Jump to content

Με βάρκα στο Αιγαίο...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Last Reply

Η Ρόδος είναι απίστευτο νησί και θα πάω (μάλλον...) 1-8/7 για συνέδριο (εγώ δε θα συνεδριάζω, θα κάνω τσάρκες...) emdevil

Όλο τον Ιούλιο θα είμαι Αθήνα σε εκδηλώσεις και ίσως και τον Αύγουστο και το Σεπτέμβρη....οπότε Οκτώβρη διακοπές.... emcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοίπον... Μαρίζα σόρρυ αλλά η ρόδος είναι πολύ ωραία ... και έχει πολλά πράγματγα να κάνετε και επίσης

και για σένα Jullietta ...

έχει το μεγαλύτερο Water Park στην ελλάδα..... είναι τεράστιο και συνεχώς επεκτείνεται.... έχει και το φαλιράκι για όποιον θέλει τρέλα...

μετά....

έχουμε κλασσικές προτάσεις.. Σαντορίνι! εμένα είναι από τα αγαπημένα μου νησιά αν και θα έπρεπε ίσως να το μισώ... αλλά όλη αυτή η φυσική ομορφιά.. είναι κάτι το μοναδικό....

Πάρος. καλά είναι αλλά χρειάζεται και λίγη τρέλα... είναι όλα τα μικρά μέσα στην ενέργεια.. δεν είναι απαραίτητα κακό.. Punda Beach :D

Πολύ καλά λόγια μου έχουν πει για Μήλο... όπως επίσης και για κουφωνήσια...

Εμένα πάλι μου αρέσει και το Ιόνιο πάρα πολύ!

το θέμα πιστεύω είναι τι θέλει να κάνει ο καθένας, τι ζητάει.. ηρεμία και μπανάκια? καλες παραλίες και νυχτερινή ζωή? τρέλα?

επίσης παίζει ρόλο και με ποιόν πας.. ένα ζευγάρι μόνο του? φιλοί? όλοι μαζί?

και τέλος και το οικονομικό.. και τι σκοπέυεις να κάνεις εκει... πχ αν πας σε ένα μεγάλο νησί χρειάζεται και αυτοκίνητο... τουλάχιστον κατά την ταπεινή μου γνώμη.. ίσως και να είμαι καλομαθημένος....

αυτά τα λίγα..

εγώ πάλι φέτος δε ξέρω τι θα κάνω αν θα κάνω με ποιούς και πότε... είναι όλα ρευστά.. με βλέπω 2ήμερα και 3ήμερα.. ζάκυνθο... μύκονο... και γενικά εκδρομές... μιας και είμαι πάτρα είναι εύκολο ενα διήμερο προς Πύλο - Μεθώνη - Κορώνη...

αυτό το weekend θα αρκεστώ σε 2 μονοήμερες .. Κουρούτα και Αρκούδι.....

όπως και έχει καλές μας διακοπές!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτό το weekend θα αρκεστώ σε 2 μονοήμερες .. Κουρούτα και Αρκούδι.....

Αθήνα όχι ε??? :huh:

Καλάαααααααααααα....καλάααααααααααα....... :angry:

ΕΙΠΑ ΟΧΙ ΡΟΔΟ...και σε όλα τα ποστ βλέπω Ρόδο...

Επίτηδες το κάνετε??? :huh::huh::huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν μετονομάζω αυτό το τόπικ...

Δεν θα είναι πια το τόπικ "Με βάρκα στο Αιγαίο"

Ο νέος τίτλος είναι " ΜΕ ΒΑΡΚΑ ΣΤΙΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ "

Άσπρα σπιτάκια... :wub::wub::wub: μπλέ παραθυράκια... :wub::wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ροδος καλοκαιριατικα....μπλιαχ!!!Θα γινεται της τρελης απο ξενους.....δε θυμασαι τα περσινα βρε;Καλα οι κυριοι μαλλον ευχονται να δουν παλι τπτ ξεβρακωτες B)B)

Περσι πηγα Σιφνο......ΓΑΜΑΤΑ!!!!!

Μηλος καλα ειναι...γεματο παραλιες....μπορειτε να περασετε κ Κιμωλο (την εφαγα με το κουταλι καποτε :P:P:P )

Φολεγανδρο;Αμοργο;

Σαντορινη,Μυκονο,Παρος,Ιος ....κλασικα κυκλαδιτικα νησια

Διακοπες ομως με παρεα;Ζευγαρι;Ρελαξ ή ξεφαντωμα.......γιατι διακοπες μιλαμε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Roadrunner δε μου λες βρε Πατρινε.......εσυ δε ειχες πει οτι τελη Ιουλιου θα'ρθεις Αθηνα;Εεεεεε;Ετσι δε ειχες πει;

Ααααα ειχες πει κ Αυγουστο μαζι με το φιλο σου που θα δουλευει......αυτα γιατι δε τα λες παραπανω;Αλλαξες προγραμμα; :(:(:(:(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Roadrunner δε μου λες βρε Πατρινε.......εσυ δε ειχες πει οτι τελη Ιουλιου θα'ρθεις Αθηνα;Εεεεεε;Ετσι δε ειχες πει;

Ααααα ειχες πει κ Αυγουστο μαζι με το φιλο σου που θα δουλευει......αυτα γιατι δε τα λες παραπανω;Αλλαξες προγραμμα; :(  :(  :(  :(

τι σχέση η αθήνα με τισ διακοπές;;;;; :wacko::wacko::wacko:

άλλο να ανέβω athens by night... άλλο να ανέβω να δω φίλους και να γνωρίσω κιόλας....

και άλλο πράγμα οι διακοπές :P:P:P

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ξερεις τι ωραιες διακοπες μπορεις να κανεις στην Αθηνα;παραλιες,μπαρακια,κλαμπακια.....η Πλακα θυμιζει νησακι (αν θυμαμαι καλα σε ενα αθρο του γεωτροποιου την ειχε αποκαλεσει "οι κυκλαδες στην Αθηνα")......ασε που θα πυξουμε στους τουριστες φετος....θα γνωρισεις καινουρια ατομα........ρε κ γαμω τις διακοπες κανεις.

Μονο μια μερα θα'ρθεις; emnoemnoemnoemno δε ειναι αληθεια ........πες μου οτι δε ειναι αληθεια emcry emcry emcry emcry emcry

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup καλά νταξ... πιστεύω ότι θα το αντέξεις.... :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

μήπως τελικά με όσα λες να ανέβω από οκτώμβριο και μετά; χμ..... B)B)B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τς τς τς.....αμαν ρε Roadrunner .....ενα θεμα ανοιξε το Μαριζακι κ της το Μπαχαλεψες!!!!Ντροπη σου!!!Φτου σου!!!!!

Μαριζα μου εγω δε φταιω σε τπτ eminnocect

.....τους ξερεις τους πατρινους τι τρελοι :cool05: ειναι.....ολα τα φταιει αυτος που μπαχαλευεται το τοπικ.......εγω ειμαι αθωα emdevil2 emdevil2

Ρεεεε κ το Οκτωβρη μπορει να'μαι Αθηνα.....μπορει να μου κανω δωρο ενα ταξιδι για τα γεννεθλια μου :lol::lol::lol::lol: Μας κανεις κ το δυσκολο B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το μόνο σίγουρο είναι ένα αυγουστιάτικο τετραήμερο-πενθήμερο Μύκονο,μόνο αντροπαρέα,όπου θα γίνει της πόπης καθώς το team φυσάει από πάσης απόψεως emkwlos:P

Την πριβέ μου τσάρκα δεν την λέω,γιατί θα αρχίσουν τα βουντού!

Υ.Γ. BTW,γαμάτη δεν είναι η ΡΟΔΟΣ? :Pembaaaembored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρόδος...Σατανισμός...Ρόδος...666...ούυυυυυυυυ...ούυυυυυυυυ.... emevlogies

χαχαχα... :P

Αλλάξανε τα πλάνα μου...

Κέρκυρα Κέρκυρα με το ποντικονήσι...λαλαλα...

kerkyra.gif

Για πείτε...Τι λέει εκεί...

Θα μου πείς πότε πήγε η Κέρκυρα στο Αιγαίο...εεε η απάντηση είναι :splats::splats::splats:

ΥΓ. αχ αχ η Μύκονος θα μου μείνει απωθημένο τελικά... emdownemcry

ΥΓ. Μη μπαχαλεύετε το τοπικ ρεεεεεεεε....θα σας ξορκίσω... :splaaaats:

ΥΓ. ζέστη... emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έχουμε κλασσικές προτάσεις.. Σαντορίνι!

Το Σαντορίνι του Σαντορινίου ω Σαντορίνι!!! :lol::lol::lol:

Νταξ μη με δείρεις :P

Επίσης να σφωνήσω με τον αγαπητό δρ-χ ότι η Ρόδος είναι πράγματι τέλεια!!!! :splaaaats::bloodomen:

Και γιατί παρακαλώ η Ρόδος μόνο να είναι γεμάτη ασφυκτικά? Η Μύκονος δεν είναι μήπως? Τελικά όλη η επικράτεια έχει ανακαλυφτεί από τουρίστες και δεν μπορείς να βρεις ένα μέρος να ηρεμήσεις.

Ας πούμε εμένα δε μ'αρέσει ο πολύς κόσμος ούτε η νυχτερινή ζωή ούτε τα κλουβς (είμαι-δεν είμαι ζευγάρι, δεν έχει να κάνει) B) Για μένα λοιπόν επιλογές δεν υπάρχουν όπως φαίνεται... emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό το τόπικ και κυρίως οι απαντλήσεις των παιδιών για τη ΡΟΔΟ είναι η δικαίωσή μου!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Δεν λέω τίποτα παραπάνω!Απλά δικαίωση!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup μεταξυ Ροδου και Κερκυρας...........ψηφιζω Ροδος emoops

Μαριζα μου μη βαρας αλλα εχουν ενα δικιο τα παιδια.....καλυτερα Ροδος.Λευκαδα δε εχω παει αλλα εχω ακουσει καλα λογια.

Εναν Αργοσαρωνικο δε σκεφτστε? emblush Χεχεχεεχ βαζω και αλλες ιδεες :lol::lol: Μια Σπετσες emermm .........αλλα και η Μυκονος....εμενα παντα μου αρεσει οπως κ να'χω παει γυναικοπαρεα,παρεα μεικτη......ζευγαρι.....αχ αυτο το νησι :wub::wub::wub::wub:

Μαριζα αποφασισε γρηγορα να βγει απο τη 1η σελιδα το θεμα κακομοιρα μου γιατι εγω εχω ακομα 1,5 μηνα.........εχει καυσωνα εδω πανω,διαβαζω αυτα εδω μεσα και ...... emconfused:(:angry::mellow::unsure::wacko::huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup τς τς τς τς......τι παθαμε :wacko: !ουτε τη γνωμη μας δε μπορουμε να πουμε πια :o:o:o

Δε το'βαλα εγω το θεμα.....νταξει; :D:D

Να κανω μια προταση;Γιατι δε βαζεις ενα πολλ με μερικα νησια.......να ψηφισουμε;

Spider

Πεστα Χρυσόστομη!

Πεισματάρα είναι!

απαπαπαπαπαπαπαπα

κρυβε λογια παιδι μου.....νταξ συμφωνησα αλλα δε το πετανε ετσι σα νικητης.....ειδες που μου κανει μουτρα τωρα :(:(:( Λιγη διπλωματιιιια ρεεεε.....καλε τι δικηγορος θα γινει τουτος;! :lol::lol::lol::lol:

Μαριιιιιζα μου emiloveyouemiloveyou emiloveyou emrose emrose emroseemkiss emkiss emkiss emkiss emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.