Jump to content

Τραγικό!


Sovereign

Recommended Posts

ΑΑΑΑΜΑΑΑΑΑΝ....!!!Που να σφιξουν και οι ζεστες...Τι ηταν αυτο...Το πιο τραγικο(που δε συνειδητοποιησα αμεσως) ειναι οτι τραγουδαει (υποτιθεται) στα αγγλικα... :splaaaats:B)

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ότι οι "Άθλιοι" μπορούσαν ν ακούγονται τόσο άθλιοι, πραγματικά δεν το φανταζόμουν... Για να μη μιλήσω για το Webber... emdots

Νομίζω ότι το επόμενο χτύπημα θα είναι κανα Tribute στους Maiden από τη χορωδία Τυπάλδου...

Ελεος.... Όχι άλλο κάρβουνο... emeleosempleaseemeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι ρε γμτ!!!! Τώρα που δεν έχω πια ηχεία πώς θα το ακούσω????

Μη μου στερείτε τη χαρά να ξεραθώ στο γέλιο 1 βδομάδα πριν το μπιπ-μάθημα!!!!!! emeleosemplease

:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε σεις, λέτε το θέμα να καταλήξει σε συζήτηση περί ρατσισμού απέναντι στην κίτρινη φυλή; Φαντάζομαι να με κυνηγάνε χοντροί καπνιστές ομοφυλόφιλοι Κινέζοι και ανατριχιάζω emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κορυφαίο, κορυφαίο!!!Η γυναίκα είναι ταλεντάρα!!!Που την κρύβανε!!!Να τη στείλουμε να κάνει παρέα με τον Άγιο Πέτρο! :D (ου να μου χαθώ ο κάφρος! :bloodomen: )

Το when you believe & hero έχουν απίστευτο γέλιο!!! emcolgate

Το phantom of the opera δε, δεν το συζητώ! :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε σεις, λέτε το θέμα να καταλήξει σε συζήτηση περί ρατσισμού απέναντι στην κίτρινη φυλή; Φαντάζομαι να με κυνηγάνε χοντροί καπνιστές ομοφυλόφιλοι Κινέζοι και ανατριχιάζω  emoops

emrockon Αν θυμάμαι από τον "νεκρό" ποιο πιθανό να σε κυνηγήσει χοντρός,Ινδιάνος,καπνιστής που μοιάζει με τον Έβερτ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.