Jump to content

Εθελοτυφλείτε...


Mpipmpip

Recommended Posts

Γιατί, βάλανε το τοπικ και στο ΓΛ??

Έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται....

ΚΑΛΑ ΡΕ Κ********, ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΕΣΑΙ Π Ο Τ Ε ;;;;

ΔΛΔ ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ;;

ΔΛΔ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟ ΠΡΩΤΟΤΥΠΙΑ;;;

ΤΕΛΙΚΑ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΣΥ ΜΥΑΛΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ....ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ....ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΤΟ Ψ**** ΚΙΟΛΑΣ...

ΜΑΖΕΨΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Μ**** !

Έχουμε πει να γράφουμε κόσμια χωρίς προσωπικές επιθέσεις και ιδιαίτερα υβριστικές.

Ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αγαπητή διπλοεγγραφή αν είχες τα κότσια να μιλήσεις με όνομα ίσως και να σε παιρνε κανείς στα σοβαρά.Από εκεί και πέρα ας αναλάβουν οι μοντς.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup done!

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μετακομισε το Betokarfo απο το γλ εδω;;;

ααααααα ρε παιδι μου πρεπει να κανει πολυ ζεστη τελικα Ελλαδα αφου βλεπω βαραει κατακεφαλα :lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΕΣ,ΕΓΩ ΖΟΡΙ ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΩ,ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΟΕΓΓΡΑΦΗ,ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΠΕΤΟΚΑΦΡΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.ΚΑΤΣΕ,ΜΟΝΤ,ΣΕ ΒΟΗΘΑΩ. ΟΥΤΕ ΤΕΤΟΙΕΣ Μ*******.βΙΑΣΤΗΚΑΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΑΣ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΤΙΣ ΑΝΕΧΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.

ΛΟΙΠΟΝ ΑΓΑΠΗΤΟ ΕΙΡΩΝΕΥΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ GL ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΕΚΕΙ.ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΣΙΝΕΜΑ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΠΕΤΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ.

πΑΛΙ ΟΙ ΜΟΝΤ. ΘΑ ΒΙΑΣΤΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΡΑΜΠΟΥΚΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΒΗΣΟΥΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ Η ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΣ ΑΛΗΘΙΝΑ ΚΟΣΜΙΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ,ΝΑ ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΥΤΟΥΝ.Ο Μ Ω Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΥΠΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΤΙΣΜΟ ΣΑΣ ΜΕΛΟΣ ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ,ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΑΠΟ Α Γ Α Ν Α Κ Τ Η Σ Η.

κΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΕΝΩ ΟΙ ΠΟΥΣΤΙΕΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΕΙΔΟΣ ΣΠΑΝΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ(ΕΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙΞΕΙ ΑΠΟ ΔΑΥΤΕΣ)ΘΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΙ ΘΑ ΠΩ.ΛΟΙΠΟΝ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΘΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΚΑΠΟΙΩΝ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΕ ΨΩΝΙΑ(ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!) ΟΤΑΝ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΝΑΞΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΤΕ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑ(ΕΜΕΝΑ ΛΕΩ)ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ Π******* ΝΑ ΠΕΙ "ΕΛΕΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ"

ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΜΠΕΡΟΚΑΦΡΟ Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ,ΒΡΕΙΤΕ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΕΨΗ.οΜΩΣ ΛΥΠΑΜΑΙ,ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΨΩΝΙΟ ΜΕΡΙΚΩΝ(ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ)ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥΣΤΙΕΣ,ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΑΤΤΟΥΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ,ΕΝΩ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΗΤΑΝ ΣΚΕΤΗ ΚΟΠΙΑ ΑΛΛΩΝΩΝ.ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙ ΜΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙΤΕ.ΓΚΕΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ.

κΑΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΤΕ.ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΑΤΕ ΠΩΣ Η ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ ΕΔΩ.ΜΠΗΚΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΣΠΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΣΑΣ(ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΛΕΟΝ)ΕΓΡΑΨΕ,ΟΛΟ ΕΙΡΩΝΙΑ ΚΑΙ ΥΦΑΚΙ.

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΒΗΣΕΤΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΤΕ,ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΑ Α******** ΝΑ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ.ΑΚΟΜΑ ΚΙΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΑ Α******* ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΩΣΤΟΙ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίταξε πως έχει η δουλειά:

Κάνεις εγγραφή και στο πρώτο σου ποστ κάνεις επίθεση προς ένα μέλος.

Στην επίθεση αυτή βρίζεις.

Στο φόρουμ απαγορεύεται το βρίσιμο.

Το βρίσιμο απαγορεύεται για όλους και όχι μόνο για σένα.

Όταν κάποιος βρίζει του σβήνουμε τις βρισιές, του κάνουμε παρατήρηση και του αυξάνουμε το warn level κατά 10%.

Αυτό ισχύει για όλους. Είτε έχεις 1 post και γράφεις από χθες , είτε έχεις 1000 και γράφεις από το 2002.

Ευχαριστώ.

Υ.Γ.Μπορείς να γράψεις οτιδήποτε θες , απλά σεβάσου τους κανόνες. (δεν είναι και τόσο αυστηροί δα!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα να δεις τί γίνεται....

Από την μία έχεις αυτό εδώ το ποστ:

emarup Γιατί, βάλανε το τοπικ και στο ΓΛ??

Έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται.... emxmm

που ειλικρινά σε εμένα δε μου κάνει καμία ειρωνία ή ψωνισμό ή ότι άλλο το κατηγορείς.....

και μετά έχεις τα κάτωθι σχόλια στο ποστ αυτό, δικά σους

emardown

ΚΑΛΑ ΡΕ Κ********, ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΕΣΑΙ Π Ο Τ Ε ;;;;

ΔΛΔ ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ;;

ΔΛΔ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟ ΠΡΩΤΟΤΥΠΙΑ;;;

ΤΕΛΙΚΑ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΣΥ ΜΥΑΛΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ....ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ....ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΤΟ Ψ****  ΚΙΟΛΑΣ...

ΜΑΖΕΨΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Μ**** !

ΠΑΙΔΕΣ,ΕΓΩ ΖΟΡΙ ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΩ,ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΟΕΓΓΡΑΦΗ,ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΠΕΤΟΚΑΦΡΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.ΚΑΤΣΕ,ΜΟΝΤ,ΣΕ ΒΟΗΘΑΩ. ΟΥΤΕ ΤΕΤΟΙΕΣ Μ*******.βΙΑΣΤΗΚΑΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΑΣ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΤΙΣ ΑΝΕΧΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.

ΛΟΙΠΟΝ ΑΓΑΠΗΤΟ ΕΙΡΩΝΕΥΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ GL ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΕΚΕΙ.ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΣΙΝΕΜΑ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΠΕΤΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ.

πΑΛΙ ΟΙ ΜΟΝΤ. ΘΑ ΒΙΑΣΤΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΡΑΜΠΟΥΚΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΒΗΣΟΥΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ Η ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΣ ΑΛΗΘΙΝΑ ΚΟΣΜΙΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ,ΝΑ ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΥΤΟΥΝ.Ο Μ Ω Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΥΠΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΤΙΣΜΟ ΣΑΣ ΜΕΛΟΣ ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ,ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΑΠΟ Α Γ Α Ν Α Κ Τ Η Σ Η.

κΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΕΝΩ ΟΙ ΠΟΥΣΤΙΕΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΕΙΔΟΣ ΣΠΑΝΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ(ΕΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙΞΕΙ ΑΠΟ ΔΑΥΤΕΣ)ΘΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΙ ΘΑ ΠΩ.ΛΟΙΠΟΝ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΘΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΚΑΠΟΙΩΝ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΕ ΨΩΝΙΑ(ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!) ΟΤΑΝ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΝΑΞΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΤΕ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑ(ΕΜΕΝΑ ΛΕΩ)ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ Π******* ΝΑ ΠΕΙ "ΕΛΕΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ"

ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΜΠΕΡΟΚΑΦΡΟ Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ,ΒΡΕΙΤΕ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΕΨΗ.οΜΩΣ ΛΥΠΑΜΑΙ,ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΨΩΝΙΟ ΜΕΡΙΚΩΝ(ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ)ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥΣΤΙΕΣ,ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΑΤΤΟΥΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ,ΕΝΩ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΗΤΑΝ ΣΚΕΤΗ ΚΟΠΙΑ ΑΛΛΩΝΩΝ.ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙ ΜΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙΤΕ.ΓΚΕΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ.

κΑΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΤΕ.ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΑΤΕ ΠΩΣ Η ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ ΕΔΩ.ΜΠΗΚΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΣΠΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΣΑΣ(ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΛΕΟΝ)ΕΓΡΑΨΕ,ΟΛΟ ΕΙΡΩΝΙΑ ΚΑΙ ΥΦΑΚΙ.

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΒΗΣΕΤΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΤΕ,ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΑ Α******** ΝΑ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ.ΑΚΟΜΑ ΚΙΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΑ Α******* ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΩΣΤΟΙ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

Σε οποιοδήποτε μάτι, συνηθισμένο να διαβάζει εδώ μέσα ή στο ΓΛ είτε όχι, δημιουργούντου κάποιοι προβληματισμοί...

Άξιζε αυτό το ποστ των 5 και κάτι λέξεων αυτά τα δύο επιθετικά και υβριστικά ποστ δικά σου?

Έκρυβαν αυτές οι 5 και κάτι λέξεις κάποια ειρωνία που έστω μόνο εσύ κατάλαβες, για να τα σχολιάσεις με αυτόν τον τρόπο?

Με το χέρι στην καρδιά η δική μου (και εύχομαι πολλών άλλων) απάντηση είναι ΟΧΙ...

Το betokarfo ήταν λεπτό χιούμορ που πιθανώς δεν κατάλαβες ή θέλησες να μην καταλάβεις...λυπάμαι....

Δε με ενδιαφέρει αν είσαι σωστός/σωστή ή αν έχεις @@ ή ωοθήκες να είσαι "σωστός/σωστή" με τον ορισμό που εσύ βάζεις.

Μπαίνεις σε ένα θέμα συζήτησης από το πουθενά (ή μάλλον ξεφυτρώνεις από κάποια παλιά, ξεχασμένη και άδικη ιστορία) και την επαναφέρεις στο παντελώς άσχετο στο προσκήνιο κατά τρόπο προσβλητικό όχι μόνο για το μέλος το οποίο σχολιάζεις, αλλά προσβλητικό για την κουβέντα, το φόρουμ και συνεπώς όλα τα μέλη του φόρουμ.

Κατά εσένα, οι διαχειριστές πώς θα έπρεπε να αντιδράσουν?

emardown ???

Έχεις δίκιο ΜΠΙΜΠΙΜΠΙ, αυτές οι 5 λέξεις κοίταξα την κρυστάλινή μου σφαίρα και διαπίστωσα τελικώς πώς είναι μια κρυφή επίθεσή στο ΓΛ και τα μέλη του, κρύβουν ένα απίστευτο επίπεδο μνησικακίας, ειρωνίας και ψωνισμού μασκαρεμένη σε μια απορία....Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε, φίλη...Θα πρέπει να συγκαλέσουμε την Ιερά Εξέταση και να διατάξουμε αμέσως να καεί η Ιωάννα της Λωραίνης δημοσίως για να καθαρίσει η ψυχή της αλλά και ο κόσμος μας από τα κακά δαιμόνια που την έχουν κυριέυσει...

σε μια άλλη διάσταση ίσως, μπορεί, ποτέ δε ξέρεις.....

Αλλά στο δικό μας κόσμο, μεγαλόκοσμο ή μικρόκοσμο μπορείς να πας να κοιμηθείς ξέροντας πώς αυτά που προτείνεις και σχολιάζεις δε γίνονται αποδεκτά.-

Σε παρακαλώ πολύ να σταματήσει η συζήτηση εδώ. Όπως και να έχει τα "άσχετα" θα μεταφερθούν σε άλλη συζήτηση, μιας και όπως σίγουρα ξέρεις, η γενική αρθρογραφία προσπαθεί να διατηρεί ένα κάποιο επίπεδο όχι τόσο σοβαρότητας, αλλά συνέπειας και συνέχειας περισσότερο.

Τέλος δε μπορώ στην τραγική μου κατάσταση παρά να απαντήσω σε σχόλια περί @@ όπως θα απαντούσα πριν μερικά χρόνια, μιας και χαπακώνομαι και παλιμπαιδίζω...Τόσο εμένα όσο και το Σαράντο πιθανώς να μας ξέρεις...Την επόμενη φορά που θα μας δεις, έλα να συζητήσουμε τα περί σωστού/λάθους με έναν τρόπο κόσμιο και σωστό, στον οποίο αμφιβάλλω αν θα χρησιμοποιήσεις όρους περί @@ όχι μόνο γιατί δε μας αρμόζουν ή δεν θα αρμόζουν στο ύφος της κουβέντας αλλά γιατί θα συνέβαινε το παράδοξο να μη θεωρείς ότι αρμόζουν σε εσένα σε μια λάιβ κουβέντα...κρίμα.

Αυτά είχα να πω με τη σειρά μου, τα ποστς μεταφέρονται όχι στο περί ανέμων και υδάτων, αλλά στο greekmeds.gr μιας και θεωρώ πώς στρέφονται στην τελική κατά της ίδιας της ιστοσελίδας αλλά και δεν επιθυμώ οποιοδήποτε ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ μπάχαλο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΕ,

ΩΡΑΙΟ ΤΟ SHOW...ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΠΕΡΑΝ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ.ΩΟΘΗΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΓΩ.ΟΧΙ ΕΓΩ.ΠΕΡΣΙΝΑ ΞΙΝΑ ΣΤΑΦΥΛΙΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΜΑΣΟΥΛΑΩ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΟΦΑΣΙΖΕΣΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.ΜΑ ΘΕΣ,ΤΑ ΧΩΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΕΦΓΑΛΙ ΣΟΥ.ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΤΕ ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΚΑΚΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ.

ΠΑΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟΝ TRIVIAL.ΑΥΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω απλα να πω οτι συμμεριζομαι τα οσα ειπε ο Κωστας.... βασικα δεν καταλαβα τι εγινε και επεσε το βρισιδι... πραγματικα δεν καταλαβα πως ξαφνικα μια κουβεντα για τα κινητα κατεληξε σε τετοιο βρισιμο....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΤΕ ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΚΑΚΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ.

ΠΑΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟΝ TRIVIAL.ΑΥΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

Κι εγώ πάω να παίξω με τα Τζι-Άι-Τζο μου! Αυτά τουλάχιστον κάνουν πίου-πίου.

Yo!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup τα λέγαμε και πριν με τον MD...

Παιδιά δεν χρειάζεται όταν γίνεται κάποιος χαμός να τον κάνουμε μεγαλύτερο υπερασπίζοντας ο ένας τον άλλο.

Όταν κάποιος γράφει κάτι και απαντάει κάποιος δεν χρειάζεται να πετάγονται 18 άτομα να πουν ότι συμφωνούν μαζί του , γιατί πολύ απλά κάνουν τον πρώτο που έγραψε να νοιώθει ότι του επιτίθονται όλοι και τον οδηγεί συνήθως σε πιο "δυναμικά" ποστ.

Μήπως γίνεται να το κλείσουμε εδώ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup τα λέγαμε και πριν με τον MD...

Παιδιά δεν χρειάζεται όταν γίνεται κάποιος χαμός να τον κάνουμε μεγαλύτερο υπερασπίζοντας ο ένας τον άλλο.

Όταν κάποιος γράφει κάτι και απαντάει κάποιος δεν χρειάζεται να πετάγονται 18 άτομα να πουν ότι συμφωνούν μαζί του , γιατί πολύ απλά κάνουν τον πρώτο που έγραψε να νοιώθει ότι του επιτίθονται όλοι και τον οδηγεί συνήθως σε πιο "δυναμικά" ποστ.

Μήπως γίνεται να το κλείσουμε εδώ?

Αν μου επιτρέπεις, κακώς ασχοληθήκατε τόσο σοβαρά με το άτομο in the first place. Εγώ συνεχίζω να παίζω με τα Τζι-Άι-Τζο μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχεις ένα δίκιο..

Το θέμα είναι ότι αν έγραφε ότι ήθελε (απλά), εγώ δεν θα ασχολούμουν καθόλου.

Όταν όμως κάποιος βρίζει αλλάζουν τα πράγματα.

Παρέα έχουμε παρακολουθήσει εδώ και 2,5 χρόνια κατά καιρούς να γίνονται κάποια τέτοια περιστατικά.

Η αγάπη μερικών από εμάς (με σένα very very μέσα) για το φόρουμ μας κάνει πολλές φορές να υποστηρίζουμε ο ένας τον άλλο χωρίς να σκεφτόμαστε την πιο άμεση συνέπεια που έγραψα παραπάνω.

αυτά!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η Winny βασικά έριξε μια πάρα πολύ καλή ιδέα!!!

Να το κλειδώσουμε!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά κάνατε και το κλειδώσατε, απλά μία σημείωση θέλω τελευταία να κάνω...

με λένε Κωνσταντίνο ή Κώστα. Ούτε Κωσταντίνο ούτε Ντίνο. Αυτό μόνο....Φχαστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.