Jump to content

Σύγχρονη Αφροδισιολογία και AIDS


tik-tak

Recommended Posts

Σύγχρονη αφροδισιολογία και AIDS

Τα μαθήματα θα γίνουν 11:00- 12:00π.μ. κατά τις παρακάτω ημέρες

Διδάσκουν:

Δε 7/6: Χατζηβασιλείου

Τρ 8/6: κ. Σταυριανάκης

Τε 9/6: κ. Κατσάμπας

Πε 10/6: κ Αντωνίου

Πα 11/6: κ.Κουμαντάκη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Σύγχρονη αφροδισιολογία και AIDS :

Εξετάσεις την Πέμπτη 15/7/04 , στις 10 πμ, στο νοσοκ. «Α.Συγγρός»

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

AΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΚΙ 6ΕΤΕΙΣ

Η ΕΔΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΦΡΟΔΙΣΙΑ.. ΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΘΜΕ ΠΤΥΧΙΩ ΦΕΤΟΣ! ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΝΑΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ.ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΗΛ 6972289007.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Η ΕΔΡΑ ΤΗΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΛΕΓΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΑΦΡΟΔΙΣΙΑ ΚΑΙ AIDS ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΚΤΟΕΤΕΙΣ ΜΟΝΟΝ. ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 15 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.

από το μέλος babs

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Μίλησα με τη γραμματεία του καθηγητού και μου είπαν να κανονίσουμε εμείς κάποια ημερομηνία και να πάμε να τους την πούμε!

Εγώ λέω κατά τις 23-25 ή 28-30. Όποιον βολέυει ας απαντήσει εδώ και να πάω να τους το πω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
Μίλησα με τη γραμματεία του καθηγητού και μου είπαν να κανονίσουμε εμείς κάποια ημερομηνία και να πάμε να τους την πούμε!

Εγώ λέω κατά τις 23-25 ή 28-30. Όποιον βολέυει ας απαντήσει εδώ και να πάω να τους το πω.

Είμαστε και άλλα παιδια που θέλουμε να δώσουμε το συγκεκριμένο μάθημα. Οι ημέρες που μας βολεύουν είναι τέλος Οκτώβρη (μετά τις 28) ή αρχές Νοέμβρη. Πες το στη γραμματεία και εφόσον τελικά βγάλετε ημερομηνία ανακοίνωσε την αν μπορείς.

Ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δίνω Επιδημιολογία την 4η (1/11) οπότε εαν είναι θα ασχοληθώ με το θέμα την επόμενη ημέρα. Εντωμεταξύ, εαν έχετε πιο συγκεκριμένη ημερομηνία και ώρα, πες μου και θα τη ζητήσω απο τη γραμματεία στο Συγγρός. Διαφορετικά θα κοιτάξω να το δώσουμε μέσα στην 1η εβδομάδα. Πόσα άτομα είστε ακόμη (περίπου)?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δίνω Επιδημιολογία την 4η (1/11) οπότε εαν είναι θα ασχοληθώ με το θέμα την επόμενη ημέρα. Εντωμεταξύ, εαν έχετε πιο συγκεκριμένη ημερομηνία και ώρα, πες μου και θα τη ζητήσω απο τη γραμματεία στο Συγγρός. Διαφορετικά θα κοιτάξω να το δώσουμε μέσα στην 1η εβδομάδα. Πόσα άτομα είστε ακόμη (περίπου)?

Είμαστε άλλα 3 άτομα.

Όρισε όποια μέρα θελεις μέσα στην πρώτη εβδομάδα του Νοέμβρη, κατα προτίμηση μεσημέρι.

Περιμένουμε νέα εδω.

Σ'ευχαριστούμε πολύ και καλη επιτυχία στην Επιδημιολογία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μίλησα με την Κα ΓΕΩΡΓΑΛΑ (υπέυθυνη του μαθήματος) και μου είπε πως πρέπει να κοιτάξει μήπως υπήρξε και ημερομηνία στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου. Το μάθημα δίδεται ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ (χαριστηκά 2), οπότε εαν υπήρξε ημερομηνία και τότε μάλλον δε θα μας δώσει άλλη. Μου είπε να της τηλεφωνήσω τη 2α το πρωί να το συζητήσουμε. Αναμείνατε για νεότερα τη 2α λοιπόν. Οι ημερομηνίες φαντάζομαι ισχύουν. Θα της πω για τώρα, το πρώτο 10ήμερο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για όσους ενδιαφέρονται...

μου είπε η Κα ΓΕΩΡΓΑΛΑ να πάμε τη Δευτέρα στο γραφείο της απ' εξω για να κανονίσουμε ώρα και για να δει τον αριθμό των ατόμων που θέλουν να το δώσουν. ΔΕΥΤΕΡΑ 12:30

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

ξερει κανενας ποτε ξεκινουν οι παραδοσεις, αν υπαρχουν υποχρεωτικες παρουσιες και ποια ειναι η μορφη του γραπτου στις εξετασεις (αναπτυξης ή επιλογης)?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

www.pasp-med.gr

*** ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2007 ***

Σύγχρονη Αφροδισιολογία και AIDS

Τα μαθήματα θα διεξαχθούν από 5/6/07 μέχρι 11/6/07 και ώρα 13.30-14.30

ως εξής:

Τρίτη 5/6

Τετάρτη 6/6

Πέμπτη 7/6

Παρασκευή 8/6

Δευτέρα 11/6

το μαθήμα γίνεται από την Δερματολογική Κλινική "Α.Συγγρός"

www.pasp-med.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 4 years later...

Παρ'ότι 34 άτομα έχουν δηλώσει το μάθημα φέτος, ο καθηγητής αρνείται να το κάνει, επειδή μόνο 2 έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον (δηλαδή έχουν ρωτήσει τη γραμματέα πότε θα γίνουν τα μαθήματα).

(Άλλο ένα από τα επιλεγόμενα που οι καθηγητές βαριούνται και δεν θέλουν να το κάνουν και βρίσκουν δικαιολογίες.

Σαν τους απαράδεκτους της Καρδιολογίας, με τις "Αρρυθμίες")

Εν πάση περιπτώσει, αν βρεθούν άλλοι 3 τουλάχιστον που θα παρακολουθήσουν το επιλεγόμενο, αυτό το εξάμηνο, το μάθημα θα γίνει.

Τη Δευτέρα όμως η γραμματεία του μαθήματος σκοπεύει να στείλει χαρτί στην Κεντρική Γραμματεία, ότι το μάθημα δεν θα γίνει λόγω μη ικανού αριθμού φοιτητών, για να μπορέσουν να το αλλάξουν όσοι το έχουν πάρει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά η Κεντρική Γραμματεία δεν δέχεται να γίνει αλλαγή στο μάθημα, απ'τη στιγμή που το έχουν επιλέξει 34 φοιτητές.

Αν κάποιος από αυτούς που το έχουν δηλώσει σε αυτό ή σε προηγούμενο έτος, θέλει να το παρακολουθήσει (και να το δώσει), ΑΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙ ΤΟ ΕΝΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΥ στη Γραμματεία της Δερματολογίας (τηλ.210 5832396)

Οι άνθρωποι του μαθήματος είναι ηλίθιοι. Δεν έχουν βγάλει ούτε μια ανακοίνωση. Πώς περιμένουν να έρθει ο κόσμος στο μάθημά τους;

Τέλος πάντων, αν βρεθούν άλλα 3 άτομα, το μάθημα θα γίνει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ? ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ. ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΑΚΟΜΑ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαστε 3 που έχουμε δηλώσει ενδιαφέρον για το μάθημα (4 μαζί με σένα). Ο καθηγητής θέλει τουλάχιστον 5. Ίσως δεν είναι πολύ αργά για τις παραδόσεις, γιατί στον οδηγό σπουδών νομίζω ότι γράφει ότι οι παραδόσεις διαρκούν 1 βδομάδα. Ίσως πρέπει να ενημερώσεις τη γραμματεία ότι ενδιαφέρεσαι να παρακολουθήσεις διαλέξεις, αλλιώς δεν υπάρχει περίπτωση να γίνουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.