Jump to content

Αγορα Βιβλιων


VAS VAS

Recommended Posts

Γεια σας είμαι νέο μέλος και ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες εξετάσεις το 2019. Χρειάζομαι κάποια βιβλία να αγοράσω ,αλλά είδα τις τιμές και είναι εξωφρενικές και τέτοιες εποχές δεν υπάρχουν  χρήματα , για φροντιστήριο ούτε που το συζητώ , μου ζήτησαν 3000€!!!. Απλά θα ήθελα να κάνω την προσπάθεια μου έστω μόνος μου και ότι γίνει, τουλάχιστον θα έχω την ικανοποίηση ότι το πάλεψα. Τα βιβλία που ψάχνω είναι

 

Βασικές αρχές κυτταρικής βιολογίας 3η έκδοση , εκδόσεις Πασχαλιδη,2015

Thomson & thomson Ιατρική Γενετική 2 έκδοση, εκδόσεις Πασχαλιδη,2011

 

Αρχές χημείας μοριακή προσεγγιση,NIVALDO J TRO, 1 ΕΚΔΟΣΗ ,,2012

Lehniger Βασικές Αρχές Βιοχημειας,1 εκδοση,2011

 

Ιατρική φυσική διαγνωστικές και θεραπευτικές εφαρμογές των ακτινοβολιών, 2 έκδοση ,2013

Φυσική του ανθρωπίνου σώματος εκδόσεις Παριζιάνος , CAMERON ,SKOFRONIC,μεταφραση ΔΕΠ ΕΙΦ

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

6 ώρες πριν, VAS VAS said:

Γεια σας είμαι νέο μέλος και ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες εξετάσεις το 2019. Χρειάζομαι κάποια βιβλία να αγοράσω ,αλλά είδα τις τιμές και είναι εξωφρενικές και τέτοιες εποχές δεν υπάρχουν  χρήματα , για φροντιστήριο ούτε που το συζητώ , μου ζήτησαν 3000€!!!. Απλά θα ήθελα να κάνω την προσπάθεια μου έστω μόνος μου και ότι γίνει, τουλάχιστον θα έχω την ικανοποίηση ότι το πάλεψα. Τα βιβλία που ψάχνω είναι

 

Βασικές αρχές κυτταρικής βιολογίας 3η έκδοση , εκδόσεις Πασχαλιδη,2015

Thomson & thomson Ιατρική Γενετική 2 έκδοση, εκδόσεις Πασχαλιδη,2011

 

Αρχές χημείας μοριακή προσεγγιση,NIVALDO J TRO, 1 ΕΚΔΟΣΗ ,,2012

Lehniger Βασικές Αρχές Βιοχημειας,1 εκδοση,2011

 

Ιατρική φυσική διαγνωστικές και θεραπευτικές εφαρμογές των ακτινοβολιών, 2 έκδοση ,2013

Φυσική του ανθρωπίνου σώματος εκδόσεις Παριζιάνος , CAMERON ,SKOFRONIC,μεταφραση ΔΕΠ ΕΙΦ

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

Καλησπέρα,

εαν ενδιαφέρεσαι έχω τη βιολογία του Alberts και τη φυσική του Γεωργίου. Αν θες στείλε μου mail στο spyridousofia90@gmail.com

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Καλησπέρα, τα έχω όλα εκτός του nivaldo. Εάν σε ενδιαφέρει στείλε μου μυνημα. Είναι σε άριστη κατάσταση και αν τα πάρεις όλα θα είναι και καλύτερη η τιμή! Ευχαριστώ 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.