Jump to content

Βανδαλισμος ζωων απο 2ποδα ζωα


Recommended Posts

Δεν ξερω αν εχετε η ειχατε ακουσει ποτε για τα bonsai-cats!!!!

Τα λεγομενα αυτα γατια οταν φτασουν στιν ηλικια των 3-4 μηνων τοποθεντουνται σε βαζα και τα αφηνουν μεχρι να πεθανουν σε καποια ηλικια!

Βεβαια αν καποιος θελει μπορει να βγαλει το ζωντανο απο το βαζο αλλα οι παραμωρφωσεις ειναι εμφανες και ακρως αδιαστικες!!!!!!! emeleosemjawdrop

Για τουw απιστους ιδου και το link : www.bonsaikitten.com και καλη τυχη emanakatevomai

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ειναι αληθινό αυτό??? έχω την απροσδιοριστη αισθηση οτι κάποτε ειχα ακουσει οτι επροκειτο για πλακα.....δεν ειμαι σίγουρη.....νομίζω οτι κατι ειχα ακουσει στις ειδήσεις αρκετους μήνες όμως πριν...

πάντως , όπως και να'χει,ακόμα και στην περίπτωση να ειναι πλάκα, ειναι αρρωστημένο...

=====

το έψαξα λίγο στο διαδίκτυο και βρηκα αυτά:

http://www.wired.com/news/politics/0%2C128...41733%2C00.html

http://www.freewebs.com/zeroonenothing/humorlinks.htm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι από αυτές τις ηλίθιες πλάκες του ίντερνετ. Πιο πρόσφατη που ξέρω εγώ, ένα mail που κυκλοφορεί και λέει ότι στην Αμερική βάζουν στα ποτά ένα φάρμακο που στειρώνει για πάντα τις γυναίκες, μαζί με υπνωτικά και μετά βιάζουν τις γυναίκες που μένουν και στείρες από πάνω... emeleos Τουλάχιστον έχουν αραιώσει τα βλακοmail για ένα παιδάκι που είναι άρρωστο κι αν στείλεις 7000 mail, θα του δώσουν λεφτά να κάνει εγχείρηση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

... ένα φάρμακο που στειρώνει για πάντα τις γυναίκες...

που....αποστειρώνει μάλλον????? ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΚ, το θέμα ειναι οτι στερει κάτι.....

ανέφερα πριν το.....αποστειρώνει, γιατί έτσι το ανέφερε στο ιμέιλ που μου έστειλαν κι εμένα γι αυτό το χάπι εννοώντας όμως την στείρωση.... :P

και φαντάστηκα οτι μπορει να το είχες δει κι εσυ γραμμένο έτσι και να περάσεις στο παρασύνθημα...χι,χι... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να μην είμαι emofftopic κοιτάξτε εδώ. Μα είναι δυνατόν να μπορεί ο κόσμος να συμπεριφέρεται τόσο βάρβαρα απέναντι σε κάτι τόσο γλυκό??? :wub:

Και για την ιστορία, οι πληροφορίες περί μπονζάι-γατιώνε είναι αληθινές και όχι πρόσφατες.... :mellow:emnoemdontgetit

post-34-1084787342.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το λεγομενο αυτο ναρκωτικο το οποιο ειναι υπνωτικο για αλογα

περαν την χρηση του απο ναρκωμανεις ,,,, στην αγγλια καποια αθλια παιδακια της κτηνιατρικης θεωρησαν πως ο γρηγορος τροπος να ριξεις την κοπελια χωρις κοπο ειχε ενδιαφερον εφοσον και περναν μερος και οι φιλοι τους

οι παρενεργειες του μεθη αμνισια κατα την διαρκεια τις δοσης και καταστροφη γενιτικων οργανων!

οχι δεν ειναι πλακα του internet το συγκεκριμενο τυπακι το κανει εππαγγελμα το θεμα! δες το site !!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θεαμα ειναι φρικτο και τρελλαινομαι στη σκεψη πως αυτα και χειροτερα γινονται σε συστηματικη βαση σε εργαστηρια και πειραματικα χειρουργεια.Η αυθαιρετη εντυπωση μας για την ανθρωπινη ανωτεροτητα απεναντι στα υπολοιπα ζωντανα πλασματα μας εχει οδηγησει σε ναζιστικες συμπεριφορες........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

snowshrm, μια που είμαστε και σε ιατρικό site, δεν μας γράφεις και τις πληροφορίες γι'αυτό το φάρμακο; Τι ουσία είναι, για παράδειγμα, και πώς καταστρέφει τα γεννητικά όργανα; Το λέω, γιατί εγώ δεν το βρήκα σε μια πρώτη αναζήτηση που έκανα στο ίντερνετ, ούτε στο pubmed. Αφού δεν είναι πλάκα, νομίζω ότι έχεις χρέος, εσύ που το ξέρεις, να μας ενημερώσεις.

Παράκληση και προς την Juliette να μας πει πού λέει ότι υπάρχουν τα γατιά.

Τέλος, Νοbody, πιστεύεις ότι πρέπει να καταργήσουμε τα πειράματα στα ζώα και τα πειραματικά χειρουργεία;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για την συγκεκριμενη ουσια δεν γνωριζω.... αλλα θα προσπαθησω να βρω ολες τισ πληροφοριες. και αυτα που γνωριζω να φανταστεις τα ξερω απο παθων κοπελα που σπουδαζει αγγλια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και η παθούσα δηλαδή που γνωρίζεις έχει χάσει τώρα τη γονιμότητά της; Και πώς ακριβώς το διαπίστωσε αυτό;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.