοοοοονια Πολλά not μας...

Να τα εκατοστήσεις!!! :)emkissemrose

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη...να πάρεις το πτυχίο σου...να βρείς ειδικότητα χωρίς αναμονή...να αναγνωριστούν τα πόστ σου στο θέμα "'Ελεος"...να σταματήσουν να νομίζουν οτι είσαι (not)bad...και τέλοςςςςςςς...σου εύχομαι...να μην είσαι αύριο βράδυ online... ;):P

symvaseis.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και απο μένα! Μεγάλη να γίνεις με άπσρα μαλλιά :P:P

empresentempresentempresent

Εύχομαι και εγώ τα κλασσικά και όλα να σου έρθουν καλύτερα απ'ότι τα περιμένεις :)

Καλό ξεφάντωμα αύριο!!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωχ ωχ ήρθε και αυτή η μέρα...Υπόσχομαι τον καινούργιο χρόνο που θα έρθει

1) Να σταματήσω να την λέω σε όλους και όλα και να δείξω επιτέλους πόσο ευγενικό και ήπιο παιδί είμαι!

2) Να σβήσω όλα τα ποστ που περιέχουν μέσα την λέξη έλεος embaaa

3) Να βάζω όλα τα ζουζουνοαγαπουληνομπουρμπουληθροεμοτάικονς που υπάρχουν μπας και φανώ πιο συμπαθητική :wub:emcatemkiss (είναι ένα μικρό δείγμα)

4) Κάτι άλλα ψιλά που θα τα θυμηθώ στην πορεία

Ευχαριστώ Μαρίζα μου καλό πτυχίο και πάρε ένα ζευγάρι σαμπώ θα με θυμηθείς :lol:

Ευχαριστώ Χάρη ,καλό πτυχίο σε όλους μας :) και ότι επιθυμείτε.

Αααα και για όσους έχουν απορία ...25 γίνομαι...και για όσους είναι έτοιμοι να πουν την κακία...25-35 λένε είναι η καλύτερη ηλικία για τις γυναίκες...για να δούμε :lol::lol: (κοίτα να δεις που πάλι κατάφερα να γίνω επιθετική :wacko: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ sevenακο!! Καλά μέσα είσαι εσύ; Και αύριο ποιος θα πάρει τις αιμοληψίες ε;;; Κι εσύ καλό πτυχίο και ότι άλλο επιθυμείς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και καλά !!!!

:):)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πολύ τρίβιαλ...άντε και καλά τελειώματα και να πάνε όλα καλά ;)

Σόβερ είσαι πολύ ευγενικός, ευχαριστώ πολύ και εύχομαι μια λαμπρή σταδιοδρομία :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οοκκκ να κ η 3η ζυγινα του φορουμ που γενεθλιαζει embounce8 .....ναι ναι τριτωσε κακο :anavwfwties: (προλαβαινω κακιες κ τις λεω μονη μου.....εχω κ αυπνιες

Χρονια πολλα κ καλααααα

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

roses_small.gif

χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένααααα!!!!

χαρούμενα γενέθλια!!!

ο,τι επιθυμείς,γρηγορα και ευκολα να πραγματοποιηθει φέρνοντας σου χαρά και χαμογελα πολλά!!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Lefkander ευχαριστώ και σε σένα ότι επιθυμείς εύχομαι.

Σάααντυυυυυ ευχαριστώ πολύ πολύ! Καλό πτυχίο, κουράγιο εκεί στην ξενιτιά, είμαστε μια ευγενική προσφορά στο φόρουμ έχω να δηλώσω :lol: :lol:

Τικ-τακ μου ευχαριστώ πολύ πολύ και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά και ευτυχισμένα Χρύσα! :)

Να είσαι και να νιώθεις πάντα ευτυχισμένη με ανθρώπους που να γουστάρεις δίπλα σου!!! :rolleyes:

Πολύχρονη!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emwishempresentemrose

Παιδί μου φυσικά και είμαστε μια προσφορά στο φορουμ. χωρίς εμάς νέκρα..... :P :P :P

Να σε χαιρόμαστε, να μας πεις εντυπώσεις από το Μέγαρο :wub: και θα σου έκανα δώρο την πολυπόθητη μύγα (γιατί όλα τα άλλα είμαι σίγουρη ότι τα έχεις ;) ) που κυκλοφορεί από ποστ σε ποστ, αλλά με πρόλαβε ο Λεφκάνδερος emdevil

Φιλιά πολλά και να το κάψεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ζήσεις NB και χρόνια πολλά,

γιαγιούλα να γίνεις, με άσπρα μαλλιά

και όταν τα εγγόνια ρωτάνε «Πώς είσαι, γιαγιά?»

εσύ ν’ αποκρίνεσαι «Νοt bad, καλά μου παιδιά!»

[εχμμμ, δε βγήκε και πολύ πετυχημένο, ε???... :splats:]

emarright Χρόνια πολλάαααα και ...χρυσά!!! happybday_NEW.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κορη κορου να ζησεις!!!!! emstaremroseempresentemkiss

Χρυσουλα Χρυσαφενια μου σου ευχομαι να εισαι παντα καλα και να παραμεινεις ακριβως οπως εισαι γιατι εγω σε πα-ρα-δε-χο-μαι! Σου βγαζω το καπελο! emrockon

Καλα να περασεις τη μερα σου σημερα και καλη διακεδαση!! :D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Spider χίλια ευχαριστώ, εσένα υγεία σου εύχομαι γιατί όλα τα άλλα μια χαρά πάνε από όσο ξέρω ;)

Juliette μου, ζυγίνα μου φοβερή, ευχαριστώ, το μέγαρο πολύ καλό αλλά του λείπει μια σοπράνο ντίβα...:)

Zkw πολύ πετυχημένο το ποιηματάκι!! Έχει γεμίσει ταλέντα το φόρουμ! Ότι επιθυμείς εύχομαι!:)

Βασιλική ευχαριστώ πολύ και σε σένα καλή σταδιοδρομία στην ειδικότητα πλέον:)

Κόρη Goldieeeeee σιδερένια κούκλα μου!! Κάτι διάβασα έπαθες, ελπίζω να έληξε και τώρα να γυρνάς με τις άλλες κορούες. Φιλούθκια κόρη!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά, ευτυχισμένα με υγεία και χαρά...

να γίνεις μία σοβαρή γιατρός, που να βοηθήσει πολλούς ανθρώπους (άρρωστους) και να βγάλει πολλά $$$ :P

εε... αυτά!!! χρόνια πολλά!!!!!! emwish emwish empresent

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Σοβαρή; Αυτό δεν είναι προαπαιτούμενο στον κύκλο σπουδών. Έχεις μήπως τπτ περί του αντιθέτου ενδείξεις (αν όχι αποδείξεις)???
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δεν είναι στον κύκλο σπουδών, σίγουρα. Αλλιώς κάποιοι δε θα έπαιρναν πτυχίο... emiloveyou

Χρόνια πολλά στη notbad, καλά ξεμπερδέματα με τη σχολή. Εύχομαι μακροημέρευση κι υγεία!!!! (σου έχω πει πόσο διασκεδάζω όταν τα χώνεις?????)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κωνσταντίνε τα χρόνια πολλά θα τα δεχτώ στο καφέ στην γωνία Νεαπόλεως, αλλιώς... λυπάμαι είναι σαν να μην τα είπες ποτέ ;):P

Αναζωογονησούλα μου ευχαριστώ πολύ, ότι επιθυμείς εύχομαι, να βρεις ένα καλό παιδί (όχι τον Δημητράκη :P ) κι εγώ απολαμβάνω το κάθε σου ποστ...πολύ καυστική γραφή ;)

Όσο για το αν τα χώνω...το πώς κρατιέμαι να μην ξανανοίξω το έλεος σχετικά με μια πρόχειρη διπλή ανοιχτομάτικη μελέτη σύγκρισης πτυχιακών εξετάσεων....αφήστε...

Και αφού είναι θέμα που μπορώ να γράψω ότι θέλω, να πω ότι στο Πανελλήνιο Συνέδριο Παθολογίας 2 από τα 4 βραβεία πήγαν σε κλινικές του Παν/μίου Ιωαννίνων. Η μία εργασία αφορούσε τον πνεύμονα του Μετσόβου (σε συνεργασία με την Παθ.κλινική Τρικάλων+ Πνευμονολογική κλινική παν. Ιωαννίνων δ/ντης κ.Κωνσταντόπουλος ) και θα δημοσιευτεί και στο Science (o Lefkander μπορεί να μας ενημερώσει σχετικά με το impact του περιοδικού) και η άλλη αφορούσε τα λιπίδια (ιατρείο λιπιδίων Παν. νοσοκομείου Ιωαννίνων δ/ντης Μωυσής Ελισσάφ) .

Τα άλλα 2 πήγαν ένα στο Σωτηρία και ένα στο Ελπίς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.