Jump to content

email του greekmeds


n0tbad

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν εδώ μπορώ να ρωτήσω (επειδή με τόσες υποκατηγορίες χάνομαι) αλλά έχω δει στις υπογραφές κάποιων μελών email του τύπου 'trivialx@greekmeds.gr'. Πώς μπορώ να αποκτήσω κι εγώ ένα;

Αν είναι οφθαλμοφανές κι εγώ απλά δεν το βλέπω, συγχωρείστε με, κοτζάμ εξεταστική πέρασα η γυναίκα, δεν γίνεται να μην μου αφήσει κανένα κουσούρι. :) Mille merci

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να επισημάνω ότι το ίδιο ήθελα κι εγώ και ο ΚώσταςΜΔ μου έστειλε διευκρινιστικό μαιλ, αλλά εν γένει θα΄θελα (και η νοτβαδ φαντάζομαι όπως και πολλοί άλλοι) οδηγίες τύπου

Step 1: Πας στο Taskbar...

Step 2: Τρέχεις το τάδε....

κλπ...

emhelpmeempleaseemthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup βασικά είναι απλά τα πράγματα... για να αποκτήσετε μεήλ πρέπει να σας το δώσω εγώ! :D

Ακόμη, μέηλ με χώρο σε σέρβερ ξεχάστε το! :) Από την άλλη εύκολα μπορώ να δώσω forwading διεύθυνση. Δηλαδή ένα μέηλ πχ. notbad@greekmeds.gr που όμως απλά όσα μέηλ θα στέλνει κάποιος εκεί, θα πηγαίνουν αυτόματα σε μια άλλη διεύθυνση μέηλ που η Notbat θα μου έχει δώσει. Φυσικά έτσι από τη διεύθυνση notbad@greekmeds.gr δε θα μπορεί κάποιος να στείλει μέηλ.

Ο λόγος που δε δίνω χώρο στο σέρβερ είναι ότι συνολικά έχουμε 150ΜΒ χώρο, εκ των οποίων δεσμευμένα είναι τα 70 περίπου και για λειτουργικούς λόγους χρειαζόμαστε καμιά 50αριά ελεύθερα... οπότε δεν έχουμε μπόλικο διαθέσιμο χώρο για να δίνουμε κανονικά μέηλ!! :) :)

αυτάααα......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.