Jump to content

Τι περιοδικά διαβάζετε?


περιοδικα???  

14 members have voted

  1. 1. περιοδικα???

    • cosmopolitan , για τα κουτσομπολιά...
      2
    • Ram , για τους υπολογιστάκηδες...
      1
    • Free...!!!???
      1
    • playboy , για τα αγοράκια...
      2
    • Αsterix... (emlookaround )
      5
    • Max...
      0
    • Λοιπόν... για τις Τατιάνες...
      0
    • Super katerina... :P
      0
    • Νitro...
      0
    • Δε πάμε καμιά βόλτα λέω εγώ που θα κάτσουμε να διαβάζουμε περιοδικά καλοκαιριάτικα???
      3


Recommended Posts

γεωτρόπιο.ταξίδια , ταξίδια ,ταξίδια... :wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σόρυ guys εγώ δεν μπορώ να προσθέσω κάτι άλλο αφού αναγκαστικά κάτι θα έπρεπε να σβήσω από τις επιλογές της Μαρίζας(λόγω ελλείψεως χώρου)... emstupid

Πάντως κι εγώ Αρκά με τα μπούνια ψηφίζω!Χιχιχι! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ψήφισα Asterix αλλά θέλω να δώσω ακόμα μία θετική ψήφο στον Αρκά...

Παρεπιπτόντως Playboy δεν έχω διαβάσει ποτέ...Μόνο μια φορά είχα πάρει ένα αντίστοιχο αλλά δεν μου έκανε εντύπωση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ φανατικά Asterix και Αρκά!!! Αν και δεν τα θεωρώ περιοδικά...Aπό περιοδικά Elle και Σινεμά διαβάζω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εψιλον, Βημαγκαζινο, Ταχυδρομο...

Ομοιως οπως ειπε ο α^2, δεν εχω διαβασει ποτε Playboy, ή Penthouse κτλ κτλ..., εχω ομως διαβασει Cosmopolitan και το βρηκα παρα πολυ τσοντα... Απορω αν τα κοριτσακια που τα διαβαζουνε τα πισυτεουν αυτα... Αν ειναι ετσι, τοτε στην Αμερικη τουλαχιστον πρεπει να ειναι πολυ πολυ ευκολες.... (πιστευω οτι τα γραφουν αντρες με απωτερο στοχο να γινουν ολες ευκολες...)

και ναι... Αρκα και Αστεριξ, δεν τα θεωρω περιοδικα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρκάς ΠΑΝΤΑ, απλώς δεν είναι περιοδικό... :P ¨

Κατά τ΄άλλα, διαβάζω ό,τι περιοδικό πέφτει στα χέρια μου...από γεωτρόπια,pcmagazine,esquire,focus,spiegel,max,pcmaster,free,κ λπκλπκλπκλπκλπ

Είμαι ένας homo magazinus...πώς να το κάνουμε... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aρκάς φοβερός!Κυρίως Καστράτο.Η Λουκρητία πετάει σοβαρές ατακες! emcolgate

Αλλά και ο κόκορας,ο ισοβίτης,κτλ είναι φοβεροί!

Αστερίξ διαβάζω φανατικά.Ξανά και ξανά και ..ξανά.Έχω μάθει πλέον τις ατάκες απέξω.Αγαπημένα μού είναι Η Διχόνοια και Ο Μάντης!Δεν έχω διαβάσει Το Μεγάλο Ταξίδι,δυστυχώς δε το βρίσκω.

Αλλά πάλι ούτε εγώ τα θεωρώ περιοδικά! :splaaaats:

Από περιοδικά κυρίως Βημαgazino.Και ό,τι τύχει να πέσει στα χέρια μου και μου φαίνεται ενδιαφέρον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup αν καταλαβα καλα τα 2 πιο δημοφιλοι ενθετα ειναι το Γεωτροπιο και το Βημαgazino (κι εγω μεσα).....μηπως να φτιαξουμε αλλο πολ :rolleyes: ;ή να το αλλαξουμε;

emarrighthttp://www.arkas.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Νταξ ρε ιταλιάνα...είπαμε και ένα ψέμα...σκότωσε μας...απλά είπα να το παίξω λιγάκι φυσιολάτρης...άκου τι έγραψα πρωινιάτικα ο ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ...διαβάζω Γεωτρόπιο...ουαααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα....Θα πέσει η φτωχή dial-up σύνδεση μου με αυτά που γράφω ρεεεεεεεεεεε!!!!! emeleos
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τς τς τς....γκρίνια γκρίνια γκρίνια...

‘Ενα τόπικ είπα να ανοίξω και εγώ και αμέσως...ο ένας θέλει να βάλουμε στο poll το ένα περιοδικό...ο άλλος θέλει το άλλο...

Αμάν πια :huh::huh::huh::huh: ...μου φάγατε τα καλύτερα χρόνια της ζωής μου...και όχι δε θέλω απόδειξη...ντάξει??? :angry:

Μη τολμήσει κανείς να μου αλλάξεις το poll γιατί θα γίνει χαμός εδώ μέσα...ντάξει??? :angry:emranting

:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν τα λέω,δεν τα λέω στον βρόντο λέμεεεεεεεεεεεεεε!!!!

Η προσωποποίηση της γκρίνιας, aka μπουζουκοκωλαρίνα! :P:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και ναι... Αρκα και Αστεριξ, δεν τα θεωρω περιοδικα...

Σφωνώ!!!

Εξάλλου ο Αστερίξ διδάσκεται στα γαλλικά πανεπιστήμια! emstar

Λοιπόν, παρόλο που ψήφισα Αστερίξ...τα υπόλοιπα τα διαβάζω άμα περιμένω πολύ στο κομμωτήριο, και επιπλέον είμαι συνδρομήτρια στο Γαιόραμα emstar emstar emstar emstar emstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.