Jump to content

Α΄ Ψυχιατρική Κλινική, Αιγινήτειο (Καθηγητής κ. Παπαγεωργίου)


tik-tak

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Last Reply

Πηρα σημερα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι πραγματοποιηθηκε την προηγουμενη εβδομαδα,η κατι τετοιο.Ρωτησα γιατι,αφου στο προγραμμα ειχαν βγαλει για 19 και μου λεει εχει το δικαιωμα να το αλλαξει..Αντε να βρεις ακρη μετα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πηρα σημερα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι πραγματοποιηθηκε την προηγουμενη εβδομαδα,η κατι τετοιο.Ρωτησα γιατι,αφου στο προγραμμα ειχαν βγαλει για 19 και μου λεει εχει το δικαιωμα να το αλλαξει..Αντε να βρεις ακρη μετα..

Πέρασα σήμερα από εκεί και πράγματι έτσι είναι...άκρη δεν βγαίνει σίγουρα.

σ'ευχαριστώ για την απάντησή σου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

SOS! Σκοπευω να δωσω ψυχιατρικη πτυχιακη στις 19 Οκτωβριου... υπαρχει ενδεχομενο να μη γινει εξεταση ή κατι τετοιο...? ποια θα ειναι η τελευταια εξεταση Ψυχιατρικης πριν την ερχομενη ορκωμοσια;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εξέταση ψυχιατρικής 24/9 λέει.

http://www.grammatei...opic.php?t=3628

Πώς κι έτσι δεν ξέρω, μιας και οι προγραμματισμένες μες στο Σεπτέμβρη εξετάσεις είναι 18 και 27.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω ότι είναι η προαιρετική για την ομάδα του 6ου που ασκήθηκε τώρα.

Αλλά, επειδή έχω την εντύπωση ότι η Α' Ψ δέχεται οι εξετάσεις να γίνονται μόνο Δευτέρα, ψάξ'τε το.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

γνωριζουμε εαν θα γινουν οι εξετασεις ψυχιατρικης στο αιγινητειο στις 8/11 οπως ψηφιστηκε στο προγραμμα; ευχαριστω!

(διοτι συνηθιζει η εδρα να αλλαζει την ημερομηνια)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eπικοινώνησα με την γραμματεία της Α' Ψυχιατρικής κλινικής στο Αιγινήτειο και μου είπαν ότι δεν έχουν ειδοποίηση για εξέταση την Πέμπτη αλλά και πως αν είχαν,οι εξετάσεις δεν θα γίνονταν εκείνη την ημέρα γιατί το αμφιθέατρο είναι διαθέσιμο μόνο Δευτέρα.Αυτό σημαίνει πως οι εξετάσεις μπορούν να μπουν είτε για τις 12/11 είτε για τις 19/11κτλ.

Το θέμα τίθεται για κάποιους απο εμάς που είναι το τελευταίο μας μάθημα και καλό θα ήταν να δοθεί όσο το δυνατόν νωρίτερα..Φαντάζομαι ωστόσο πως θα ληφθεί υπόψην για την ημερομηνία ορκωμοσίας ώστε να μπορέσουμε να ορκιστούμε,σωστά?Γνωρίζει κάποιος πότε υπολογίεται να είναι η ορκωμοσία?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να παρετε τηλεφωνο και να πιεσετε να γινει τη Δευτερα στις 12!!!!! Μετα τελειωνει η εξεταστικη !!!!!!Το προγραμμα ειναι ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΟ στη σελιδα της Γραμματειας. Τι θα πει δεν πηγε το φαξ;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επαιρνα τηλ και δε το σηκωνε κανεις

εν τω μεταξυ βγηκε σημερα ανακοινωση στο site της γραμματειας ιατρικης για 19/11 !!

http://www.grammateia.med.uoa.gr/viewtopic.php?t=3895

τωρα τι γινεται;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ααααααααααααχ!Εγώ πήρα τηλέφωνο,το σήκωσαν,τους ρώτησα αν έχει πάει η ειδοποίηση,μου είπαν βιαστικά πως έχει πάει και θα βγει ανακοίνωση,τους παρακάλεσα να πάει όσο το δυνατόν το συντομότερο δλδ αυτην την Δευτέρα 12/11,με διαβεβαίωσαν πως το έχουν λάβει υπόψην και στην συνέχεια βλέπω την ανακοίνωση για 19.................Τώρα τι να πω...?Είναι το τελευταίο μου μάθημα,αυτο θα πω...Πείτε μου αν ξέρετε θα ληφθεί υποψην για την ορκωμοσία...Να ξαναπάρω αύριο?

(Αυτή η σχολή πάντως από την αρχή μέχρι το τέλος δεν μπορώ να πω μας έχει σε εγρήγορση....)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πιστεύω οτι θα ήταν καλό να ενημερώσετε και την κεντρική γραμματεία

να επικοινωνήσει και αυτή με την έδρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...κ γω πηρα τηλ. και εγινε ακριβως το ιδιο οπως με tziby. οσον αφορα την ορκωμοσια υπαρχει καποιος χρονικος περιορισμος του στιλ 15 νοεμβριου...? σιγουρα καλυτερα να δωσουμε αυτη τη Δευτερα, να ξεμπερδευουμε κιολας! παντως αυριο προτιθεμαι να παω στην κεντρικη γραμματεια, γιατι ειναι και μενα το τελευταιο μου μαθημα... και πιθανον και αλλων φοιτητων! το θεμα ειναι να μην υπαρξει καθυστερηση στην αποστολη των καταλαγων κλπ. εξαλλου ειχα ρωτησει το τελευταιο διαστημα, ηδη απο τις αρχες Σεπτεμβριου, και διαβεβαιωσαν οι υπευθυνοι του μαθηματος οτι θα υπαρξει και δευτερη εξεταση πριν και για την επομενη ορκωμοσια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επικοινώνησα για ακόμη μία φορά με την γραμματεία της Ψυχιατρικής και ρώτησα αν υπήρξε επικοινωνία με την κεντρική γραμματεία για την ημερομηνία εξέτασης στις 19/11 και μου απάντησαν οτι σαφώς υπήρξε.Τόνισα οτι για κάποιους από εμάς είναι το τελευταίο μάθημα και ρώτησα αν είναι σίγουροι πως δεν θα προκύψει θέμα με την ορκωμοσία Δεκεμβρίου και με διαβεβαίωσαν οτι δεν θα υπάρξει πρόβλημα κι οτι θα μπορούμε να ορκιστούμε κανονικά.Δεν έχω άλλη επιλογή απο το να τους εμπιστευτώ..Γνωρίζει κάποιος κάτι διαφορετικό?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για το θέμα της εξέτασης και την προτεινόμενη αλλαγή για την Παρασκευή(αντι της Δευτέρας) γνωρίζει κανείς τι νεώτερο υπάρχει?Πάντως η άποψή μου είναι το πράγμα να παραμείνει ως έχει(δλδ εξέταση την Δευτέρα) και γτ γενικά το θέμα μας έχει όλους παρακουράσει ένα μήνα+ τώρα,αλλά και γτ μάλλον θα ψηφιστεί κατάληψη στα πλαίσια του εορτασμού της επετείου για το Πολυτεχνείο και Πέμπτη και Παρασκευή οπότε και θα χαθεί εκ νέου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για το θέμα της εξέτασης και την προτεινόμενη αλλαγή για την Παρασκευή(αντι της Δευτέρας) γνωρίζει κανείς τι νεώτερο υπάρχει?.

Οι εξετάσεις της Ψυχιατρικής θα γίνουν τη Δευτέρα. Ζητάμε συγγνώμη για την όλη αναστάτωση, ειδικά από τους συναδέλφους που από την επιτυχή εξέταση του μαθήματος εξαρτάται το αν θα ορκιστούν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗΣ

Α΄ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ Γ.Ν. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου 2012

Ώρα 15.00 μμ στο Μαγγίνειο Αμφιθέατρο

Δηλώσεις συμμετοχής στη Γραμματεία της Ψυχιατρικής έως την Παρασκευή 7 Δεκεμβρίου και ώρα 14.30 μμ .

http://www.grammatei...opic.php?t=3967

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗΣ

Δευτέρα 14 Iανουαρίου 2013

Ώρα 15:00 μ.μ. στο Μαγγίνειο Αμφιθέατρο

Δηλώσεις συμμετοχής στη Γραμματεία της Ψυχιατρικής έως την Παρασκευή 11 Ιανουαρίου και ώρα 14.30 μ.μ.

Στις εξετάσεις θα εφαρμοστεί

α) το σύστημα των ερωτήσεων πολλαπλών επιλογών (αριθμός ερωτήσεων 15). Οι ερωτήσεις που θα ζητηθούν, περιλαμβάνονται στον πρώτο και δεύτερο τόμο του «Συγγράμματος Ψυχιατρικής» των Κ. Σολδάτου και Λ. Λύκουρα, που είναι άμεσα διαθέσιμο από τις Εκδόσεις ΒΗΤΑ (Αδριανείου 3 Αθήνα, τηλ. 6714371 ή 6714340).

Και

β) ερωτήσεις ανάπτυξης από τον πρώτο και δεύτερο τόμο του «Συγγράμματος Ψυχιατρικής» .

Εξεταστέα Ύλη:

«Σύγγραμμα Ψυχιατρικής»:

πρώτος τόμος (σελ. 25-76, 209-398, 439-478),

δεύτερος τόμος (σελ. 538-544, 611-684, 705-722, 728-743)

Οι φοιτητές θα πρέπει:

α) να έχουν ολοκληρώσει την άσκησή τους (ΜΟΝΟ αυτοί έχουν δικαίωμα συμμετοχής στις εξετάσεις). Τα γραπτά των φοιτητών που έχουν εκκρεμότητες δεν βαθμολογούνται.

β) να έχουν την φοιτητική τους ταυτότητα την οποία παραδίδουν στον υπεύθυνο των εξετάσεων και την παραλαμβάνουν μετά το πέρας των εξετάσεων.

Γραμματεία Ψυχιατρικής

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

εξετάσεις ψυχιατρικής στην Α'ψυχιατρική κλινική (Αιγινήτειο)

θα διεξαχθούν τη Δευτέρα 11 Μαρτίου 2013 και ώρα 3μμ

στο αμφιθέατρο Αιγινητείου

(με ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής -15- και ερωτήσεις ανάπτυξης)

δηλώσεις συμμετοχής μέχρι την Παρασκευή 8/3/13 και ώρα 2:30μμ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

εξετάσεις ψυχιατρικής στην Α'ψυχιατρική κλινική (Αιγινήτειο)

θα διεξαχθούν τη Δευτέρα 15 Απριλίου 2013 και ώρα 3μμ

στο Μαγγίνειο αμφιθέατρο Αιγινητείου

(με ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής -15- και ερωτήσεις ανάπτυξης)

δηλώσεις συμμετοχής μέχρι την Παρασκευή 12/4/13 και ώρα 2:30μμ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

εξετάσεις ψυχιατρικής στην Α'ψυχιατρική κλινική (Αιγινήτειο)

θα διεξαχθούν τη Δευτέρα 20 Μαίου 2013 και ώρα 3μμ

στο Μαγγίνειο αμφιθέατρο Αιγινητείου

(με ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής -15- και ερωτήσεις ανάπτυξης)

δηλώσεις συμμετοχής μέχρι την Παρασκευή 17/5/13 και ώρα 2:30μμ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.