Jump to content

Ζητούνται τενόροι σε χορωδία


Juliette

Recommended Posts

Ό,τι λέει το τοπικ :)

Οι Φίλοι Μοντέρνας Μουσικής, μια χορωδία που φέτος κλείνει 20 χρόνια, ζητάει τενόρους.

Στεγάζεται στο ωδείο Ν. Μάντζαρος (πίσω απ'το Χίλτον), κάνει πρόβες κάθε Τρίτη 8.30-10.30 μμ, και έχει πλούσια παρουσία στον καλλιτεχνικό χώρο.

Όσοι ενδιαφέρεστε παρακαλώ στείλτε μου πμ.

emthanxemroseemharp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεχούμαστε και βαρύτονους, και basso profundo και ό,τι θες. Απλά σε τενόρους έχει ελλείψεις η χορωδία. Wanna still join us? :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου μπορώ να στείλω ένα demo; Ασφάλεια, όλα καλυμμένα; Θα δουλεύουμε 8ωρο σαν άθρωποι, ή η καπιταλιστική κοινωνία ΠΑΛΙ θα αμομυζά την υπεραξία της (βαριάς ομολογουμένως) φωνής μας;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γιατί, για να μας πάρεις τ'αυτιά; Έχουμε μια, πού είναι ήδη ψωνισμένη, να πάρουν και τα δικά σου μυαλά αέρα και μετά να μη σε μαζεύουμε;;;

Κι αν είσαι φάλτσα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΚ. Ο Βερόπουλος θα χαρεί ιδιαιτέρως, καθώς και ο Μαρινόπουλος της γειτονιάς μου. Εγώ με ψώνια δεν αναμιγνύομαι... Πάω να βρω το στεφάνι μου, μπας και με συνεφέρει...

ΜΩΡΟ ΜΟΥ, ΕΜΕΙΝΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΚΡΑΣΙ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΑΛΛΙΑ???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Το 8ωρο καλέ, δεν είπαμε ένα 2ωρο τη βδομάδα? :huh:

emarright Νοτ, και άλτες δεχόμαστε :)

emarright Το αν είναι φάλτσος κάποιος θα το κρίνει ο μαέστρος που θα τον ακούσει κιόλας κάποια στιγμή.. :bloodomen:

emarright Σοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοβ πού είσαι?????? B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

Σαν δεν ντρέπεσαι να ζητάς τενόρους για τους Μοντέρνους και να μην ζητάς για την Χορωδία Αθηνών, που στο κάτω κάτω έχει και 85 χρόνια ιστορία.

Και για όσους δεν το κατάλαβαν

Η χορωδία Αθηνών ζητάει τενόρους και μπάσους και γενικά άντρες.

Πρόβες Πέμπτη 7-9 μ.μ. στη Φιλοσοφική

Για πληροφορίες στείλτε pm στην Julliette

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά, άμα πρόκειται για τέτοια, μη βάζετε τόπικ, στείλτε κατευθείαν σε 'μενα πμ!

Αφού είμαι και τενόρος κι alto και suzuki alto και hyundai atos άμα λάχει!

emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Nantia: η Αθηνών μέχρι το καλοκαίρι βολεύεται με τες γυναίκαι, με τέτοια ρεπερτόρια που διαλεγει ο μανέστρος της.

2ον οι Μοντέρνοι έχουν πιο συμβατό ρεπερτόριο με τα ακούσματα των αμύητων περί τα κλασικά. Δε θέλουμε να τρομάξουμε τους ανθρώπους.

3ον είδα και την απήχηση που είχε το ποστ στο αδελφό φορουμ για την Αθηνών.... emthumbdown

4ον δε μου'στειλαν πμ για τους μοντέρνους εδώ και 4 μήνες...σιγά μη μου στείλουν για την Αθηνών εν μέσω σαιζόν, όταν μάλιστα οι συναυλίες που έχουν κανονιστεί είναι για γυναικεία χορωδία. Από του χρόνου και βλέεεεεεεεεεεεεεπουμε....

emarright Karpa είσαι άλτο? Γιααααααααα έλα απ'τα μέρη μας!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.