Jump to content

Χρόνια πολλά (ΙΙ) -> Karpa


mitsaras

Recommended Posts

Παρότι από ταπεινή καταγωγή, έχω μνήμη ελέφα (δυστυχώς, μόνο μνήμη...) και ενθυμούμαι ότι τη σήμερον έχει γενέθλια το στεφάνι μου η KARPA!!!. Έψαξα, έψαξα, έψαξα, τελικά επό μια αγγελία στον Ερυθρό Σταυρό με ενημέρωσαν ότι, εκτός του ότι παραθερίζει (άκουσε λέει τη χασοδίκω και κάνει το Σεπτέμβρη διακοπές: άκουσον-άκουσον...) με ενημέρωσε και για την Εθνική Εορτή του (μελλοντικού μου) σπιτικού.

Χρόνια Πολλά Κar(di/p)a μου(το γλίτωσα το διαζύγιο για φέτος, και φτηνά μαλιστα...)

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να τη χαίρεσαι ρε Μητσάρα και καλά στέφανα!

Υ.Γ. Πρόσεχε μόνο μη σε βάλει να ξουρίσεις το μουστάκι, ωσάν τον Φαίδωνα Γεωργίτση... :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αααχ να παιδί να μάλαμα! Στα μάτια την κοιτάει! Και γενέθλια πότε έχει, και γιορτή και περίοδο! Εύγε νέε μου. Να την χαίρεσαι την κυρα-μήτσαινα και να σας δίνει ο γιαραμπής όλα τα καλά :P

Υ.Γ. Ποιό είναι το μυστικό της κάρπα και σε έχει έτσι σούζα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στον ύπνο σου τους έβλεπες Σαββατιάτικα πουρνό-πουρνό, κουπέλα μ' ;(που θα λέτε και στα Ιωάννινα). Χρόνια πολλά είπε ο άνθρωπος, όχι δελτίο των αγώνων του γαύρου, ή πολεμικό ανακοινωθέν από τη Ρωσία με αγάπη...

Μετά τα χρόνια πολλά κι από μένα, να πω το πικρόχολό μου σχόλιο: Μάστορα, ξεκόλλα: Μια γυναίκα σε φέρνει βόλτα, και σ'έχει κάνει να κλαις (Ιουλία, ανέλαβε από εδώ και πέρα...

)

Να δεις που θα σε βάλει να ξυρίσεις και το μουστάκι, που είπε κι ο Βογιατζής...

Βάστα Μητσάρα.... Ένας μας έμεινες (να σου δώσω κι την αντρέσσα της -γεροντοκόρης πλέον- αγγλικούς μου, μπας και κάνει Πάσχα φθινοπωριάτικα!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο μητσαρας παρα τη βαρβατιλα του εχει επιδειξει τρομερη ευαισθησια και αγαπη προς το ετερον ημισυ και αυτο ειναι αξιο συγχαριτηριων! Ετσι πρεπει να ειναι οι αντρες... εκει που πρεπει δυναμικοι και με πυγμη, και αλλοτε ευαισθητοι και με κατανοηση και τρυφεροτητα. Μητσαρα σ'ειχαμε παρεξηγησει αλλα μας κερδισες με τη χειρονομια σου! B)

Καρπα μας οπου και να βρισκεσαι Να ζησεις και να τα χιλιασεις!

Ελα πισω κορη μου! Που καταχαθηκες??? :unsure:

Σου ευχομαι να'χεις μια υπεροχη μερα! emstaremstarempresentemstaremstarempresentemstaremstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ζήσεις ρε Κάρπα σαν τα ψηλά βουνά!!! emwishempresent

(αν και καθυστερημένα)

emarright Λεφκυ, τι να αναλάβω καρντιάμ'? Έτσι πρέπει να συμβαίνει, μια γυναίκα να σας φέρνει βόλτα και να σας κάνει να κλαίτε!! :P :P :P

emarright Καρπα, έτσι έτσι, διακοπούλες εσύ και άσε το σύζυγο στην πίεση emdevil:Demstar emstar emstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλάαα να τα εκατοστήσεις!!!

Πόσα κλείνουμε; emdevil καλα καλα ξέρω ποτέ δε ρωτάνε μια γυναίκα την ηλικία της :P οπότε ρωτάς του άλλους.. :splaaaats: (sorry παιδιά από το διάβασμα το έχω πάθει... :blink: )

empresentempresentempresent

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά Κάρπα! :D Καλά να περάσεις το υπόλοιπο των διακοπών σου και φυσικά .... Καλά Στέφανα!!! :P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόοοοοοοοονια πολλάααααααα... emhug

Να ζήσεις Καρπούλα και χρόνια πολλά...μεγάλη να γίνεις με άσπρα μαλλιά...λαλαλα...φφφφφφφφφ....κάνε και μια ευχή τώρα... :rolleyes:

post-326-1095504822.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά, μιλάμε με συγκινήσατε όλοι σας!! Χίλια ευχαριστώ!!

Λοιπόν, γίνομαι 24 ετών, μη με ρωτήσετε και του χρόνου πόσο θα είμαι, πάλι 24 ετών θα είμαι κι έχω σκοπό να είμαι 24 για τα επόμενα 6 χρόνια. Σε 6 χρόνια θα λέω 25!! Μεταξύ μας αυτό!

Επέστρεψα απο διακοπές, όχι ιδιαιτέρως ανανεωμένη αλλά θα καταβληθούν προσπάθειες και φέτος να τον βγάλουμε αυτόν το βαρύ χειμώνα!

Σας ευχαριστώ όλους που ανιδιοτελώς μου ευχηθήκατε, εκτός απο το Μητσάρα φυσικά, που έχει συμφέροντα (βλέπε εξοχικά, καριέρα κτλ)

Φιλιά πολλά!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα!!!

emroseemrose

να'σαι πάντα καλότυχη!!

κάθε καλό στη ζώη σου!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.