Jump to content

Ψάχνω βιβλία ιατρικής


Vaso_p

Recommended Posts

Καλημέρα σας.

 Συγνώμη για την επιλογή του θέματος, προσπάθησα να το ανοίξω στην κατηγορία Αγορά βιβλίων αλλά για κάποιο λόγο δεν μου το επιτρέπει η ιστοσελίδα.

Ψάχνω τα παρακάτω βιβλία ιατρικής για κατατακτήριες εξετάσεις:

Βασικές Αρχές Κυτταρικής Βιολογίας, Συγγραφείς: Alberts B.,Bray D.,Hopkin K.,Johnson A.,Lewis J.,Raff M.,Roberts K.,Walter P., Έκδοση: 2η έκδ./2006, Διαθέτης (Εκδότης): BROKEN HILL PUBLISHERS LTD, ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ.

Netter's ιστολογία Έκδοση: 1η έκδ./2011 Συγγραφείς: Netter F., Ovalle W.K Τύπος: Σύγγραμμα Διαθέτης (Εκδότης): BROKEN HILL PUBLISHERS LTD

- “Ιατρική Φυσική: Διαγνωστικές και Θεραπευτικές Εφαρμογές των Ακτινοβολιών", Επιμέλεια: Ευάγγελος Γεωργίου Εκδόσεις BROKEN HILL PUBLISHERS LTD, ISBN: 978-960-399-906-5

- “Φυσική του Ανθρώπινου Σώματος” του Irving P. Herman, Ελληνική Έκδοση: Ευάγγελος Γεωργίου Εκδόσεις BROKEN HILL PUBLISHERS LTD, ISBN: 978-960-399-914-0 .

Παρακαλώ πολύ όσο το δυνατόν πιο προσιτές τιμές..

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα!

Διαθέτει κανείς το παρακάτω σύγγραμμα:

Ιστολογία (3η έκδοση)

Έκδοση: 3η έκδ./2011

Συγγραφείς: L. GARTNER, J. HIATT

Διαθέτης (Εκδότης): ΠΑΡΙΣΙΑΝΟΥ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΚΔΟΤΙΚΗ
ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

On 8/31/2018 at 10:31 AM, Vaso_p said:

Καλημέρα σας.

 Συγνώμη για την επιλογή του θέματος, προσπάθησα να το ανοίξω στην κατηγορία Αγορά βιβλίων αλλά για κάποιο λόγο δεν μου το επιτρέπει η ιστοσελίδα.

Ψάχνω τα παρακάτω βιβλία ιατρικής για κατατακτήριες εξετάσεις:

Βασικές Αρχές Κυτταρικής Βιολογίας, Συγγραφείς: Alberts B.,Bray D.,Hopkin K.,Johnson A.,Lewis J.,Raff M.,Roberts K.,Walter P., Έκδοση: 2η έκδ./2006, Διαθέτης (Εκδότης): BROKEN HILL PUBLISHERS LTD, ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ.

Netter's ιστολογία Έκδοση: 1η έκδ./2011 Συγγραφείς: Netter F., Ovalle W.K Τύπος: Σύγγραμμα Διαθέτης (Εκδότης): BROKEN HILL PUBLISHERS LTD

- “Ιατρική Φυσική: Διαγνωστικές και Θεραπευτικές Εφαρμογές των Ακτινοβολιών", Επιμέλεια: Ευάγγελος Γεωργίου Εκδόσεις BROKEN HILL PUBLISHERS LTD, ISBN: 978-960-399-906-5

- “Φυσική του Ανθρώπινου Σώματος” του Irving P. Herman, Ελληνική Έκδοση: Ευάγγελος Γεωργίου Εκδόσεις BROKEN HILL PUBLISHERS LTD, ISBN: 978-960-399-914-0 .

Παρακαλώ πολύ όσο το δυνατόν πιο προσιτές τιμές..

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Καλησπέρα, αν ενδιαφέρεσαι έχω την ιατρική φυσική και τις βασικές αρχές κυτταρικής βιολογίας. Για περισσότερες λεπτομέριες στείλε μου pm στο spyridousofia90@gmail.com

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.