Jump to content

I know what you did last summer....


Juliette

Recommended Posts

Τι κάνατε σαν σήμερα πριν ένα χρόνο? (ή και πριν 2...3...4...5.... κλπ χρόνια?) :D:D:D

emarright Σαν σήμερα πέρυσι έφτιαχνα βαλίτσες για το 2ο ταξίδι μου στη Βιέννη :wub::wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης σαν σήμερα πριν 26 χρόνια (αν διάβασα κάπου καλα!) γεννιόσουν κι όλας!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι βρε :D Εσύ? B)

Εντιτ: στην Κάρπα πήγαινε αυτό, και παρακαλώ να μένουμε στο θέμα του τοπικ :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα παιδακι μου μπαχαλευεις το ιδιο σου το θεμα;;;

εγω περσι τετοια εποχη ημουνα ελλαδα......κ εσυ Λευκαδερε αν δε με απατα η μνημη μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ δε θυμάμαι τι έφαγα χτές...μην έχετε την απαίτηση να σας πώ τι έκανα πριν ένα χρόνο την ίδια μέρα... emsplats

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλήθεια! Σαν σήμερα ήμουν στον αέρα... Applebees στο Κεφαλάρι καμιά δεκαριά μέρες μετά!

9 μερες για την ακριβεια emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σαν σήμερα πέρυσι πήγα Βιέννη :wub: (θα σας πρήξω το ξέρω αλλά ... αααααααααχ emblush )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το βιολί συνεχίζεται... :rolleyes: σαν σήμερα πέρυσι επέστρεφα από Βιέννη (δυστυχώς 2 μέρες νωρίτερα απ'όσο έπρεπε λόγω εξεταστικής....) χιχιχιχιχι πέρυσι τέτοιο καιρό δηλαδή έδινα ακόμη μαθήματα... τστστσ πώς περνάει ο καιρός.... emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ θυμάμαι ακριβώς τί έκανα τέτοια μέρα πέρυσι...Ξύπνησα στις 7.30, στις 8.00-9.00 είχα μάθημα παθολογίας, μετά ανέβηκα στην κλινική, κάναμε επίσκεψη με τον Ελισσάφ μέχρι τις 12.30, έκανε ερωτήσεις και στάνταρ έπαιρνε κουφές απαντήσεις, μετά τις 12.30 πηγαίναμε να μαζέψουμε εργαστηριακά, βλέπαμε τις καινούργιες εισαγωγές (κάθε μονή μέρα εφημερεύει το πανεπιστημιακό),κατά τις 3.00 ήμουν λέσχη και έτρωγα, μετά πάλι κλινική για τις εισαγωγές, στις 8.00 ήταν η βραδινή επίσκεψη και γύρισα σπίτι μετά τις 10.30. Δεν μπορείτε να πείτε...μνήμη ελέφαντα :P (αχ με κατέστρεψε το 6ο έτος):P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καθόοοοοοοοομουν μετά το τέλος της εξεταστικής ,όπως και τώρα :D :D :D !

Καλά,ε? Η notbad πολύ μνημονικό...εγώ πάλι θυμάμαι ελάχιστα πράγματα!Καταρχήν το ονομά μου και κάποιες ελάχιστες ακόμα πληροφορίες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σαν σήμερα έδινα το τελευταίο μου μάθημα για το πτυχίο...και ΔΕΝ το πέρασα.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαριζα περσι τετοια μερα ειχαμε παει στη Λαδοκολα ...... emfood

Ποια ηταν η ερωτηση της βραδιας; emdevil2 Ποια καλα παιδια ειχαν πεσει με τα μουτρα κ ετρωγαν κ ποια καλα παιδια ηρθαν αργα εξαιτιας μου emblush Τις λεπτομερειες κ τις απαντησεις τις αφηνω σε εσενα που τα λες καλυτερα B)

Αααα περσι τετοια μερα εραβα κ τα κουρτινακια επιτελους!Οχι τπτ αλλο παραεβλεπε ο απεναντι εδω περα embomb

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:o :o :o

Σοβαρά μιλάς???

Αυτή η μέρα παρακαλώ να γραφτεί στις ιστορικές μέρες του φόρουμ...

Η ερώτηση της βραδιάς άρχιζε απο Μ...

Και η απάντηση της βραδιάς ήταν Εεεεεεεεεεεεεεεελεος...!!! :splaaaats::antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:o :o :o

Σοβαρά μιλάς???

Αυτή η μέρα παρακαλώ να γραφτεί στις ιστορικές μέρες του φόρουμ...

Η ερώτηση της βραδιάς άρχιζε απο Μ...

Και η απάντηση της βραδιάς ήταν Εεεεεεεεεεεεεεεελεος...!!! :splaaaats::antegeia:

καλά για πείτε για αυτήν την λαδόκολλα επιτέλους... να μάθουμε και εμείς που δεν είμασταν :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω δε σου λεω....αν θελει ας σου πει ο 7 που ειναι μεσα

Να σκασεις ρε.....δε σου λεεεεεω!!!!!

θα μου πει άλλος ρε κακιασμένηηηηηη τστστσ :bloodomen:emdevil:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Σαν σήμερα έκανα την 1η μου σοβαρή συναυλία σε εκκλησία......που όμως τη μπαχαλέψαμε με τον παρτεναίρ αλληλο-ψιθυρίζοντας ηλίθια συνθηματικά υποννοούμενα μεταξύ μας :rolleyes: ...απορώ στο τέλος πώς γλιτώσαμε το ξύλο.. :lol:B)emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.