Jump to content

Είναι καθαρά θέμα βάθους...


bromptonista

Recommended Posts

Ξεκίνησαν κάποιες συζητήσεις σε άλλα site της ιατρικής σχολής, αλλά απ' ότι μου λένε και οι κατάσκοποί μου και στις παρά την Ιατρική καφετέρειες, σχετικά με τα σκοτεινά και καταχθόνια συμφέροντα των δημιουργών αυτού του δικτυακού τόπου, για την εξυπηρέτηση των οποίων δε διστάζουν να ξοδέψουν αμύθητα ποσά σε συνδέσεις Internet, φιλοξενία site, καταχώρηση ονομάτων κλπ κλπ κλπ.

:blink: Συγκλονισμένοι οι διαχειριστές της ιστοσελίδας μόλις τα πήρε αυτά το αυτί μας αρχίσαμε να ψάχνουμε βαθιά στις τσέπες μας (με προσοχή μη μας δαγκώσουν τα καβούρια) για να βρούμε τα περίπου 160 ευρώπουλα :splaaaats: που κόστισε η φιλοξενία της σελίδας για ένα χρόνο και το όνομα.

:bloodomen: Κάπου εκεί ο πανικός μας κατέβαλε. Το ποσό ήταν αληθινά πέρα από την οικονομική μας δυνατότητα. Εξάλλου, όλος ο κόσμος (ο Μπάμπης ο Σουγιάς, ο Τάκης ο Ταρίφας, ο Μήτσος το Κλειδί) ήξεραν ότι ανήκουμε και οι δύο στην τάξη του λούμπεν προλεταριάτου, με λίγα λόγια ίσα ίσα βγαίνουμε, δε μας φτάνουν τα λεφτά ούτε για να φάμε [άμα δεν το σχολιάσει αυτό ο KonstantinosMD τη γλίτωσα].

emno Λοιπόν, αφού τα σκεφτήκαμε αυτά για 5 ολόκληρα δευτερόλεπτα και αρχίσαμε να κυλιόμαστε στο πάτωμα από τα γέλια, αποφασίσαμε να βάλουμε αυτό το θέμα για την οικονομική μας επιφάνεια, για να δηλώσουμε στο κάτω-κάτω ανοιχτά πόσο ψωνάρες είμαστε ρε παιδί!

Και κάνω την αρχή, με μια φωτογραφία από το σαλόνι που κάθε αγροτικός ιατρός που σέβεται τον εαυτό του οφείλει να έχει. Σκέφτομαι να βάλω και βελάκια με επεξηγήσεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και... για να μην ξεχνιόμαστε: πρώτα ξυπνά η καφετιέρα μου και μου φτιάχνει καφέ και μετά εγώ:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και τελειώνουμε με μια εικόνα από το κοντέρ στο Κόρινθος-Τρίπολη:

post-1-1077667261.jpg

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1)Μωρή λούγκρα κάτσε να κατέβω με το καλό την έκατσες! emsly

2)Απ'ότι βλέπω έχεις και τόμους παθολογίας κάτω ! embaaa ,τους έχεις ανοίξει κιόλας? :lol:

3)Με τέτοιο ψυγείο κρεοπωλείο θα ανοίξεις? emeleosemhehe

4)Όσο για την τηλεόραση μάλλον για να βλέπεις καλύτερα τσοντούλες την έχεις emkwlos ,παρά για ποδόσφαιρο emcolgate

5)Το κρεβάτι που είναι? emkiss2

6)Η τουαλέτα που είναι? emtoilet

7)Η αίθουσα με τα βάρη????? emweight_liftemweight_lift2

8)Η αίθουσα συναυλιών που είναι? embandemharp

9)Το μπαράκι που τα πίναμε με τις ρωσσίδες που το έχεις? emdrunkemcoke

10)Και βέβαια δεν έχεις τη φώτο από το ομαδικό όργιο... embounce8

ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΛΑΕ ΜΟΥ

emypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomai

emclappingemclappingemclappingemclapping

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:lol::lol::lol:

εγώ ξεκινάω την επίθεση με τη συγκεκριμένη φωτογραφία.... :bloodomen::bloodomen:

δεν είναι θέμα Βάθους.... αλλά ΝΑΝΟΥΣ!!!!! ναι ναι ναι!!!!!!! ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΝΑΝΟΥΣ!!!!!

Περιμένω να δώ πόσοι στην Ελλάδα μπορούν να περηφανευτούν ότι έχουν την ίδια συλλογή!!!! :splaaaats::splaaaats:

Για να εξηγήσω, όχι μόνο στην Ελλάδα δεν υπάρχει Disney Store, αλλά και για να τους βρεις σε ένα μαγαζί όλους μαζί, πρέπει να πέσεις πάνω στη στιγμή που μόλις ήρθαν...

Τους μάζευα σχεδόν 2 χρόνια!!! :D:D (Αγγλία, Ιταλία και νομίζω Γαλλία)

emthanx

ΥΓ. κάποια στιγμή πρέπει να φτιάξω και αυτή τη ξεχαρβαλωμένη μπρίζα... . embored

ΥΓ2. πολλά emthanxemthanxemthanx στην Winmx που μου έφερε σήμερα τους 2 τελευταίους!!!!! emiloveyou

Από αριστερά προς τα δεξιά και από πάνω προς τα κάτω:

Dopey, Bashful, Sneezy, Happy, Sleepy, Grumpy, Doc

post-34-1081812300.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να εξηγήσω, όχι μόνο στην Ελλάδα δεν υπάρχει Disney Store, αλλά και για να τους βρεις σε ένα μαγαζί όλους μαζί, πρέπει να πέσεις πάνω στη στιγμή που μόλις ήρθαν...

Τους μάζευα σχεδόν 2 χρόνια!!!  :D  :D (Αγγλία, Ιταλία και νομίζω Γαλλία)

:bloodomen: Ρε μεγάλε το καλόκαιρι ήμουν στην Eurodisney :cool05: άμα το ήξερα θα σου έφερνα:νάνος,νάνος,αλλά με κάτι αρ*** ναααα!!!!-με το συμπάθειο. :P

Τεσπά,αφού τη συμπλήρωσες τη συλλογή...

NAIN%20DANS%20LE%20JARDIN.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η χιονάτη που είναι ;

Τη χιονάτη μάλλον την πουλήσανε στους κρεοπώλες της Λακωνίας μαζί με τις υπόλοιπες ρωσίδες!!!! emcolgateemdevilemoopsemcensored:bloodomen::D:P:lol::splaaaats:emgoalemkwlos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η χιονάτη που είναι ;

Η Χιονατη το καλοκαιρι.....εδω καναμε τοσους αγωνες με τους 2 νανους στην Χιονατη θα κολησουμε; :lol::lol::lol::lol: Τις λεπτομερειες για τις δυσκολιες που αντιμετωπισα να απευθυνθειτε στον Κωσταντινο.Περιττο να σας πω οτι οι νανοι εχουν γινει σηριαλ,πασιγνωστοι σε γνωστη καφετερια των ΒΠ κι εγω "φιλη" με το ντισνευ στορε .....εμ πως να με ξεχασουν οι ανθρωποι!!!!! emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τουλάχιστον με τη γνωριμία πέτυχες καμιά καλύτερη τιμή;

Εγώ από νάνους έχω μόνο τον Dopey...

YΓ: Nievsky, ο νάνος είναι από την Amelie... ουδεμία σχέση λοιπόν δεν έχει με τους νάνους για τους οποίους συζητάμε... (θα με μαζέψει κάποιος;)emsplats:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

YΓ: Nievsky, ο νάνος είναι από την Amelie... ουδεμία σχέση λοιπόν δεν έχει με τους νάνους για τους οποίους συζητάμε... (θα με μαζέψει κάποιος;)emsplats  :splaaaats:

:bloodomen: Το γνωρίζω,έψαχνα να βρω τη φωτο με τον νάνο αυτό στο Ανγκόρ Βαρ,αλλά δεν τη βρήκα.Αν την κοτσάρεις εσύ θα με υποχρεώσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τουλάχιστον με τη γνωριμία πέτυχες καμιά καλύτερη τιμή;

Βασικα οι ανθρωποι μαλλον θελουν να με ξεχασουν αφου απο τις μαλ...ες τους πηγα 6 φορες μεσα σε 20 μερες!!!!!Φυσικα τις 2 τελευταιες τα ακουσαν ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!Εμ να μην μπορουν να δωσουν μια υπευθυνη πληροφορια.... emranting emranting emranting emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σημειώνω ότι κι εγώ έφερα τον ένα νάνο από το Μιλάνο (φοβερή ρίμα εεε;;; ), οπότε θέλω μέρος του Credit.

Έχω και μια κούπα με το Γκρινιάρη ανάγλυφο! The pride of my cup collection...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον..την Χιονατη τη βρηκα αλλα σε κουκλα στυλ Μπαρμπι.....να την παρω δωρο στο Κωσταντινο;;; emdevil emdevil emdevil emdevil Τι λετε;;;; :P:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ΜΗ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ!!!!! :angry::D:bloodomen::bloodomen:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.