Jump to content

14 τρόποι για να καταλάβεις ότι μεγάλωσες πια (ΟΧΙΙΙ!!!)


Recommended Posts

ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΗ...

1. Τα φυτά στις γλάστρες σου είναι όλα ζωντανά και κανένα δεν είναι προς κάπνισμα.

2. Το ψυγείο σου έχει περισσότερα τρόφιμα από ποτά.

3. Έξι το πρωί είναι η ώρα που ξυπνάς όχι η ώρα που πας για ύπνο.

4. Ακούς το αγαπημένο σου τραγούδι από τα μεγάφωνα του σούπερ μάρκετ.

5. Με τζιν και πουλόβερ δεν θεωρείσαι πια "καλοντυμένος".

6. ΕΣΥ είσαι αυτός που τηλεφωνάει στην αστυνομία να σταματήσει τα παλιόπαιδα που κάνουν πάρτι.

7. Δεν ξέρεις πια τι ώρα κλείνει το Έβερεστ.

8. Ταΐζεις το σκύλο σου ισορροπημένη σκυλοτροφή αντί για McDonalds.

9. Δεν παίρνεις υπνάκους πια από τις 5 το απόγευμα μέχρι τις 10 το βράδυ.

10. Δείπνο και σινεμά είναι ολόκληρο το ραντεβού αντί για την αρχή του.

11. Πέντε σουβλάκια τρεις η ώρα τα ξημερώματα σου χαλάνε το στομάχι αντί να στο φτιάξουν.

12. Τρως πρωινό..... το πρωί.

13. Το 90% του χρόνου που ξοδεύεις μπροστά στο κομπιούτερ είναι για δουλειά.

14. Δεν ξεκινάς να πίνεις από το σπίτι για να κάνεις οικονομία στα μπαρ.

:lol:

[ Αυτό το Μήνυμα τροποποιήθηκε από: Martell την 2002-05-17 23:31 ]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

Ώπα,ώπα..Τα πράγματα είναι σοβαρά!

Βρισκόμαστε μπροστά στο ΠΡΩΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ που θα έχει αφετηρία αυτό το site.Στο πρώτο μεγάλο διαδυκτιακό flirt,στην πρώτη κίνηση για προσέγγιση δύο αδελφών ψυχών. Εδώ υπάρχει ένας έρωταααας,μεγάααααλος!

Προτείνω επισήμως τη δημιουργία στήλης με γενικό τίτλο "Η μοναξιά στα χρόνια της Ιατρικής" όπου αγόρια θα έχουν την ευκαιρία να γνωρίζουν κορίτσια και το αντίστροφο.Έτσι για να βάλουμε λίγη ζεστασιά και ερωτισμό επιτέλους στις σχέσεις μας.

Martell,πρόσεξε αγόριμ πώς θα το χειριστείς!Be gentle, man, αλλά ταυτόχρονα μην της δώσεις και πολύ θάρρος!Παίξτο αδιάφορος αλλά πέτα και κανά υπονοούμενο ταυτόχρονα.Όταν σου προτείνει ημέρα και ώρα πάντα να λες ότι κάποιο άλλο ραντεβού έχεις,αλλά τελευταία στιγμή να την παίρνεις και να της λες ότι κατάφερες να το ξεφορτωθείς για χάρη της.

Γενικά πιστεύω ότι μια νέα μέρα ξημερώνει για αυτό το forum.Τίποτα δεν θα είναι πια το ίδιο.Πλέον ο ένας θα τα ρίχνει στον άλλον και θα γίνουμε όλοι κοινόβιο.Φυσικά,σε κάθε ραντεβού στα τυφλά θα πρέπει να φοράτε τις ιατρικές σας μπλούζες,να έχετε απαραίτητα σφυράκι και στηθοσκόπιο, ενώ για τους τολμηρούς επιτρέπονται και τα νυστέρια("Θες μωρό μου να κάνουμε μάθημα Ανατομίας" και άλλα τέτοια υπονοούμενα). Εννοείται βέβαια ότι η Κυβέρνηση θα είναι παρούσα σύσσωμη στο πρώτο ραντεβού για να δώσει τις ευλογίες της και για να πέσουν στοιχήματα για το πότε θα χαλάσει η σχέση.Κουμπάρα θα είναι η Βασιλική,η οποία εκτελεί χρέη αντιπρο αυτή την περίοδο,ενώ για παπά προτείνω τον Παπα-Φίλιππο. Παρανυφάκι θα βάλουμε είτε το ελφάκι είτε το ζουκουβινάκι.Εγώ δεν θα έρθω στο γάμο γιατί θα έχω κάποια επείγουσα υποχρέωση,αλλά θα στείλω ευχετήρια κάρτα ΚΑΙ μπαουλάκι με κρασιά.

Γενικά βαριόμουνα σήμερα και είπα να γράψω καμιά μαλακία να περάσει η ώρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα σκεφτόμουν να ζητήσω αλλαγή προέδρου, γιατί απ'όταν άρχισε το έκτο έτος παρασοβάρεψε ο νυν, αλλά μετά από την παρέμβασή του, αναβάλλω επ' αόριστον την υποβολή της προτάσεως! Ξύπνησε η προξενήτρα μέσα του!

1.Εγώ παππάς;;; :evil: Γίνεται παππάς και πρίγκηπας του σεξ συγχρόνως;

2.Είσαι στενόμυαλος και με απαρχαιωμένες αντιλήψεις για τον έρωτα! Γιατί δεν αναφέρεις και την εκδοχή να γνωρίζουν αγόρια τα αγόρια και κορίτσια τα κορίτσια; Δεν υπάρχουν ταμπού σ'αυτήν τη σχολή!

3.Να δείτε που μετά τον Γεωργίου και τον Καρατζαφέρη, θα μας προκύψει και καμιά Αννιτα Πάνια στο forum.

4.Η marialena έκανε κοπλιμέντο και στον BloodOmen σε άλλο post! marialena δεν μας τα λες καλά. Εμείς εδώ δεν παίζουμε σε διπλό ταμπλό!! Ξεκαθάρισε την θέση σου.

5.Κλείνω γιατί κλείνει η βιβλιοθήκη.

Συνεχίζεται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

5.Μα όλο στη βιβλιοθήκη είσαι?Γιαυτό μας έχεις πρήξει στα posts?Πας και καλά για διάβασμα αλλά με το που φτάνεις ψάχνεις δικαιολογίες για να ξεφύγεις,ε?

4.marialena όντως πρέπει να ξεκαθαρίσεις τη θέση σου.Δεν μπορεί ο ένας να είναι φοβερός,τ ον άλον να πρέπει να τον γνωρίσεις κτλ κτλ. Τι το κάναμε εδώ?Πρέπει επιτέλους να εκδηλώσεις την αγάπη σου για μένα.Έτσι,θα έχεις φτάσει αισίως τα 3 posts και όλα θα είναι παρομοίου ύφους.Μετά θα συγχρονιστούμε και θα σου ρίξουμε όλοι μαζί χυλόπιτα, έτσι απλά για να ψαρώσεις και να μας θες ακόμα περισσότερο.

3.Έχω βάσιμες πληροφορίες ότι μερικά nicks του forum ανήκουν στο ίδιο άτομο, οπότε με τη λογική αυτή το nick Annita_Pania σου ανήκει δικαιωματικά καραφλέ πρίγκηπα

2.Η εκδοχή όντως μου διέφυγε,ομως κάτι τέτοιο θα εφαρμοστεί με περιορισμούς.Επιτρέπεται το "κορίτσι ζητάει κορίτσι" αλλά απαγορεύεται δια ροπάλου το άλλο.Για κάτι τέτοια να πάτε σε κανένα gay.com. Εδώ ρε υπάρχουν μόνο άντρες,γυναίκες και λεσβίες.Τίποτα άλλο.

1.Φίλιππε,σε ανακηρρύσω Παπακαράφλα Πρίγκηπα Του Sex.Η θέση σου είναι ισόβια,αν και αν το σκεφτώ μπορεί να δεχτώ να στο κάνω και 15 χρόνια με αναστολή. Επειδή όμως ξέρω ότι δεν έχεις αναστολές, ο τίτλος σου ανήκει δικαιωματικά.

Αλλαγή προέδρου να ζητήσεις και να κάνει και δημοψήφισμα.Δεν φοβάμαι τίποτα.Μόνο να με προειδοποιήσεις πριν κάνεις το δεύτερο,για να προλάβω να πάρω με το μέρος μου τον κόσμο.Ακόμα και αν φύγω όμως,το Moν Ρεπό θα το διεκδικήσω μέχρι τέλους.Τέλος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εν τω μεταξύ, μετά από τέτοια υποδοχή, η καημένη η marialena δεν βλέπω να τολμάει να ξαναγράψει :lol:

Έλα που θα μου κάνεις και παρατήρηση επειδή κάνω ένα διαλειμματάκι! Αν και οι υπολογιστές της βιβλιοθήκης, εκτός από μπακατέλες, είναι και μέσα στην μπίχλα. (Μα πώς μιλάω έτσι; )

Αννίτα είσαι και φαίνεσαι! Εσύ φαγώθηκες να τα παντρέψεις τα παιδιά! Μη σε πω και Σία Λιαροπούλου δηλαδή και το χοντρύνουμε! :evil:

Και αν έχεις πληροφορίες για διπλοεγγεγραμμένους, να τις καταθέσεις αμέσως! Καταγγελίες στον αέρα είναι ανεπίτρεπτο να γίνονται παραμονές εκλογών! Νομίζω ότι προετοιμάζεις άλλοθι και δικαιολογίες για να δικαιολογήσεις την βέβαιη ήττα σου σε ενδεχόμενο δημοψήφισμα!!!

Αλλά για να μην ξεφύγουμε και από το θέμα μας, οι δικές μου πληροφορίες λένε ότι δεν είναι η μοναδική ερωτική ιστορία του forum, αυτή εδώ. Δυστυχώς, πρέπει να κρατήσω το στόμα μου κλειστό :-? , γιατί αν το ανοίξω... :help:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και καλά κάνεις, γιατί, αν το ανοίξεις, θα πεις βλακεία!!! :evil: :wink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Fil,το διαλειμματάκι που κάνεις φαίνεται ότι είναι...μεγάλης διάρκειας!!!Έχει δίκιο ο προ...από τότε που άρχισες "διάβασμα"στη βιβλιοθήκη τα posts σου διπλασιάστηκαν!!!Μου αρέσει που ήθελες και ησυχίααααααααααααα.....! :P

Υ.Γ.1 Οι ερωτικές ιστορίες οι οποίες εξελίσσονται σε αυτό το forum είναι πράγματι

περισσότερες...!!!!(έρωτας,έρωτας.έεεεεεεεεεερωτας) :wink:

Y.Γ.2 Μarialena,welcome! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά, κρίνοντας από το mini-me, o Martell δεν σας φαίνεται για pink puffer (ΧΑΠίτης καθ' υπεροχήν εμφυσηματικός);

Μήπως χρειάζεται καμιά τερβουταλίνη, καμιά σαλβουταμόλη;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα μου φαίνεται στάνταρ σαν διασταύρωση φυματικού συγγραφέα των αρχών του προηγούμενου (πλέον) αιώνα και Λάκη Λαζόπουλου. Τριπλή αντιφυματική αγωγή ΑΜΕΣΩΣ και ταυτόχρονα εγκλεισμός σε ίδρυμα για κρυφοομοφιλόφιλους χιουμορίστες ξερόλες(ΚΧΞ)

Προφανώς κανείς δεν κατάλαβε αυτό που ήθελα να πω με το παραπάνω, γιατί προφανώς δεν το διατύπωσα σωστά..Για την ιστορία,o Eric σχολίασε το mini-me του Martell και εγώ συνέχισα στο ίδιο μήκος κύματος.Ο χαρακτηρισμός ΚΧΞ πάει στον Λαζόπουλο και όχι στον Martell,τον οποίο και προφανώς δεν θα είχα λόγο ποτέ να αποκαλέσω με αυτόν τον τρόπο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...

Η μεγαλύτερη αμαρτία στον κόσμο είναι η ηλιθιότητα, έλεγε ο Oscar Wild. Και, "φίλοι μου", σας βλέπω να καίγεστε στην "κόλαση". Όχι μόνο για τα πικρόχολα, αγενή, κακόγουστα & συκοφαντικά σας σχόλια (αναρωτιέμαι τι σκεφτόσαστε, τι κοιτούσατε, τι ακούγατε, τι μυρίζατε & τι... αγγίζατε όταν τα γράφατε...) αλλά πολύ περισσότερο γιατί δεν αναγνωρίζετε στο mini me που έχω επιλέξει έναν από τους μεγαλύτερους θεατρικούς συγγραφείς του 20ου αιώνα.

Σας αφήνω, ω "θεατρόφιλοι", κάμπτοντας την κεφαλή εμπρός στο "μεγαλείο" σας...

(λαλίστατος;;; Και να σκεφτείς δεν είπα λέξη...)

"Αυτός που σκέφτεται δεν ξοδεύει ούτε μια σταλιά φως παραπάνω, ούτε ένα κομμάτι ψωμί παραπάνω, ούτε μια σκέψη παραπάνω."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας και παλι παιδια!!!!!!!!!!!Γεια σου martell!!!!!!!!!!!!!!!Τελικα δεν ελαβα καμια απαντηση σου στην επιθυμια μου να σε γνωρισω......παντως η επιθυμια μου εινα απολυτα φιλικη......και αφορα ολα τα παιδια που σχολιασαν......!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ....... :Iloveyou: :D :multicolor:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και αφορα ολα τα παιδια που σχολιασαν

:lol:

Πολλοί το είπαν αυτό, σε μια στιγμή άκρατου αυθορμητισμού... Μετά όμως, αφού κατάλαβαν σε τι είχαν μπλέξει, αναρωτήθηκαν...

Μήπως θα έπρεπε να είχα διαλέξει το μπλε χάπι;

Εεεε, ούπς, αυτό είναι από άλλη ταινία... :)

Anyway, το έπιασες το νόημα! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

marialena, κι εμείς θέλουμε να σε γνωρίσουμε,αλλά αν δεν δώσεις κάποια επιπλέον χαρακτηριστικά πώς θα μας πείσεις?

Χαρακτηριστικά για τα οποία χρειαζόμαστε επιπλέον πληροφορίες είναι:

Χρώμα και μήκος μαλλιών,χρώμα και σχήμα ματιών, περίμετροι στήθους, μέσης και γοφών, BMI(το αποτέλεσμα μετράει), μάρκα και χρώμα αυτοκινήτου, χρώμα ταπετσαρίας αυτοκινήτου,σχηματάκια ταπετσαρίας αυτοκινήτου,τυχόν λεκέδες στην ταπετσαρία του αυτοκινήτου, τόπος διαμονής, αγαπημένος τραγουστιστής ή συγκρότημα, αγαπημένη μάσκαρα ,αγαπημένο supermarket, όροφο που μένεις και ΑΦΜ.

Εμείς δεν κάνουμε φίλους τόσο εύκολα!

:Iloveyou: too!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ’ αρέσει που ο sovereign σέβεται πλήρως τα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα όσων εισέρχονται εδώ μέσα!

Γι’ αυτό θα υποβάλλω συμπληρωματικές ερωτήσεις όπως καταγωγή, θρήσκευμα, περιουσιακά στοιχεία (ακίνητα, μετοχές, καταθέσεις), hobby και ότι άλλο κρίνεται άξιο αναφοράς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.