Jump to content

Make it a Blockbuster night


Recommended Posts

Όπως λέει και μια διαφήμιση γνωστής αλυσίδας βίντεο κλαμπ σε Αμερική,Αγγλία και άλλες ευρωπαϊκές χώρες....... Make it a Blockbuster night

Πείτε μας ποια ταινία νοικιάσατε και περάσατε μια όμορφη βραδιά!

Τι προτείνετε και τι δεν προτείνετε!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Κισλοφσκι τα τρια χρωματα Μπλε Λευκη Κοκκινη

Ανελπιστα ευχαριστες καθολου δηθεν κουλτουρα με αρχη μεση και τελος.

Αναγνωση σε πολλαπλα επιπεδα αναλογα με τι διαθεση το βλεπεις απο χαριτωμενη ταινια μεχρι ελεγεια πανω στις ανθρωπινες σχεσεις.

Για hardocore καταστασεις νοικιαζετε το DVD με τα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ extras και βλεπετε ποσο προσεγμενες ειναι σκηνοθετικα και σεναριογραφικα, πως σου περναει υποσεινηδητα μηνυματα (και τι σημαινει να βρεις το σωστο κυβακι ζαχαρης)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η όγδοη μέρα

αφηγείται τη σχέση ανάμεσα σε έναν ασθενή με σύνδρομο Down και έναν "φυσιολογικό " .

είναι από τις καλύτερες ταινίες που έχω δει

πως τελικά ο "φυσιολογικος " καταφέρνει να ξεπεράσει τις προκαταλήψεις του και να αναπτύξει μια αληθινή σχέση φιλίας με τον ασθενή

πόσο απλά σκέφτονται και αισθάνονται αυτοί οι άνθρωποι που η δική μας "ανωτερότητα "τους κατατάσσει σε κατώτερα σκαλιά

πως η αλήθεια των συναισθημάτων τους βαδίζει χέρι χέρι με τις πράξεις τους

πόσο ανάγκη έχουν την αγάπη

πόσο ανάγκη έχουμε την αγάπη

ποιος τελικά την προσφέρει απλόχερα , χωρίς ανταλλάγματα

αν δεν την έχετε δει , μην τη χάσετε.

απλά προμηθευτείτε χαρτομάντηλα .πολλά.

δε ξέρω βέβαια αν προσφέρεται για βραδιά dvd με φίλους γιατί πρέπει να κινούνται όλοι στο ίδιο μήκος κύματος .

πόσο απλό και αληθινό είναι να πεις σ αγαπώ , είσαι φίλος μου ?

πολύ απλό-φτάνει να μη σκέφτεσαι τίποτε πίσω από αυτό , μόνο αυτό -όπως ο πρωταγωνιστής της Όγδοης μέρας. :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κισλοφσκι τα τρια χρωματα Μπλε Λευκη Κοκκινη

Ανελπιστα ευχαριστες καθολου δηθεν κουλτουρα με αρχη μεση και τελος.

Αναγνωση σε πολλαπλα επιπεδα αναλογα με τι διαθεση το βλεπεις απο χαριτωμενη ταινια μεχρι ελεγεια πανω στις ανθρωπινες σχεσεις.

Για hardocore καταστασεις νοικιαζετε το DVD με τα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ extras και βλεπετε ποσο προσεγμενες ειναι σκηνοθετικα και σεναριογραφικα, πως σου περναει υποσεινηδητα μηνυματα (και τι σημαινει να βρεις το σωστο κυβακι ζαχαρης)

Διαμαρτυρομαι!!!! Εγω επρεπε να προτεινω τα 3 Χρωματα! χεχε

Μου αρεσει παντως που βρηκα ομοιδεατη :D

Παρεπιπτοντως, εχω αγορασει τα DVD

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

ΚΑΝ'ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΜΠΕΚΑΜ -BEND IT LIKE BECKAM

Αγγλικη ευχαριστη κωμωδια

Κάπου στο δυτικό Λονδίνο, η 18χρονη Τζες Μπάρμα ονειρεύεται να παίξει επαγγελματικό ποδόσφαιρο σαν το ίνδαλμά της, Ντέιβιντ Μπέκαμ, αλλά οι παραδοσιακών αρχών ινδοί γονείς της έχουν πιο συμβατικά σχέδια για τη μικρή τους κόρη: πτυχίο νομικής κι έναν καλό γάμο. Η Τζουλς, ένα ξανθό αγοροκόριτσο, βλέπει την Τζες να παίζει ποδόσφαιρο στο πάρκο, και της προτείνει να γραφτεί στην τοπική ομάδα. Στο μεταξύ, η μητέρα της Τζες θα την υποχρεώσει να βοηθήσει με τις ετοιμασίες για το γάμο της μεγάλης της αδελφής και, λίγο αργότερα, θα της απαγορεύσει να παίζει ποδόσφαιρο, επειδή ντρόπιασε την οικογένεια φορώντας σορτσάκι. Η Τζες αναγκάζεται να παίζει κρυφά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, τώρα τελευταία το χω ρίξει στις αβάσταχτα ελαφρές ρομαντικοκωμωδίες (είναι το μόνο πράγμα που μπορώ να δω στις 3 το πρωι, όταν έχω διαβασει όλη μερα... :huh: )...

Μερικές προτάσεις, σε περίπτωση, που θέλετε κάτι πιο λάιτ (ε, καλοκαίρι είναι, ζέστη κάνει, δεν είναι κι ολες οι μέρες για Μπουνιουέλ!)

Sweet Home Alabama (Ο γάμος είναι της μόδας):

με Ρις Γουιδερσπουν, Τζος Λούκας και άλλους που δε θυμαμαι!

Πολύ γλυκιά κατά τη γνώμη μου ταινιούλα, με συμπαθέστατη αίσθηση του χιούμορ, ιδανική να τη δείτε αγκαλιά με κάποιον! Επίσης, κούκλος ο Τζος Λούκας!

2 Weeks Notice (2 Εβδομάδες Προθεσμία): με Χιου Γκραντ, Σαντρα Μπουλοκ.

Έξυπνο χιούμορ, ευχάριστο διωράκι, ό,τι πρέπει όταν έχεις διαβάσει όλη μέρα και τη μισή νύχτα!

The Wedding Planner (Ο γάμος του εραστή μου): με Τζ. Λο και Μάθιου ΜακΚόναχι.

Εδώ παραπάμε σε λάιτ καταστάσεις... προτείνεται μόνο για κοριτσοπαρέα, που κάποια απ όλες έχει μόλις χωρίσει κι έχουν πιει τόσα μαρτίνι που δεν τις νοιάζει τι ακριβώς βλέπουν...

Τεσπαν, για να μην πιάσω και τις αποτυχημένες επιλογές, μία ακόμα και σταματάω: (που πρέπει να έχει βγει σε dvd, κι απλώς να μην την έχω πάρει χαμπάρι!)

How to lose a guy in 10 days (Πώς να χωρίσετε σε 10 μέρες): με Κέιτ Χάντσον και Μάθιου ΜακΚόναχι

Τρελό γέλιο! Πολύ καλή και γλυκιά ταινιούλα, μου είχε αρέσει πολύ όταν την είχα δει στο σινεμα!!! Αν δεν έχετε κανα σοβαρό κόλλημα με τον πειραματικό γιαπωνέζικο κινηματογράφο και το όνομα του αγαπημένου σας σκηνοθέτη ΔΕΝ είναι Τσουκαμότο :o , δείτε τη!!!! ;):D

Μέχρι να τελειώσει η εξεταστική, με βλέπω να γράφω αρκετές ταινίες εδώ πέρα...

κι επίσης να μπαίνει προτομή μου στη νέα πτέρυγα του Βίντεο Μπλου της γειτονιάς... :blink:B)

Τα λέμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup αφου εχεις βαλει ολους τους γαμους.....ας προσθεσω κ εγω εναν αλλο :P:P ......που μολις ειδα

My Big Fat Greek Wedding / Γάμος αλα....Ελληνικά

Μια Ελληνοαμερικανίδα δεύτερης γενιάς ερωτεύεται ένα Αμερικανό. Όταν εκείνος της προτείνει να παντρευτούν, ο πατέρας της αντιδρά: Ο μέλλων γαμπρός δεν είναι Έλληνας, δεν είναι ορθόδοξος και επιπλέον είναι... χορτοφάγος. Ο Ίαν θα υποστεί όλα τα "μαρτύρια" της οικογένειας της αγαπημένης του, προκειμένου να φτάσουν στην εκκλησία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Spiderman

Ηθοποιοι: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Willem Dafoe, James Franco, Rosemary Harris

Ταινία κινείται σε ένα ανάλαφρο επίπεδο.Δε εχει την ανάλυση χαρακτήρων του Batman.Διασκεδαστική και ευχάριστη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Ναι στο σινεμά...

Ναι όμως και στις ταινίες στο σπίτι...

Και ερωτώ... emarrightemarrightemarright Τι ταινία προτείνετε για άραγμα στο σπίτι??? -_-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια και αυτό είδα αράζοντας πριν 2-3 μέρες...

"Monty Pythons The Holy Grail"

emgoalemgoalemgoal

Αλλά ήμουν εγώ και η οθόνη... για άραγμα αγκαλίτσα με το έτερον ήμισυ emblush:wub: χμμμμ... έχει να συμβεί κάτι δεκαετίες... το αφήνω στη δικαιοδοσία των αρμόδιων και δεσμευμένων :lol:emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Shrek 1 (μιας και βγαίνει το 2 τώρα, καλή ευκαιρία να το ξαναθυμηθούμε!) και το Italian Job .... :D

Πάω να καθαρίσω την κουζίνα τώρα..... ο #(*$&#*(& σκύλος τα έκανα σκατά τρώγοντας....

:splaaaats::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και ερωτώ... emarright  emarright  emarright Τι ταινία προτείνετε για άραγμα στο σπίτι??? -_-

Μα οποιαδήποτε που θα έβλεπες και στο σινεμά!

Λόγω καλοκαιριού καμιά ανάλαφρη κωμωδιούλα δε θα ήταν άσχημη ιδέα και από περιπέτειες/φαντασίας ανεπιφύλακτα το Spiderman, μια που βγήκε στις αίθουσες και το Spiderman 2...

Κατά τα άλλα, και μια το ανέφερε η αγαπημένη μου Juliette, υπάρχουν στιγμές που έχω δει ταινία στο σπίτι και το feeling ήταν πολύ καλύτερο από το να είχα παρέα: Ενδεικτικά, "The Piano", "Dead Poet's Society" και "Schindler's list". Τι να την κάνεις την παρέα όταν μπορείς να συγκινηθείς και μόνος σου; emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μερικές καλές ταινίες της τελευταίας δεκαετίας :"Μυστικά και Ψέμματα", "Χορεύοντας στο σκοτάδι".

Επειδή όμως είναι λίγο ψυχομπούκωμα για καλοκαίρι προτείνω όλα τα επεισόδια Friends (μεχρί τελικής πτώσεως)! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μηνυμα απο την τεχνοmoderator Winmx , (δε μπορει να συνδεθει )

Μαριζα , υπάρχει ήδη τέτοιο θέμα !για ταινιες!

Make it a Blockbuster night!!!! :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup έγραψεεεεεες,Winmx!!!!! :lol::lol::lol:

πω, πω...άγρυπνο το μάτι του νόμου....και δεν κολλάει ουτε σε συνδέσεις ουτε σε αποστάσεις....πάντα θα βρει το τρόπο..... :P

μετά απο αυτό να προτείνω με τη σειρά μου το.... "Νονος"

Τροποποιήθηκε από tik-tak
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emheheemheheemhehe

Για να καταλάβετε τι έγινε...

Εγώ δεν είχα καταλάβει οτι αυτό το τόπικ της γλυκιάς μου Winnούλας (κάνω καλοπιάσματα τώρα... emdevil ) αναφερόταν σε ταινίες απο Videoclub και επειδή δεν είχα μπεί ποτέ δε το είχα ανακαλύψει... emblushemblushemblush

emπολλαsorry....

Winnyyyy μουυυ... emhug

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Frida

Δράμα

Σκηνοθέτης Julie Taymor

Πρωταγωνιστές Salma Hayek , Alfred Molina , Antonio Banderas , Ashley Judd , Geoffrey Rush

Εξιστόρηση της ζωής της Frida Kahlo εστιάζοντας στη σχέση της με τον Diego Rivera η οποία τάραξε τα νερά του Μεξικάνικου καλλιτεχνικού κόσμου και όχι μόνο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως για λιώσιμο είναι οι τηλεοπτικές σειρές όταν τις βλέπεις σε μεγάλες δόσεις όπως Friends, Sex &the city. Τα προτείνω για γυναικοπαρέες γιατί οι άντρες αρχίζουν τα σχόλια και σου σπάνε τα νεύρα. :D

Από ταινίες μου άρεσαν πάαααρα πολύ τα Kill Bill . Λένε με χίλια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

The Four Feathers (Τα Τέσσερα Φτερά )

Δράσης, Πολεμική

Σκηνοθέτης Shekhar Kapur

Πρωταγωνιστές Heath Ledger , Wes Bentley , Kate Hudson , Djimon Hounsou , Michael Sheen

Στο επίκεντρο της ιστορίας είναι ο Harry Faversham, τον οποίο όλοι θαυμάζουν ως έναν από τους πιο λαμπρούς στρατιώτες στο σύνταγμα που υπηρετούν.

Επιπλέον είναι αφοσιωμένος και έχει μεγάλο πάθος για την μέλλουσα σύζυγό του την Ethne. Ο Harry μοιάζει να έχει ένα πολλά υποσχόμενο μέλλον στη στρατιωτική καριέρα και μια ευτυχισμένη οικογενειακή ζωή με τη γυναίκα που αγαπά.

Τα πλάνα του όμως θα αλλάξουν, όταν μια ομάδα επαναστατών από το Σουδάν επιτίθεται σ'ένα βρεττανικό οχυρό στο Χαρτούμ και το σύνταγμά του στέλνεται να πολεμήσει στη Βόρειο Αφρική.

Ο ήρωας νιώθει να χάνει την πίστη στον εαυτό του κι αρνείται την αποστολή του. Νιώθοντας ντροπή για την πράξη του γιου του, ο πατέρας τού Harry τον αποκηρύσσει. Πιστεύοντας ότι ήταν μια πράξη φόβου, τόσο οι τρεις φίλοι του Harry, όσο κι η ίδια η Ethne, του στέλνουν ο καθένας τους από ένα φτερό ως σύμβολο δειλίας χωρίς κανένας τους να έχει κατανοήσει γιατί ο Χάρι έφτασε ως αυτή την πράξη της άρνησης του πολέμου...

675.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Λοιπόοοον, επειδή βλέπω συνέχεια DVD εδώ στα ψηλά βουνά, βαριέμαι να γράψω κριτικές για καθένα χωριστά... Οπότε θα βάλω μόνο μερικούς βαθμούς...

Secret Window: 3 (περίμενα περισσότερα από St. King και τον Ντεπ μου...)

Full Frontal: 2 (πατάτα υπόθεση, και καλά πρωτότυπο σκηνοθετικά, μόνο για τη σκηνοθεσία το 2)

High Crimes: 3,5 (ωραίο δικαστικό θρίλερ)

Α Civil Action: 3 (μέτριο δικαστικό θρίλερ με τον Τραβόλτα)

8 Mile: 2,5 (μετριότατο, μόνο το τραγούδι λέει...)

40 Days and 40 Nights: 2 (χαζοσεξοκωμωδία, πάει με τη μεσημεριανή μακαρονάδα)

About A Boy: 4 (στο στιλ που αρέσει σε μας τα κοριτσάκια, ρομαντικό και κωμικό. Και γενικά μου τη σπάει ο Χιου Γκραντ, αλλά καλό το εργάκι)

Love Actually: 4-5 για το είδος του, αλλα δεν ειναι και έπος! (το είδα στο σινεμά πέρσυ, αλλά το θυμήθηκα με το παραπάνω. Πολύ καλό, ειδικά για όσους εκτιμούν το αγγλικό χιούμορ, όπως εγώ!)

Bedazzled: 3 (πολύ γέλιο για κωμωδία πάντως, στο είδος του 5!!! Ο τύπος, που μεταμορφώνεται συνέχεια είναι κορυφή!)

Birthday Girl: 3,5 (ευχάριστο και έξυπνο)

Blow: 3,5 (κλασικό φιλμ με ναρκωτικά στα ΄70s, ακμή και πτώση, πολύ ενδιαφέρον και ιστορικά)

Dreamcatcher: 3 (αν σας αρέσουν εξωγήινοι και τέρατα, ίσως πάει στο 4. Προσωπικά είχε κάτι μεταφυσικό, που μου άρεσε και στο τέλος έγινε πατάτα)

Far From Heaven: 2,5 (ωραία αναπαράσταση της εποχής και καλές ερμηνείες, αλλά ύπνος...Ζζζζζζζζζζ)

GhostShip: 3 (κλασικό θριλεράκι, δεν 'ν' κακόοο)

Gothica : 3 (βλ emarup )

Fight Club: 4 (πολύ έξυπνό...)

Ice Age: 4,5 (τρομερόοοο!!!! Πολύ γέλιο!)

Johny English: 3 (007 ο μίστερ Μπιν... αυτό που φαντάζεστε! Νταξ, γέλιο...)

Italian Job: 3 (η Θέρον κούκλα, λάτρεψα τα Mini Couper, αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας...Ευχάριστο)

Μaid In Manhattan: 2 (πατατούλα, για μεσημέρι στο φούρνο καλή...)

Θα επανέλθω!!! emiloveyou

Τροποποιήθηκε από Basiliki
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - sas paidia!!!! ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika -i ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - pws eivai o titlos ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika apo tous "epaggelmaties"?? :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

emexclEmperors' Club (Το κλάμπ των αυτοκρατόρων)

Ένας καθηγητής ιστορίας δυτικού πολιτισμού στο κολλέγιο αρρένων St. Benedict

θυμάται την τάξη του 1976. Προβληματισμός για την επίδραση που έχει ένας δάσκαλος με αρχές στην διάπλαση του χαρακτήρα των μαθητών του και στα επιτεύγματά στη ενήλικη ζωή τους. Πολλές και καλές ατάκες και ρητά για την ηγεσία, την ακεραιότητα και τον χαρακτήρα.

Δείτε το.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

717.gif Gangs of New York

Οι Συμμορίες Της Νέας Υόρκης

Δράση

Σκηνοθέτης Martin Scorsese

Πρωταγωνιστές Leonardo DiCaprio , Cameron Diaz , Daniel Day-Lewis , Liam Neeson , Henry Thomas

160 λεπτα!!!! ο,τι πρεπει αν εχετε αυπνιες :splaaaats:

αληθεια εχει γραφτει ταινιοκριτικη -_-:rolleyes: ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.