Jump to content

DEAD STUDENT WALKING


samwise

Recommended Posts

..και πολύ που σας νοιάζει δηλαδή, απλά αυτή τη στιγμή από τα νεύρα μου θέλω να αρχίσω να ουρλιάζω, διότι μου μένει ακόμη μια μέρα να πάω να δώσω προφορικά Κρεατσά που είναι το τελευταίο μου μάθημα. ΚΑι να σας πω την αλήθεια μου, πολύ το καλοσκέφτομαι να τα βροντήξω κάτω και να πάω σεπτέμβρη.... ότι και να διαβάζω μου φαίνεται κάτι σε κινέζικα, κάτι σε γλώσσα Αρειανού... Δεν ξέρω ρε παιδιά, υποστηρίξτε με λιγάκι, γιατι θα με γράψουν οι ειδήσεις αύριο "έκοψε τις φλέβες της με ιλουστρασιόν σελίδες ιατρικού συγγράμματος".......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα περάσεις 100% και θα μας κεράσεις κιόλας!!!!! :D:D:D

γενικα είναι καλοί άνθρωποι στον Κρεατσά, ακόμη και αν φωνάζουν μερικοί πολύ και για να σε κόψουν, ειδικά στο πτυχίο, πρέπει ή να μην ανοίξεις το στόμα σου ή να πεις σοβαρές χαζομάρες....

Μην ανησυχείς και επικεντρώσου στα πολύ βασικά της μαιευτικής για επανάληψη και στα πολύ πολύ πολύ βασικά της γυναικολογίας.

άντε άντε!!!! εγώ ήμουν σε χειρότερη κατάσταση από σένα για μία εβδομάδα πριν δώσω και όμως πέρασα!!!! :D:Demrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή επιτυχία βρε!

Σίγουρα θα σε περάσουν. Τελευταίο μάθημα εξάλλου! Άμα πέσεις στον Κρεατσά πες του τίποτα για νευροενδοκρινή διαφοροποίηση και καρκίνο...

(η φωτό από τη βράβευση του Αν.Καθηγητή Ιατρικής Φυσικής Κώστα Ντάλλες από τον Καθηγητή Γ.Κρεατσά στο συνέδριο "Νευρο-ενδοκρινής διαφοροποίηση και Καρκίνος" στο Γύθειο)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα πας!!!!!!!!

ακούς;;;;;.... θα πας!!!!!

γιατί :

1. τα ξέρεις!

2. έχεις διαβάσει.

3. σαν 6ετης φοιτήτρια που εισαι έχεις φτάσει στο πικ των γνώσεων σου! Αυτο θα σου δώσει τη δυνατότητα ακόμη και να ...συνθέσεις την απάντηση,αν χρειαστεί

4. τα έχεις πρόσφατα...ειναι δυνατόν να δώσεις μια απάντηση μόνο και μόνο ενθυμούμενη αυτά που άκουσες ή ειδες στην κλινική

5. η εδρα αυτή δεν κόβει γενικά.

6. έχεις περάσει δυσκολότερα μαθήματα (βλ. θεραπευτική, παθολογία, παιδιατρική )

7. πάνε άλλοι και δίνουν εξετάσεις αδιάβαστοι επειδή έχουν θράσος ή επειδή το παίζουν λόττο, δεν θα πας εσύ που έχεις πάρει την απόφαση να τελειώσεις;

8. πήγαινε και δεν χάνεις τίποτα...πήγαινε ακόμη και με την σκέψη αυτή που σου'ρθε οτι ταχα θα το δώσεις το Σεπτέμβρη.

9. 2 μέρες μείνανε...μην κουβαλάς το άγχος , όχι του μαθήματος,αλλά της αναβολής όλο το καλοκαίρι.

και κυριότερος λόγος: εισαι η samwise, μια κοπέλα που σεβάστηκε τόσον καιρό την ιδιότητα της φοιτήτριας !!!!!

9+1 παραινέσεις απο κάποια που λιποψυχά πριν τις εξετάσεις, απο κάποια που τελευταία στιγμή δεν πήγαινε στην εξέταση του μαθήματος και άφηνε τον φόβο και την ηττοπάθεια να την παραλύει, απο κάποια που δεν θέλει να βλέπει κι άλλους να πράττουν παρόμοια...

9+1 παραινεσεις απο κάποια που πιστεύει οτι θα καταφέρεις κρίνοντας απ' όλην αυτή τη δυναμικότητα και το πεισμα που τόσο καιρό επιδεικνυες ...

αν μου επιτρέπεις, κανε ένα διάλειμμα τώρα να αποφορτιστείς, να πάψει ο φαύλος κύκλος των σκέψεων σου , που γιγαντώνει το άγχος σου και τρέφει με τέρατα ( ήτοι πιθανές ερωτήσεις-συνθήκες εξέτασης κλπ κλπ ) την φαντασία σου.

τόσοι το πέρασαν, εσύ θα emkwlos σεις???

καλο βραδάκι !!!!

καλη επιτυχία !!!!

που θα την έχεις!!!! ειμαι σίγουρηηηηηηηηη!!!!! αλήθεια το λέω!!!!

emrose ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Συμφωνώ απόλυτα με τα όσα έγραψε η τικ-τακτούλα...

Dear Sam,

τα συμπτώματα που παρουσιάζεις είναι, απολύτως, φυσιολογικά!!! Ποτέ κανείς δεν αισθάνεται -100%- έτοιμος, για τις εξετάσεις... έτσι δεν είναι???

Εδώ πέρασες ολόκληρη παιδιατρική, με άριστα... μπροστά στη Γυναικολογία θα δειλιάσεις ???? Όχι βέβαια!!!

Μην αφήσεις την ευκαιρία να πάει χαμένη (όλο το καλοκαίρι θ’ αναρωτιέσαι "κι αν το περνούσα???"). Μπορείς και θα το περάσεις!!!!

24 ώρες απομένουν... κάνε κουράγιο!!!!

Καλή δύναμη κι από μένα, Καλή Επανάληψη, Ψυχραιμία, Αισιοδοξία, Καλή Επιτυχία και Καλό Τελείωμαααααααααα!!!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σας ευχαριστω παιδακια....ειστε πολυ καλα....

στο σημειωμα μου θα σας θυμηθω οτι προσπαθησατε να με αποτρεψετε....

αστειευομαι...χικ!!! το καλυτερο αγχολυτικο τελεικα δεν ειναι το προζακ...το τσιπουρο ειναι...χικ!.... μαλλον θα κοπανισω κανα δυο να μαι χαλαρη μπροστα στον παπαδια...χικ!

γεια μας!!!

χικ!!!

να καουνε οι χειρισμοι!!!

φερτε μου επιτοκες να κανω περινεοτομιες!!! χικ!!!

παιδια, αμα ακουσετε ενα ουρλιαχτο αλα τελευταιος των μοικανων μεθαυριο απο το Αρεταιειο, εγω θα μαι...

καλη σας νυχτα...

χιλια ευχαριστω, μου φτιαξατε το κεφι...

ειστε πολυ καλα παιδια ρε μαμω το...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δύο μέρες μείνανεεεε, μάτια μου γλυκάααα

τα άγχη σου τελειώσανεεεε,

τα δάκρυα στεγνώσανεεεε!

Την άλλη Κυριακήηηη,

θάχεις το χαρτί...!

Απολύεσαιιιι απολύεασαιιι απολύεσαι samwise

και τρελαίνεσαιιιιι!

emgoalemgoalemgoal

Υ.Γ. Και στα δικά μας οι λέφτεροι... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σύνελθε ρΕΕΕΕΕ!!! :blink:

Τόσα και τόσα πέρασες! Τώρα θα κιοτέψεις??:cool10:

Δεν θέλω ηττοπάθειες συντρόφισα!! emarabia Και να σκέφτεσαι πως Παρασκευή βραδάκι θα είσαι ελεύθερη! Δεν θα έχεις καμία σκοτούρα και δεν πρόκειται να ξανανοίξεις βιβλίο για εξέταση για κάμποσα χρονάκια ακόμα!!! emdrunk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποια συνάντηση??????????????????

εμένα γιατί κανείς δεν μου λέει τιποτε???????????

αυριο δίνω παίδες.... Στις 7:30 το πρωι...με επανάληψη μιση μαιευτική και μισή γυναικολογία.....

αλλά η νύχτα είναι μεγαλη...

Ρε μαμω το...τελικά είμαστε πολύ άτιμο φύλο.... άμα κοπώ, θα πάω να κάνω αλλαγή φύλου...χικ! (αμά δεν πάρω πτυχίο, θα καταντήσω αλκοολική...μια η θεραπευτική και μια η γυναικολογία, θα μου τα φάνε οι γαστρεντερολόγοι!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α, και τώρα που το θυμήθηκα...να σας πω..

το τελευταίο μάθημα απόψε το περνάω

κι όσοι με πίκρανααααν πολύ

μέσα σε τούτη τη σχολήηηηηηηηηη

όλους τους συ-γχωράαααωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

η σχολή εδώ τελειώνειιιιιιιιιιιιιιιιιι (ελπίζω)

....

(δε θυμάμαι το υπολοιπο...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΕΛΕΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

(ανασα)

ΠΗΡΑ ΠΑΠΑΔΙΑ 9!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

emclapemclapemclappingemclappingemthanxemthanxemthanxemiloveyouemgoalempolarbear^_^emypoklinomaiemiloveyouemjesusemkingemeksypnakiasemeksypnakiasemeksypnakiasemsorcereremsupermanemwinemypoklinomai

θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά για την ενθερμη υποστήριξή τους, και τη Βασίλω ειδικά για την sos ιντερνετική υποστήριξη που μου παρείχε σ αυτές τις δύσκολες ώρες!!!

Σας περιμένω όλους στην ορκομωσίααααααααααααααααααα!!!!!!!!! emiloveyouemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητηρια! :D

Δεν σε ξερω σαμ, αλλα και μονο που σε διαβαζω τοσο χαρουμενη, χαιρομαι κι εγω μαζι σου.... :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Congrats!!!! emclap emclap emclap emclap emclap emclap emclap emclap

emgoalemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Congrats!!!! emclap emclap emclap emclap emclap emclap emclap emclap

emgoal  emrockon

Συμφωνώ, επαυξάνω, και στα δικά σου.... SPLAAAATSSSSS emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ, επαυξάνω, και στα δικά σου.... SPLAAAATSSSSS emdevil

embaaaembaaaembaaaembaaaembaaa:bloodomen::splaaaats::withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άχρηστηηηη... αν είχες κάνει επανάληψη σωστά, θα έπαιρνες 10!!! Μια ζωή μισές δουλειές... emstupid Anyway...ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emgoalemgoalemgoalemiloveyou

zos2120_49v1_xlrg.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

thumb_miou_blue_rose.jpg

ένα λουλούδι για το λουλούδι μας, που τελείωσε!!!!!

συγχαρητηρια!!!!!!!

κάθε καλό!!!!!

emclappingemclaps

:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εύγεεεεεεεεεε!!!!!!

Συλλαλητήρια είσαι υπέρηχη (όπως λέμε εμείς οι μουσικοί)

emgoal emgoal emgoal

emclaps emclaps emclaps

ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

Καλή σταδιοδρομία!!!!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.