Jump to content

Αγορά κινητού....6230 vs 7610


Ποιό από tα δύο θα πέρνατε; Ο οικονομικός παράγοντας δεν έχει καμία σημασία...  

11 members have voted

  1. 1. Ποιό από tα δύο θα πέρνατε; Ο οικονομικός παράγοντας δεν έχει καμία σημασία...

    • Nokia 6230
      5
    • Nokia 7610
      6


Recommended Posts

Καλα, εγώ θα θελα να μουν απο μια γωνιά να τον έβλεπα όταν θα γυρίσει και θα μπει νετ!

Και θα δει το τοπικ μπαχαλεμένο μεχρι τελικής πτώσεως!

Εεεεεεετσι!

(για να μάθεις να μας κάνεις παρατηρήσεις για το μπαχάλεμα μικρέ πατρινέ! ;) )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάρη πού είσαι καλέ?????? (είναι δυνατόν να διαβάζεις???)  embaaa

και όμως είναι αλήθεια.. διάβαζα ρεεεε .. φαντάσου για να μην πάω κάπου τέτοιο βράδυ...

πες τα χρυσοστομη....εμενα μου'βαλε τις φωνες σε ενα αλλο θεμα  :(  :huh:  :wacko: 

όχι και τις φωνές... μην υπερβλαλουμε.. ένα σχόλιο έκανα.... :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

emiloveyou

Καλα, εγώ θα θελα να μουν απο μια γωνιά να τον έβλεπα όταν θα γυρίσει και θα μπει νετ!

Και θα δει το τοπικ μπαχαλεμένο μεχρι τελικής πτώσεως!

Εεεεεεετσι!

(για να μάθεις να μας κάνεις παρατηρήσεις για το μπαχάλεμα μικρέ πατρινέ!  ;)  )

απλά γέλαγα... μου φτιάξατε το κέφι.. κι'άλλο emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχαχαχ κολησες εμοτικον-απαντησεις;;; ρεεεε μονο εγω δινω τετοιες απαντησεις!!!!!!!!

σε μισω σε μισω σε μισω emkwlos emkwlos emkwlos

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Mη με ξυπνάς απ'τις 6

Πριν ακόμα η μέρα να φέξει

Ξυπνητήρι χτυπάς σαν τρελό

Σε μισώ σε μισώωωωωωωωωωωωω :P:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Το έχω σε κασσέτα με την ορίτζιναλ έκδοση και όχι με τις μούφες που κυκλοφορούν από τη Modern Times ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στον manager σου απευθύνθηκες? emranting  ;)

χαχαχαχα σ'εφτυσε παλι :lol::lol::lol: ;γουστααααααρω emdevilemdevil:lol: !!!!!!βλεπω αρχιζει και βαζει μυαλο ο Sorriso-greco....ετσι ετσι (οπως λεει και η Μαριζα :D )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Επειδή κυρίες μου δεν έχετε κάνει update στην ενημέρωσή σας...3-4 μέρες πριν, έλαβε χώρα εν Bocca ( πώς βάζω υπογεγραμμένη κάτω από το a ? :P ) συνάντηση μετά του μάνατζερ με εν λευκώ επέκταση της αγαστής συνεργασίας μας σε πολλά επίπεδα συμπεριλαμβανομένου ΚΑΙ του μουσικο-καλλιτεχνικού χώρου...!

Υ.Γ. Τζούλια emthanx για την προσφορά, αλλά δεσμεύομαι από το συμβόλαιο... B)

Υ.Γ2. Ρε...πείτε για τα κινητα...Ο κόσμος καίγεται...!

Υ.Γ3...Η ΝΟΚΙΑ έχει εξαφανίσει το 6230 για να δημιουργήσει τεχνητή ζήτηση...Το αναμένω... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup  Επειδή κυρίες μου δεν έχετε κάνει update στην ενημέρωσή σας...3-4 μέρες πριν, έλαβε χώρα εν Bocca ( πώς βάζω υπογεγραμμένη κάτω από το a ?  :P  ) συνάντηση μετά του μάνατζερ με εν λευκώ επέκταση της αγαστής συνεργασίας μας σε πολλά επίπεδα συμπεριλαμβανομένου ΚΑΙ του μουσικο-καλλιτεχνικού χώρου...!

με απογοητευσες!!!!κι εγω που νομιζα......... :( μα γιατι καλο μου παιδι δε βαζεις μυαλο emdontgetit ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ. Τζούλια  emthanx  για την προσφορά, αλλά δεσμεύομαι από το συμβόλαιο... B)

Τιιιιιιιιιιι???? Λαμβάνουν χώρα διαπραγμετεύσεις περί των καλλιτεχνικών τη αγνοία μου??? Μα τι μοδεράτωρ είμαι τελοσπάντων??? Τι το κάναμε εδώ μέσα, αμέρικαν μπαρ???? :P

Για να επανερχόμεθα εις την τάξιν βεβαίως-βεβαίως!!!!! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.