Jump to content

25 χρόνια Σοβ


Juliette

Recommended Posts

Σήμερα που είναι μια ιστορική για όλους μέρα, σήμερα που ουρανός της Αμερικής είναι ακόμα φωταγωγημένος από τα πυροτεχνήματα της 4ης Ιουλίου....

ΣΗΜΕΡΑ ο πολυαγαπημένος μου αδερφός Sovereign ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ 25!!! emthumbsup

Του ευχόμαστε όλοι να τα γιορτάσει όσο το δυνατόν περισσότερο ξεσαλωτικά στην ξεσαλωτική Μύκονο, να κάνει όσο το δυνατόν περισσότερα ξεσαλωτικά όργια σε όλο και περισσότερες γκαρσονιέρες στην ολοένα και περισσότερο ξεσαλωτική Ελλάδα που ξεσαλώνει στους ρυθμούς του Σάκη και της Εθνικής μας περιμένοντας να ξεσαλώσει περισσότερο στους ολυμπιακούς!!!

Σοβ μου my dearest metal brother

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Ο,ΤΙ ΠΟΘΕΙΣ emwish

ΚΑΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ emrockon

......

......

......

πότε κερνάς είπαμε???? :Demcolgateemdevil:splaaaats::antegeia:

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και διαδικτυακώς!

Καλός πολίτης και καλή σταδιοδρομία προ! B)B)B)

Υ.Γ. Μα δεν είναι αλητεία να είσαι κλεισμένος στον στρατώνα και στα γενέθλιά σου και στον τελικό του Γιούρο ; Νομίζω πως είναι... :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε βρε ο ντι τζέι της γκαρσονιέρας γιορτάζει!!!!

Χρόνια πολλά και καλά!Ό,τι επιθυμείς! emroseemwish

Τα 25 είπαμε;;;Παππού!!! :D:D:D

Υ.Γ.Επαναλαμβάνω την ερώτηση της Jul:Πότε κερνάς είπαμε;;; emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βιαστηκατε λιγο μου φαινεται!ΣΗΜΕΡΑ 5/7 ειναι τα γενεθλια του πολυαγαπημενου μας Σοβ!Αμεσως εσεις, να τον κανετε παππου μια μερα αρχιτερα :P:P:P Λοιπον,ο Σοβ ή Σωβρακειν ή Προ ή Προεδράρας εγινε επιτελους 25 κι ετσι ελπιζουμε οτι θα βαλει μυαλο τωρα που σιγα σιγα παει για τα 30 (Αχαχαχαχαχα :wub: )

......... και τωρα οι ευχες..............

Sovy μου,Χρονια Πολλα κι Ευτυχισμενα!Ευχομαι ολοψυχα να ζησεις τη ζωη σου οπως παντοτε τη φανταζοσουν κι ακομη καλυτερα.... Κι οταν θα κλεινεις τα 105 να γυριζεις πισω και να βλεπεις ατελειωτες μοναδικες στιγμες....γι'αυτο δεν προσπαθουμε αλλωστε;Φυσικα δεν μπορω να μην ευχηθω τα συνηθισμενα που ειναι ομως και τα πιο σημαντικα!Υγεια,αγαπη,γαληνη κι ευτυχια για σενα και οσους αγαπας :) Και κατι εντελως πεζο...Αντε,συντομα να γινεις και παλιος για να βλεπεις και οτι θελεις στην tv ;)emblush:P Ε,και τελος παντων,αν δεν το εχεις καταλαβει emiloveyou βρε παιδι μου emblush:wub::D

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι καλύτερο δωρο για τα γενεθλιά σου απ'αυτο που σου προσέφερε η εθνική;;;;

post-18-1088982591.jpg

χρόνια σου πολλά και καλά!!!!

ο,τι επιθυμεις να βρει το δρόμο ευκολα να πραγματοποιηθεί και τη χαρά να σου χαρίσει!!!

κάθε καλό!!!

χαρούμενα γενέθλια!!! πάντα καλότυχος , πάντα χαρούμενος!!!

empresentempresent

ααααα!!!! και καλός πολίτης ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια σου πολλά!!! Να τα εκατοστήσεις!!!!

Άντε και η τούρτα σου να έχει μια ζωντανή εκπληξη! emdevil

ΥΓ. Η ζωή είναι ωραία! Απόλαυσε την κάθε στιγμή! Το κάθε λεπτό emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ζήσεις Σοβεροκοιμισμενoπαναθηναϊκοαλητοσμηνία και χρόνια πολλάααααα,

Παππούλης να γίνεις, με εγγόνια πολλάααααααα!

Παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φώς

Και όλοι να λένε… να ένας ροκ-μεταλλάς τρελός!!! emwish

happy-birthday.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι λες τώρα!

Ο μικρός (ναι, καλά!) σοβ έχει γενέθλια???????

Να τα εκατοστήσεις ρεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!

Να χαμογελάς πολύ,

να σκέφτεσαι λίγο (δλδ να μην έχεις προβλήματα να λύσεις! αμέσως να νομίσεις ότι στη λέω!),

να βλέπεις ωραία μπαλίτσα (ε, αυτό λόγω των ημερών),

ν ακούς πολλή μουσική (καλα, δεν αμφιβάλλω!!!! με το χαμένο σιντί των Θέριον τι στο καλό θα γίνει όμως???)

και πάνω απ όλα να περιτριγυρίζεσαι πάντα από ανθρώπους που αγαπάς και σ αγαπούν! emstar

Κάτι για κέρασμα ακούω... αληθεύουν οι φήμες? :D:P (δεν πιστεύω να πίστεψες ότι επρόκειτο για ειλικρινείς ευχές μέσα από την καρδιά μου! τσ τσ τσ!)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emstaremkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

happy-birthday-mtl.jpg

Ποιος ειπε για τουρτιτσα!!!!!;;;; :D:D:D

Χρονια πολλα και καλα Σοβ :PB)

Να'σαι παντα χαρουμενος κ ευτυχισμενος!

Καλος πολιτης....αν και κατα βαθος εκει στη Μυκονο περνας καλα emcolgateemdevil

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά και καλά και ευτυχισμένα.

και μακάρι όλα στη ζωή σου να είναι απλά , φωτεινά και ό, τι άλλο ονειρεύεσαι!

emroseemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά !!!!!!

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλους και όλες (13 γυναίκες σε σύνολο 19 ευχών δεν είναι και άσχημα- και τι γυναίκες!)...

Ουσιαστικά, μέσα στη μονοτονία της μονάδας αυτά τα posts και αυτές οι ευχές ήταν ό,τι καλύτερο για μένα σήμερα, σε αυτό που μάλλον ήταν τα χειρότερα γενέθλια ever! Βασικά λέω να μην ξαναπάω στρατό, δεν ξέρω τι λέτε εσείς. Μία φορά καλά είναι, μετά θα παίζει βαρεμάρα πιστεύω. ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΕΤΟΣ ΕΧΑΣΑ ROCKWAVE, ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΗ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.

Ουφ, τα είπα και ξεθύμανα.

Κατά τα άλλα, όπως είπε και η Goldie όταν της γκρίνιαξα για τα παραπάνω, είναι πολύ όμορφο να μπαίνεις αργά, πριν κοιμηθείς και να βλέπεις ότι τόσοι άνθρωποι θέλησαν να σου ευχηθούν, παρότι μακριά, παρότι κάποιοι από αυτούς άγνωστοι.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητε Σοβ εγω το μονο που εχω να σου πω ειναι οτι ειναι παντα στο χερι μας να καλυτερεβουμε την διαθεση μας εστω και αν οι συγκυριες δεν το ευνοουν παντα...

Δες τα καλα..δες ποσοι σε σκευτηκαν και ασε τα ασχημα κατα μερους...

αυτα ολα που περνας ειναι παροδικα και δεν αξιζει συνεχεια να τα αφηνεις να σου διαλυουν οτι ομορφο εχεις στην ζωη σου... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλους και όλες (13 γυναίκες σε σύνολο 19 ευχών δεν είναι και άσχημα- και τι γυναίκες!)...

Ουσιαστικά, μέσα στη μονοτονία της μονάδας αυτά τα posts και αυτές οι ευχές ήταν ό,τι καλύτερο για μένα σήμερα, σε αυτό που μάλλον ήταν τα χειρότερα γενέθλια ever! Βασικά λέω να μην ξαναπάω στρατό, δεν ξέρω τι λέτε εσείς. Μία φορά καλά είναι, μετά θα παίζει βαρεμάρα πιστεύω. ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΕΤΟΣ ΕΧΑΣΑ ROCKWAVE, ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΗ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.

Ουφ, τα είπα και ξεθύμανα.

Κατά τα άλλα, όπως είπε και η Goldie όταν της γκρίνιαξα για τα παραπάνω, είναι πολύ όμορφο να μπαίνεις αργά, πριν κοιμηθείς και να βλέπεις ότι τόσοι άνθρωποι θέλησαν να σου ευχηθούν, παρότι μακριά, παρότι κάποιοι από αυτούς άγνωστοι.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!

Και ΤΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!!!!!! :D

Έλα μωρέ, πήγαινε καναδυό ακόμα στρατό.... δεν ξέρεις τι χάν'ς..... :splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Την επόμενη πήγαινε ναυτικό και τη μεθεπόμενη πεζικό... να έχεις μια γενική εικόνα.... :lol::lol::lol:B)B)B)emcolgateemcolgateemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν και με κάποια καθυστέρηση... αλλά δεν έχουν περάσει ακόμα οι 40 ημέρες που κρατάνε οι γιορτές...

Sov,

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γιατί καλέ Ντοντώνη μου, πότε κρατούσαν οι γιορτές 40 ημ και δεν το'χα πάρει χαμπάρι? :blink:

Είναι γνωστό τοις πάσι και τοις αρχαίοις Έλλησι ότι οι γιορτές κρατάνε πλέον 6 μήνες πριν και 6 μηνες μετά emdevilemgoal

Νταξ σταματήστε τις emsplats

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.