Jump to content

Επικοινωνια με ΤΣΑΥ


Recommended Posts

Καλησπέρα,

ειχε καποιος καποια επικοινωνια / συναλλαγη με το ΤΣΑΥ της Αχαρνών προσφατα ? Δεν εχω καταφέρει να μιλησω με καποιον υπαλληλο στο τηλ και πλεον δεν δεχονται απο κοντα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόνο μέσω email    health.attikis@efka.gov.gr & mitrou.health.attikis@efka.gov.gr

Χρειάστηκε να κάνω ενημέρωση του μητρώου μου στις αρχές του Μαρτίου, όλη η επικοινωνία έγινε με email όπου επισύναψα και όλα τα έγγραφα που ζήτησαν.

Έλαβα και ενημέρωση διεκπεραίωσης, πάντα με email

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 10 months later...

Καλημέρα! Γνωρίζει κανείς αν το ΤΣΑΥ στην Αχαρνων λειτουργεί; Δέχονται κοσμο; Με ραντεβού; τα τηλεφωνα δεν απαντουν και τα email γυρίζουν πίσω. Ζήτησα μια επείγουσα βεβαίωση από το μητρώο υποκαταστηματος ΕΦΚΑ και μου ειπαν ότι θα την προωθήσουν στο ΤΣΑΥ χωρίς να είναι γνωστό πότε και πώς θα εξυπηρετηθώ. Από το 1555 επισης μου ειπαν οτι η εξυπηρετηση γίνεται μόνο μέσω ΕΦΚΑ πλεον. Χάος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
On 22/2/2022 at 8:28 ΠΜ, drA said:

Καλημέρα! Γνωρίζει κανείς αν το ΤΣΑΥ στην Αχαρνων λειτουργεί; Δέχονται κοσμο; Με ραντεβού; τα τηλεφωνα δεν απαντουν και τα email γυρίζουν πίσω. Ζήτησα μια επείγουσα βεβαίωση από το μητρώο υποκαταστηματος ΕΦΚΑ και μου ειπαν ότι θα την προωθήσουν στο ΤΣΑΥ χωρίς να είναι γνωστό πότε και πώς θα εξυπηρετηθώ. Από το 1555 επισης μου ειπαν οτι η εξυπηρετηση γίνεται μόνο μέσω ΕΦΚΑ πλεον. Χάος

Τελικά εξυπηρετήθηκες; Έβγαλες άκρη με το  ΤΣΑΥ; Τα e-mail στο ΤΣΑΥ όντως επιστρέφουν πίσω....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

On 2/22/2022 at 8:28 AM, drA said:

 Ζήτησα μια επείγουσα βεβαίωση από το μητρώο υποκαταστηματος ΕΦΚΑ και μου ειπαν ότι θα την προωθήσουν στο ΤΣΑΥ χωρίς να είναι γνωστό πότε και πώς θα εξυπηρετηθώ. Από το 1555 επισης μου ειπαν οτι η εξυπηρετηση γίνεται μόνο μέσω ΕΦΚΑ πλεον. Χάος

 

Δοκιμασε στο site του ΕΦΚΑ https://www.efka.gov.gr/el αν μπορεις να εξυπηρετηθεις.

Εγω πχ εκανα προσφατα ασφαλιση εμμεσου μελους στο τσακ μπαμ. Γλυτωσα και την ταλαιπωρια να τρεχω στα παλια γραφεια του ΤΣΑΥ στο κεντρο. 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
On 10/3/2022 at 10:50 ΠΜ, din@ said:

Τελικά εξυπηρετήθηκες; Έβγαλες άκρη με το  ΤΣΑΥ; Τα e-mail στο ΤΣΑΥ όντως επιστρέφουν πίσω....

Καμία άκρη. Πηγα με ραντεβου στο τοπικο υποκαταστημα ΕΦΚΑ. Εκανα άιτηση στο μητρώο για μια βεβαίωση προυπηρεσίαςκαι με λίγα λογια δηλωσαν απαθείς άγνοια για το ποτε και πως θα την χορηγησουν γιατι λεει δεν εχουν προσβαση στα αρχεια του ΤΣΑΥ. Ακόμα περιμένω και κοντεύουν 2 μηνες από τότε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.