Jump to content

Happy Birthday to u ! ! !


Spider

Recommended Posts

Σήμερα 26 Σεπτεμβρίου 2004 είναι ένα σπουδαίο γεγονός για όλους μας...ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ και γιορτάζει η σοπράνο του φόρουμ μας!!!

Let it be Juliette!!!

Πολύχρονη να είσαι λοιπόν, γεμάτη μουσικές επιτυχίες και πολλά παιδάκια σε λίγα χρόνια γιατί πλέον στην ηλικία σου ή τεμπέλιασμα (είπαμε) ή οικογένεια... :P:splaaaats:

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη γιατί αυτό μετράει τελικά!!!

Καλή επιτυχία στις "λυρικές" σου εμφανίσεις! emrose

post-629-1096190633.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

La donna e mobile

Qual piuma al vento,

Muto d’accento - e di pensiero.

Sempre un'amabile

Leggiadro viso,

In pianto o in riso - e menzogner.

Esempre misero

Chi a lei s’affida,

Chi le confida - mal cauto il cor!

Pur mai non sentesi

Felice appieno

Chi su quel seno - Non liba amor!

Αφιερωμένο στην πολυποστού σοπράνο του φόρουμ μας!

Εύχομαι να τα εκατοστίσεις με υγεία, ευτυχία και άμεση εκπλήρωση του προσωπικού ( βιεννέζικου ) ονείρου σου!

Κι όπως λέει και ο Giuseppe να συνεχίσεις να κινείσαι στο φορουμάκι μας σαν...φτερό στον άνεμο!

Πολλά φιλάκια και άπειρες ευχές! emroseemroseemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

roz-filosofies.gif

Nα τα εκατοστήσεις Juliettίτσα και οτι επιθυμείς...!!!

Ξέρεις εσύ...τα όνειρα σου να γίνουν πραγματικότητα...και το όνειρο σου να το ζήσεις σύντομα... :P:splats:

Άντε και στη Βιεεεεεεεεεεεννη... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειναι τοσο πασιγνωστη η γεννηση της τραγουδιαρας μας που μεχρι κ emarright την εχουν βαλει :lol::lol::lol::lol:

Τις λεω κ απο δω τις ευχες μου:

Πολυχρονη emclapping emclapping emclapping

Πολυτραγουδιαρα emrockon

Πολυφωναρα :anavwfwties:

Να ξαναρθουν οι μπατσοι emdevil

Αντε κ στο Μιλανο emexclemexclemexcl

Και παντα ψωναρα :D:D:D

emkissempresentemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύχρονη, πολύχρωμη κτλ, συμφέρεις παιδί μου, γενέθλια και ονομαστική εορτή μαζί, γλυτώνουν το δεύτερο δώρο, δυστυχώς για σένα!!!

Πολλές επιτυχίες, σε όλα τα επίπεδα, επαγγελματικά, καλλιτεχνικά, αισθηματικά, συναισθηματικά, οικονομικά, κοινωνικά, πολιτικά, πολιτιστικά, αθλητικά...

Ξέχασα τίποτα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:lol: :lol: :lol:

emarright Spider σ'ευχαριστώ για το τοπικ emthanx Θα προτιμήσω Βιέννη από τα παιδιά-σκυλιά-γατιά...αφού με ξέρεις τώρα, με τα άτομα κάτω των 12 έχω μια σχέση που βασίζεται στις αρχές που είχε εμφυσήσει ο αείμνηστος Ηρώδης emdevil

emarright 7άκο μου.... emiloveyou τι όμορφη ευχή!!! Και τι επίκαιρη ;) (Ξέρεις ότι ο Βέρντι ήταν ζυγός εεεε??? emdevil )

emarright Mαριζάκι μουυυυυυυυυυυ ευχαριστώ και για το δωράκι....τελικά το άναψα.... πανέμορφο!!! emlove1

emlove1 emlove1 (Spider το θενξ και σε σένα για την κάρτα....)

emarright Σαντούκομ' τι να πω.....πολύ μ'αρεσε που ανάμεσα στα μεγάλα γεγονότα της 26/9 με έβαλες και μένα!! emiloveyouemthanx Ως προς το ψωνάρα ένα έχω να πω: να το επαναλάβεις στον πολυαγαπημένο μου μάνατζερ :P

emarright Άσε ρε Κάρπα, αυτό γμτ μου τη σπάει...ένα δώρο και για τα 2...αλλά ένα κέρασμα επίσης και για τα 2!!! :P

emarright Στους υπόλοιπους που με θυμηθήκανε στη 1 τα ξημερώματα σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ και σας αγαπώ τόοοοοοοοοοοοοσοο :D :D :D:wub: :wub: :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στον ωκεανό του πενταγράμμου, η φωνή σου να γίνεται καράβι που -έχοντας τις νότες για πανιά- θα μας ταξιδεύει μακριά... emwish emwish emwish

Χρόνια πολλά!!!

verpbirth.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Καλά τώρα με έστειλες... :wub::wub::wub: Στην επόμενη συναυλία θα έχεις αφιέρωση στάνταρ emiloveyou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σου στέλνω ευχές για μουσικούς θριάμβους στη Βιέννη!

να σε φορουμχαιρόμαστε!

να είσαι ευτυχισμένη και πάντα τόσο παθιασμένη με τα μουσικά σου όνειρα!

empresentemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τζουλιτσα να ζησεις και να τα εκατοστησεις!! emwish

Να εκατοστησεις και τις παραστασεις σου και να γινεις η δευτερη Καλλας! emrespect

Ελπιζω να διασκεδασες τη μερα σου σημερα και να την περασες οπως αρμοζει σε μια κυρια σοπρανο! (τραγουδησες στον εαυτο σου?)emharp

Σου ευχομαι οτι καλυτερο και να τραγουδας forever and ever! emclapping

Επισης σου ευχομαι να ξαναπας στη Βιεννη, εχω παει κ εγω για διακοπες και τη λατρεψα... ποσο μαλλον να πας για συναυλιες! :rolleyes:emking

Champagne for the lady! emincloudsemdrunk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Βλέπω ο κύριος Λευκάντερος μας καταδέχτηκε :P Φχαριστώ B)

emarright Ήρα μου emthanx και μακάρι τέτοιες μελωδικές ευχές να έχω πάντα!!! :)

emarright Γκόλντι μου, η 2η Κάλλας υπάρχει, αλλά δε θα μου κακόπεφτε να γίνω η 3η :D Σήμερα αλήθεια τραγούδησα στον εαυτό μου, όχι όμως πως δεν το κάνω καθημερινά :P Και για τη Βιέννη ένα έχω να πω..... :wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπα, πολλά γενέθλια βλέπω πέσανε ετούτο το μήνα. Χρόνια πολλά κυρά-τραγουδίστρια. Άντε και στο Ποσειδώνιο :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ρε συ,έχεις γενέθλια την ίδια μέρα με τον αδερφό μου?

Έτσι εξηγείται γιατί είσαι αχώνευτη! :P

Χρόνια σου πολλά,χρόνια σου καλά και γεμάτα (και γαμάτα)!!! empresent

Υ.Γ. Τώρα πια δεν θα μπορείς να υπογράψεις στο κολλαράκι μου,αλλά πια έχω λαιμουδάκι του γάλακτος! :D

Φιλούμπες μαρή!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mαριζάκι μουυυυυυυυυυυ ευχαριστώ και για το δωράκι....τελικά το άναψα.... πανέμορφο!!! 

  (Spider το θενξ και σε σένα για την κάρτα....)

Εππππππ!!!

Κάποιο λάθος υπάρχει εδώ!!!

Το δώρο είναι δικό μου και η κάρτα της Μαρίζας! :D:splaaaats::withstupid:

(εντάξει Μαρίζα...και των δυο είναι το δωράκι B) )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Ποσειδώνιο ακούω. Αν και θα προτιμήσω το Ηρώδειο, ίσως, ίιιισως λέω κάνω μια μικρή παραχώρηση αν και εφόσον κάποιος μάνατζερ μου κλείσει καμιά δουλίτσα :P Φχαριστώ ρε Μητσάρα και συ να χαίρεσσαι την κατά λίγες μέρες νωρίτερα εορτάζουσα σύζυγο ;)

emarright Δρ-χ κι εγώ σ'αγαπώ :splaaaats: Τι, τέτοια ιδιοφυία αδερφό έχεις και μας τον έκρυβες? B) Να μας χαίρεσαι ρε και τους 2 και μεγειά το τρυφερό λαιμουδάκι emforeio Σιδεροκέφαλος emrockon

emarright Παναχάκιμ' να συνεχίσουμε τη συζήτηση για την κάρτα μέχρι και ο 3ος εμπνευστής της να επιστρέψει και να αξιωθεί να γράψει εδώ μέσα? :bloodomen:emdevilB)ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά!!!!!!

:):)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(εντάξει Μαρίζα...και των δυο είναι το δωράκι B) )

Έχε χάρη που το διόρθωσες... :huh:

Τη γλίτωσες με λίγα λόγια... :angry::P

ΥΓ. Jul σόρρρρρρρρρρρρρυυυυυυυυυυυ για την παρεμβασούλα αλλά ήταν απαραίτητη... :P;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι σορρυ καλέ.... κάντε τη δουλειά σας.... πώς θα γεμίσει replies το τοπικ? :Pemsplats
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Άχουυυυυυυυυυυ θενξ Βασίλωμ' :wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

Εντιτ: Ορίστε πώς μια γυναίκα καταλαβαίνει μια άλλη :)emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑ ΖΉΣΕΙΣ ΣΟΦΟΥΛΑ (σιγά μην είσαι σοφή :P )....

δε πιστευώ να άργησα για τις ευχές.. εε τι σαν μάνατζερ ποτέ δεν αργώ :P:P:P υποχρεώσεις....

white_flowers.jpg

και επειδή μας έχεις τρελάνει με τα λουλούδια πάρε και αυτα

amarillas.jpg

τα ΙΝΤΕΡΦΛΟΡΑ έκλεισαν δήλωσαν χρεωκοπία :P:P:P

Εγω δεν θα σου ευχηθώ τίποτα γιατί τα έχεις όλα και επίση η Βιέννη είναι δεδομένη.. :D:D:D

ΑΑΑ ναι... άντε να βρείς και ένα καλό γαμπρό!!!! emdevilemdevilemdevil

Χρόνια σου πολλά και πάλι!!! :rolleyes: Να είσαι πάντα χαμογελαστή γιατί σου πάει και να κάνεις πάντα αυτό που θές και ονειρευεσαι και μην αφήνεις τπτ να σε ρίχνει κάτω... B)

empresentempresentempresentempresentempresentempresent

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.